PEUGEOT 207 2009 Instructieboekje (in Dutch)

Page 251 of 267

256
22
33
44
11
22
44
33
11
03 AUDIO
Druk herhaalde malen op de toets SOURCE om de radiofunctie te selecteren.
Druk op de toets BAND AST om het golfbereik te selecteren: FM1, FM2, FMast of AM.
Druk kort op een van de toetsen om automatisch naar zenders te zoeken.
Druk op een van de toetsen om handmatig naar zenders te zoeken.
Druk op de toets LIST REFRESH voor een lijst van de beschikbare zenders in het gebied waar u zich bevindt (maximaal 30 zenders). Druk langer dan 2 seconden op de
toets om deze lijst bij te werken.
Selecteer RDS VOLGEN ACTIVEREN en druk op OK. Op het display verschijnt de aanduiding RDS.
Selecteer de functie VOORKEUZE FM en druk op OK.
Selecteer AUDIOFUNCTIES en druk
op OK.

Druk op de toets MENU.
VOORKEUZE FM
RDS VOLGEN ACTIVEREN
Er kunnen storingen in de ontvangst optreden door obstakels in de omgeving (bergen, gebouwen, tunnels, parkeergarages, enz.), ook als de RDS-func tie is ingeschakeld. Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de autor adio.
RDS

Als de RDS-functie is ingeschakeld, zoekt de radio steeds naar
de sterkste frequentie van een zender, zodat u erna ar kunt blijven
luisteren. Sommige RDS-zenders zijn echter niet in het hele land te
ontvangen, omdat de frequenties van de zender niet het hele land
dekken. Dit verklaart dat de zender tijdens het rij den kan wegvallen.
RADIO
SELECTEREN VAN EEN ZENDER

Page 252 of 267

257
11
22
11
22
Gebruik alleen CD's met een ronde vorm. Bepaalde beveiligingssystemen op de originele CD of zelfgebrande CD's kunnen storingen veroorzaken, ongeacht de kwaliteit van de CD-speler. Plaats zonder op de toets EJECT te drukken een CD in de CD-speler; deze zal de CD automatisch afspelen.
Als er in de CD-speler al een CD is geplaatst die u wilt beluisteren, druk dan herhaalde malen op de toets SOURCE om de CD-functie te selecteren.
Druk op een van de toetsen om een nummer van de CD te selecteren. Druk op de toets LIST REFRESH om de lijst met nummers van de CD weer te geven. Houd een van de toetsen ingedrukt om versneld vooruit of terug te spoelen.
Plaats een MP3-CD in de speler. De CD-speler leest vervolgens de CD af tot alle nummers zijn gevonden. Daardoor kan het enkele tot enkele tientallen seconden duren voordat het afspelen begint.
De CD-speler kan CD's met maximaal 255 MP3-bestand en, verdeeld over 8 speellijsten, afspelen. Het is echter raadzaam het aantal speellijsten tot twee te beperken om een lan ge laadtijd van de CD te voorkomen. Bij het afspelen wordt geen rekening gehouden met de mappenstructuur. Alle bestanden worden op hetzelfde niveau weergegev en.
Als er al een CD in het apparaat zit die u wilt beluisteren, druk dan herhaalde malen op de toets SOURCE om de CD-functie te selecteren.
Druk op een van de toetsen om een nummer van de CD te selecteren. Druk op de toets LIST REFRESH om de speellijsten van de MP3-CD weer te geven. Houd een van de toetsen ingedrukt om snel vooruit of terug te spoelen.
CD
EEN CD AFSPELEN
MP3-CD
EEN MP3-CD AFSPELEN

Page 253 of 267

258
03
Het formaat MP3 (afkorting van MPEG 1,2 & 2.5 Audio Layer 3) is Het formaat MP3 (afkorting van MPEG 1,2 & 2.5 Audio Layer 3) is een standaard voor het comprimeren van geluid die d e ie de mogelijkheid biedt enkele tientallen speellijsten op één CD te plaatselaatsen. Selecteer voor het branden van een CD-R of CD-RW dRW de standaard ISO 9660 niveau 1,2 of bij voorkeur Joliet om deze te kunnen ISO 9660 niveau 1,2 of bij voorkeur Joliet om deze te kunnen afspelen.
Als de CD in een ander formaat is gebrand, kan het zijnet zijn dat deze niet goed wordt afgespeeld. Het is raadzaam voor één CD niet meer dan één stan dastandaard voor het branden te gebruiken. Stel de laagst mogelijke snelheidelheid (maximaal 4x) in voor een optimale geluidskwaliteit. Voor het branden van een multisessie-CD is het raa dzaaadzaam de standaard Joliet te gebruiken.
De autoradio speelt uitsluitend bestanden met de extensextensie ".mp3" en een samplingfrequentie van 22,05 kHz of 4 4,1of 44,1 kHz af. Geluidsbestanden met een andere extensie (.wma,.mp4,.mp4,.m3u...) kunnen niet worden afgespeeld.
Gebruik voor bestandsnamen maximaal 20 karakters e nters en verwijder speciale tekens (bijv.: " ", ?, ù) om problemen met het af het afspelen of de weergave te voorkomen.
CD MP3
INFORMATIE EN TIPS
AUDIO

Page 254 of 267

259
1
04
11
22
33
PEUGEOT CONNECT USB
Het systeem stelt playlists samen (tijdelijk geheugen). De tijd die hiervoor nodig is, hangt af van de capaciteit van d e USB-uitrusting. Gedurende deze tijd zijn andere bronnen beschikbaa r. De playlists worden iedere keer dat het contact wordt afgezet of een USB-stick wordt aangesloten, geactualiseerd. Bij een eerste aansluiting wordt een indeling in mappen als indeling aangeboden. Bij een volgend gebruik wordt de laatst gekozen mappenstructuur aangehouden.
Sluit de USB-stick direct of via een snoer aan op de aansluiting. Als de autoradio is ingeschakeld, wordt de USB-bron gedetecteerd zodra deze wordt aangesloten. Het lezen begint automatisch na een bepaalde tijd, afhankelijk van de capaciteit van de USB-stick. De herkende bestandsformaten zijn.mp3 (uitsluitend mpeg1 layer 3),.wma (uitsluitend standaard 9, comprimeren met 128 kbit/s),.wav en.ogg. Uitsluitend playlists van het type m3u,.pls en.wpl worden geaccepteerd.
Deze module bestaat uit een USB-poort en een Jack-aansluiting * . De bestanden op het externe apparaat, zoals een draagbare MP3-speler of een USB-stick, worden overgebracht op uw Peugeot Connect Sound. Via de luidsprekers van de auto wordt de muziek weergegeven.
USB-stick (1.1, 1.2 en 2.0) of iPod ® van de vijfde generatie of hoger: - de USB-stick moet in FAT of FAT 32 geformateerd zijn (niet compatibel met NTFS-formaat), - het snoer van de iPod ® is noodzakelijk, - navigatie door de bestanden is mogelijk via de bediening op het stuurwiel, - de iPod-software moet voor een optimale verbinding regelmatig geüpdatet worden.
iPod ® 's van oudere generaties en spelers die gebruik maken van het MTP-protocol * : - afspelen uitsluitend via een Jack-Jack-snoer (niet meegeleverd), - navigatie door de bestanden is mogelijk via het externe apparaat.
Een lijst met geschikte uitrustingen is beschikbaar bij het PEUGEOT-netwerk. GEBRUIK VAN DE PEUGEOT CONNECT USB
AANSLUITEN VAN EEN USB-STICK
* Afhankelijk van de uitvoering.

Page 255 of 267

260
33
04
44
11
55
22
PEUGEOT CONNECT USB
GEBRUIK VAN DE PEUGEOT CONNECT
USB
Druk LIST kort in voor de indeling die u de vorige keer hebt gekozen. Navigeer in de lijst met behulp van de toetsen links/rechts en omhoog/omlaag. Bevestig de selectie door op OK te drukken.
De beschikbare lijsten zijn Artiest, Genre en Playlist (zoals weergegeven via de iPod ® ). Selectie en Navigatie zijn hierboven beschreven in de stappen 1 t/m 5.
Sluit geen harde schijf of een niet-audio USB-app araat aan op de USB-poort, aangezien hierdoor uw installatie bescha digd kan raken.
AANSLUITEN VAN EEN iPOD ® -VIA DE USB-POORT
Druk op een van deze toetsen om tijdens het lezen naar de vorige/volgende track te gaan volgens de weergegeven indeling. Houd een van de toetsen ingedrukt voor snel vooruit/achteruit verplaatsen.
Druk op een van deze toetsen om te gaan naar volgende/vorige Genre, Map, Artiest of Playlist, afhankelijk van de weergegeven indeling tijdens het lezen.
Druk LIST lang in voor het weergeven van de indelingen. Kies per map / Artiest / Genre / Playlist, druk op OK om de gekozen indeling te bevestigen en vervolgens opnieuw op OK om de keuze vast te leggen.
- per Map: alle mappen met audio-bestanden worden in een algemeen overzicht en alfabetisch geordend weergegeven, zonder dat daarbij rekening is gehouden met de mappenstructuur. - per Artiest: alle artiestennamen worden weergegeven in ID3 Tag en in alfabetische volgorde. - per Genre : alle genres worden weergegeven in ID3 Tag. - per Playlist : zoals weergegeven in de playlist van de USB-stick of het USB-apparaat aangesloten op de USB-poort.
OK

Page 256 of 267

261
11
22
22
11
De weergave- en bedieningsfuncties verlopen via de externe apparatuur zelf.
Stel eerst het volume van uw draagbare apparatuur af.
Stel vervolgens het volume van de autoradio af.
De AUX-aansluiting JACK en RCA dient om een extern apparaat (MP3-speler…) aan te sluiten.
Sluit het externe apparaat (MP3-speler...) met behulp van een adapterkabel (niet meegeleverd) op de JACK-aansluiting of op de audioaansluitingen (wit en rood, type RCA) aan.
Druk herhaalde malen op de toets SOURCE om AUX te selecteren.
AUX-INGANG GEBRUIKEN
JACK- OF RCA-AANSLUITING (afhankelijk van de uitvoering van de auto)
VOLUMEREGELING EXTERNE
APPARATUUR
Sluit eenzelfde extern apparaat niet aan via de USB-aansluiting en de JACK-aansluiting tegelijkertijd.

Page 257 of 267

262
11
66
22
77
44
99
55
1010
33
88
05
Saisir code authentiication01OKDel23456789_
PEUGEOT CONNECT BLUETOOTH
Het koppelen van de Bluetooth-telefoon aan het Bluetooth-systeem van uw autoradio mag om veiligheidsredenen en vanwe ge het feit dat deze handeling volledige aandacht van de bestuurder vraagt, uitsluitend worden uitgevoerd bij stilstaande auto en met aangezet contact.
Druk op de toets MENU.
Er wordt een venster weergegeven met de tekst "Bez ig met zoeken...".
Activeer de functie Bluetooth van uw telefoon.
Kies in het menu: - Bluetooth-telefoon - Audio - Bluetooth confi guratie - Zoeken via Bluetooth
De beschikbare functies zijn afhankelijk van het netwerk, de SIM-kaart en de compatibiliteit van de gebruikte Bluetooth-apparatuur. Raadpleeg de gebruiksaanwijzing van uw telefoon en uw provider voor meer informatie over de beschikbare functies. Een overzicht van de meest geschikte telefoons is verkrijgbaar via het netwerk. Raadpleeg het PEUGEOT-netwerk.
BLUETOOTH-TELEFOON
DISPLAY C
Met het menu TELEFOON krijgt u onder andere toegan g tot de volgende functies: Adresboek * , Logboek gesprekken, Beheer van de koppelingen.
De eerste vier herkende telefoons worden in dit venster weergegeven.
Op het scherm wordt een toetsenbord weergegeven: voer een code van minimaal 4 cijfers in. Bevestig met OK.
Op het scherm verschijnt "Koppeling Naam_telefoon geslaagd".
Selecteer in de lijst de te koppelen telefoon. U kunt slechts één telefoon per keer koppelen.
Op het scherm van de geselecteerde telefoon wordt een bericht weergegeven: voer, om de koppeling te accepteren, in de telefoon dezelfde code in en beve stig vervolgens met OK. Mocht de koppeling niet gelukt zijn, dan kunt u het nogmaals proberen. Dit kan een onbeperkt aantal ker en.
De toegestane automatische verbinding wordt geacti veerd nadat de telefoon is geconfi gureerd. Het adresboek en het logboek gesprekken zijn na de synchronisatie beschikbaar.
OK
KOPPELEN VAN EEN TELEFOON
U kunt ook via de telefoon de koppeling tot stand brengen.
* Als uw telefoon volledig compatibel is.

Page 258 of 267

263
11
22
11
11
22
33
22
JA
EEN GESPREK ONTVANGEN
Een inkomend gesprek wordt aangegeven door een beltoon en het verschijnen van een venster op het multifunctionele display. Start de koppelingsprocedure tussen de telefoon en de auto. Deze procedure kan gestart worden via het telefoonmenu van de auto of via het toetsenbord van de telefoon, zie hiervoor de eerder beschreven stappen 1 t/m 10. Tijdens de koppeling moet de auto stilstaan en het contact aanstaan.
Selecteer in het telefoonmenu de te koppelen telefoon. Het audiosysteem wordt automatisch verbonden met d e zojuist gekoppelde telefoon.
Selecteer met behulp van de toetsen de knop JA op het scherm en bevestig met OK.
Druk op de toets OK op het stuurwiel om het gesprek te accepteren.
Selecteer in het menu Bluetooth-telefoon - Audio, Beheer van het telefoongesprek en vervolgens Bellen, Logboek gespr ekken of Adresboek.
Druk gedurende meer dan twee seconden op het uiteinde van de hendel aan de stuurkolom om toegang te krijgen tot uw adresboek. Of Gebruik, als de auto stilstaat, het toetsenbord van uw telefoon om een nummer in te voeren.
BELLEN
STREAMING BLUETOOTH-AUDIO
(IN DE LOOP VAN HET JAAR BESCHIKBAAR)
Draadloze overdracht van muziekbestanden van de te lefoon naar het audiosysteem van de auto. De telefoon moet de desbetreffende Bluetooth-profi elen (A2DP/AVRCP) kunnen ondersteune n.
* In sommige gevallen moet het afspelen van audiobestanden via het toetsenbord worden geactiveerd. ** Als de telefoon deze functie ondersteunt.
Activeer de bron Streaming door op de toets SOURCE * te drukken. Via de toetsen op het bedieningspaneel van de radio en de bediening op het stuurwiel kunt u op de gebruikelijke wijze de muziekstukken aansturen ** . De informatie over de muziekstukken kan op het display worden weergegeven.

Page 259 of 267

264
06
RADIO: selecteren van de volgende voorkeuzezender. USB : selecteren van het genre / artiest / volgende index van de lijst. Selecteren van het volgende item van een menu.
RADIO: selecteren van de vorige voorkeuzezender. USB : selecteren van het genre / artiest / vorige index van de lijst. Selecteren van het vorige item van een menu.
RADIO: automatisch zoeken naar zenders in oplopende volgorde. CD/MP3/USB: selecteren van het volgende nummer. CD/USB: continu indrukken: versneld vooruitspoelen. Selecteren van het vorige item.
RADIO: automatisch zoeken naar zenders in afl opende volgorde. CD/MP3/USB: selecteren van het vorige nummer. CD/USB: continu indrukken: versneld terugspoelen. Selecteren van het volgende item.
Volume verhogen.
Volume verlagen.
STUURKOLOMSCHAKELAARS
Mute; geluid onderbreken: gelijktijdig indrukken van de volumetoetsen.
Geluid weer inschakelen: druk op een van de twee volumetoetsen.
- Wijzigen van de geluidsbron. - Bevestigen van een selectie. - Telefoon opnemen/ophangen. - Langer dan 2 seconden indrukken: toegang tot het telefoonmenu.

Page 260 of 267

265
11
22
33
44
55
66
77
88
07 CONFIGURATIE
Druk op de toets MENU.
Selecteer met de pijltoetsen de functie PERSOONLIJKE INSTELLING - CONFIGURATIE.
Druk op de toets om de selectie te bevestigen.
Selecteer met de pijltoetsen de functie CONFIGURATIE BEELDSCHERM.
Druk op de toets om de selectie te bevestigen.
Druk op de toets om de selectie te bevestigen.
Selecteer met de pijltoetsen de functie DATUM EN TIJD INSTELLEN.
Stel de parameters één voor één in door deze te bevestigen met de toets OK. Selecteer vervolgens de knop OK op het scherm om de instellingen te bevestigen.
CONFIGURATIE BEELDSCHERM
DATUM EN TIJD INSTELLEN
OK
PERSOONLIJKE INSTELLING - CONFIGURATIE
DATUM EN TIJD INSTELLEN
DISPLAY C

Page:   < prev 1-10 ... 211-220 221-230 231-240 241-250 251-260 261-270 next >