PEUGEOT 3008 2009.5. Instructieboekje (in Dutch)
Page 261 of 288
263
2
3
11
2
3
Druk op het uiteinde van de stuurkolomschakelaar om de oproep te accepteren of om het gesprek te beëindigen.
Selecteer "Ja" om de oproep te accepteren of "Nee" om de oproep te weigeren en bevestig door op de draaiknop te drukken.
EEN OPROEP ONTVANGEN BELLEN
Wanneer u gebeld wordt, klinkt een beltoon en verschijnrschijnt een pop-upvenster op het multifunctionele display.
JA
Druk op de toets PHONE om het gesprek te beëindigen of druk op de draaiknop, selecteer "Gespr.beëind." en bevestig door op de draaiknop te drukken.
GESPR.BEËIND.
Druk op de toets PHONE.
Druk langer dan twee seconden op het uiteinde van de n de stuurkolomschakelaar om het adresboek te openen.
Het telefoonnummer kunt u ook kiezen uit het adresboeesboek. Selecteer daarvoor "Bellen vanuit adresboek". Met de Peugeot Coeot Connect Nav kunnen maximaal 4000 kaarten worden opgeslagen.
Selecteer Nummer "kiezen" en voer het nummer in met het toetsenbord op het display.
Selecteer de functie Menu "Telefoon" en druk op de draaiknop om te bevestigen.
NUMMER KIEZEN
MENU "TELEFOON"
De lijst met de laatste 20 vanuit de auto gevoerde telefoongesprekken verschijnt onder het Menu "Telef oonlefoon". U kunt een nummer selecteren en op de draaiknop drukken omen om naar dit nummer te bellen.
NEE
Page 262 of 288
264
08
5
6
1
2
3
4
CONFIGURATIE
DATUM EN TIJD INSTELLEN Deze functie geeft toegang tot de volgende opties: Systeemtaal, Datum & tijd, Display, Helderheid, Kleur, Kleur map, Voertuig, Eenheden, Systeem.
Stel de parameters één voor één in door deze te bevestigen met de draaiknop.
Selecteer de functie "Datumformaat" en druk op de draaiknop om te bevestigen.
Selecteer de functie "Datum & tijd instellen" en druk op de draaiknop om te bevestigen.
Bevestig het gewenste formaat met de draaiknop. Druk langer dan 2 seconden op de toets SET UP voor tovoor toegang tot:
Druk op de toets SET UP.
Bevestig het gewenste formaat met de draaiknop. Selecteer de functie "Tijdformaat" en druk op de draaiknop om te bevestigen.
DATUM & TIJD INSTELLEN
Selecteer de functie Datum & tijd en druk op de draaiknop om te bevestigen.
BESCHRIJVING VAN UNIT
GPS-BEREIK
DEMOMODUS
DATUM & TIJD
Page 263 of 288
265
BOORDCOMPUTER / PARAMETERS AUTO
BOORDCOMPUTER
- Het tabblad "auto" met: De actieradius, het huidige verbruik en de nog af te leggen afstand. - Het tabblad "1" (traject 1) met: De gemiddelde snelheid, het gemiddelde verbruik en de afgelegde afstand berekend over het traject "1". - Het tabblad "2" (traject 2) met dezelfde gegevens voor een tweede traject.
Actieradius: in deze stand geeft de computer aan hoeveeoeveel kilometer u nog met de resterende hoeveelheid brandstof kunt rijden, rijden, berekend op basis van het gemiddelde verbruik over de laatste afgelegfgelegde kilometers. De weergegeven waarde kan sterk variëren door een v een verandering in de wagensnelheid of het landschap. Als de actieradius minder dan 30 km bedraagt, verschijnrschijnen streepjes op het display. Na het tanken van minimaal 5 liter brand brandstof wordt de actieradius opnieuw berekend en weergegeven zodrn zodra deze meer dan 100 km bedraagt. Raadpleeg het PEUGEOT-netwerk als tijdens het rijd en rijden voortdurend streepjes worden weergegeven in plaats van cijfers.
Momenteel verbruik: dit verbruik wordt berekend en w en weergegeven vanaf 30 km/h.
Gemiddeld verbruik: dit is het gemiddelde verbruik sinuik sinds de laatste nulstelling van de boordcomputer.
Afgelegde afstand: deze afstand wordt berekend sindsd sinds de laatste nulstelling van de boordcomputer.
Nog af te leggen afstand: dit is de afstand tot de door deoor de gebruiker ingevoerde eindbestemming. Als het navigatiesysteem in gem in gebruik is, wordt deze afstand op elk moment tijdens het rijden opnie opnieuw berekend.
Gemiddelde snelheid: dit is de gemiddelde snelheid sheid sinds de laatste nulstelling van de boordcomputer (contact a an). aan).
Druk op de knop op het uiteinde van de ruitenwisse rschserschakelaar om de volgende informatie van de boordcomputer op het di het display weer te geven.
ENKELE DEFINITIES
Page 264 of 288
266
09
RADIO : selecteren van de vorige voorkeuzezender. CD-WISSELAAR: selecteren van de vorige CD. Selecteren van het vorige item in het adresboek.
RADIO: selecteren van de volgende voorkeuzezender. CD-WISSELAAR: selecteren van de volgende CD. Selecteren van het volgende item in het adresboek.
RADIO: selecteren van de volgende radiozender in de lijst. Lang indrukken: automatisch zoeken naar zenders in oplopende volgorde. CD/CD-WISSELAAR: selecteren van het volgende nummer. CD/CD-WISSELAAR: ingedrukt houden: snel vooruitspoelen.
RADIO: selecteren van de vorige radiozender in de lijst. L a n g i n d r u k k e n : a u t o m a t i s c h z o e k e n n a a r z e n d e r s i n a fl o p e n d e v o l g o r d e . CD/CD-WISSELAAR: selecteren van het vorige nummer. CD/CD-WISSELAAR: ingedrukt houden: snel terugspoelen.
- Wijzigen van de geluidsbron. - Bellen vanuit het adresboek. - Telefoon opnemen/ophangen. - Langer dan 2 seconden indrukken: toegang tot het adresboek.
Volume verhogen.
Volume verlagen.
Geluid onderdrukken: druk gelijktijdig op de twee toetsen van de volumeregeling.
Terugkeren naar het oorspronkelijke volume: druk op een van de twee volumetoetsen.
STUURKOLOMSCHAKELAARS
Page 265 of 288
267
10
12332
1
2
3
1
2
4
1
2
3
4
3
3
3
3
2
2
2
2
4
4
4
4
4
3
3
3
3
3
2
3
2
2
3
3
3
4
4
4
4
4
3
3
3
3
BASISFUNCTIE KEUZE A keuze A1 keuze A2 KEUZE B...
MENUSTRUCTUUR DISPLAYS
MENU "RADIO" MENU "MUZIEK"
MENU "VERKEER"
ALLE BERICHTEN OP ROUTE
WAARSCH.BERICHTEN OP ROUTE
ALLEEN WAARSCHUWINGSBERICHTEN
ALLE SOORTEN BERICHTEN
GEOGRAFISCH FILTER
Binnen een straal van 3 km
Binnen een straal van 5 km
Binnen een straal van 10 km
Binnen een straal van 50 km
Binnen een straal van 100 km
KIES DE GELUIDSBRON
GELUIDSINSTELLINGEN
Balans / Faderderder
Bass / Treble
Equalizerlizerizer
Geen
Klassiek
Jazz
Rock/pop
Techno
Vocaal
Loudness
Snelheidsafhankelijk volume
Geluidsinstellingen terugzetten
GOLFLENGTE
FM
AM
HANDMATIG AFSTEMMEN
GELUIDSINSTELLINGEN
Balans / Faderderder
Bass / Treble
Equalizerlizerizer
Geen
Klassiek
Jazz
Rock/pop
Techno
Vocaal
Loudness
Snelheidsafhankelijk volume
Geluidsinstellingen terugzetten
Page 266 of 288
268
1
2
4
2
3
4
2
3
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
3
3
3
3
24
4
4
3
3
3
3
4
4
4
2
3
3
3
3
3
3
3
3
4
4
4
4
4
4
4
2
3
2
3
NAVIGATIEOPTIES
Routetype
Snelste route
Kortste route
Compromis tijd / afstand
TUSSENSTOPS
Tussenstop toevoegen
Adres invoeren
Navigatie naar "mijn huis"
Uit adresboek kiezen
Uit laatste bestemmingen kiezen
Route optimaliseren
Etappe vervangen
Etappe wissen
Route herberekenen
Snelste route
Kortste route
Compromis tijd / afstand
MENU "NAVIGATIE"
NAVIGATIE STOPPEN NAVIGATIE HERVATTEN
BESTEMMING INVOEREN
Adres invoeren
Land
Plaats
Straat
Huisnummer
Navigatie starten
Postcode
Opslaan in adresboek
Kruising
Stadscentrum
GPS-coördinaten
Invoer op kaart
Navigatie naar "mijn huis"
Vanuit adresboek oekoek
Uit laatste bestemmingen kiezen
POI ZOEKEN
POI dichtbij
POI bij bestemming
POI in plaats
POI in land
POI bij route
Verkeersafhankelijk
Zonder omleiding
Met bevestiging
Vermijdcriteria
Geen snelwegen
Geen tolwegen
Geen veerboten
Route herberekenen
INFORMATIE TMC-ZENDER
INSTELLINGEN
Volume gesproken berichten
POI's op kaart
Page 267 of 288
269
1
2
3
4
1
2
3
4
2
3
4
2
2
2
3
4
4
4
4
2
3
3
3
2
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
3
4
4
4
4
4
3
2
4
3
2
4
4
4
4
3
4
4
4
3
3
3
MENU "TELEFOON" MENU "SETUP"
NUMMER KIEZEN
BELLEN VANUIT ADRESBOEK
LOGBOEK GESPREKKEN
TELEFOON KOPPELEN
Telefoon zoeken
Gekoppelde telefoons
Telefoon ontkoppelen
Telefoon hernoemen
Koppeling verwijderen
Alle koppelingen verwijderen
Details tonen
INSTELLINGEN
Beltoon selecteren
Volume beltoon instellen
Mailboxnummer invoeren
TAAL
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Polski
Portuguese
DATUM EN TIJD
Datum en tijd instellen
Datumformaat
Tijdformaat
WEERGAVE
Helderheid
Kleurleureur
Pop titanium
Toffee
Blue steel
Technogrey
Dark blue
Kleur kaart
Dagmodus voor kaart
Nachtmodus voor kaart
Auto. dag/nacht voor kaart
PARAMETERS AUTO
Informatie auto
Logboek waarschuwingen
Status van functies
EENHEDEN
Temperatuurtuuruur
Celsius
Fahrenheit
Afstand
Kilometers en verbruik l/100 km
Kilometers en verbruik km/l)
Miles (verbruik: MPG)
PARAMETERS SYSTEEM
Fabrieksinstellingen terugzetten
Softwareversie
Automatisch bladeren
Page 268 of 288
270
geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD, CD-wisselaar...).
Controleer of de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (bassen, hoge tonen, balans V-A, balans L-R) in de middelste stand te zetten, de muziekstijl "Geen" te selecteren en de functie Loudness in de stand "Actief" te zetten als de CD-speler is geselecteerd en in de stand "Inactief" te zetten als de radio is geselecteerd.
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) voor elk e geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een andere geluidsbron (radio, CD, CD-wisselaar...) verschille n in de geluidskwaliteit hoorbaar zijn.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
- Controleer of de CD met de juiste zijde boven in de speler is geplaatst. - Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd. - Controleer de inhoud van de CD als deze zelf i s gebrand: raadpleeg de tips in het hoofdstuk "Audio" . - De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen. - De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afspelen. - CD's met MP3-bestanden kunnen niet worden afgespeeld door de CD-wisselaar.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden d ie niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de autoradio wordt herkend.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, muzieks tijl) zijn niet op de CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0, zonder een muziekstijl te selecteren.
In de onderstaande tabel vindt u de antwoorden op de meest gestelde vragen over uw Peugeot Connect Na v.
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
VEELGESTELDE VRAGEN
Page 269 of 288
271
OPLOSSING ANTWOORD
De ontvangstkwaliteit van de beluisterde radiozender neemt geleidelijk af of de voorkeuzezenders kunnen niet worden ontvangen (geen geluid, 87,5 Mhz wordt weergegeven...).
De auto bevindt zich te ver van de zender van het beluisterde radiostation of er bevindt zich geen zender in het gebied waarin de auto zich bevindt.
De omgeving (bergen, gebouwen, tunnels, parkeergar ages, enz.) veroorzaakt storingen in de ontvangst, ook als de RDS-functie is ingeschakeld.
De antenne is niet aanwezig of beschadigd (bijvoorbeeld in een wasstraat of ondergrondse parkeergarage).
Activeer de functie "RDS" om het systeem te laten controleren of er een sterkere zender in het gebied aanwezig is.
Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de autoradio.
Laat de antenne controleren door het PEUGEOT-netwerk.
Het geluid van de radio valt 1 tot 2 seconden weg.
Het RDS zoekt tijdens deze korte onderbreking van het geluid naar een eventuele sterkere zender voor een betere ontvangst van het station. Schakel de "RDS"-functie uit als dit verschijnsel zich te vaak en steeds op hetzelfde traject voordoet.
Na het afzetten van de motor wordt de radio na enkele minuten automatisch uitgeschakeld.
Als de motor is afgezet, blijft de radio nog werken zolang de laadtoestand van de accu dat toestaat. Het automatisch uitschakelen duidt erop dat de eco -mode van de autoradio is geactiveerd om te voorkomen dat de acc u van de auto ontladen raakt.
Start de motor om de accu op te laden.