PEUGEOT 3008 2010 Instructieboekje (in Dutch)

Page 261 of 313

238
geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD...).
Controleer of de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (bassen, hoge tonen, balans V-A, balans L-R) in de middelste stand te zetten, de muziekstijl "Geen" te selecteren en de functie Loudness in de stand "Actief" te zetten als de CD-speler is geselecteerd en in de stand "Inactief" te zetten als de radio is geselecteerd.
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) voor elk e geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een andere geluidsbron (radio, CD...) verschillen in de geluid skwaliteit hoorbaar zijn.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
- Controleer of de CD met de juiste zijde boven in de speler is geplaatst. - Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd. - Controleer de inhoud van de CD als deze zelf is gebrand: raadpleeg de tips in het hoofdstuk "Audio". - De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen. - De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afspelen.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden d ie niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de autoradio wordt herkend.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, muzieks tijl) zijn niet op de CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0, zonder een muziekstijl te selecteren.
In de onderstaande tabel vindt u de antwoorden op de meest gestelde vragen over uw Peugeot Connect 3 D Nav.
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
VEELGESTELDE VRAGEN

Page 262 of 313

239
OPLOSSING ANTWOORD
De voorkeuzezenders kunnen niet worden ontvangen (geen geluid, 87,5 Mhz wordt weergegeven...).
Het verkeerde golfbereik is geselecteerd.
De ontvangstkwaliteit van de beluisterde radiozender neemt geleidelijk af of de voorkeuzezenders kunnen niet worden ontvangen (geen geluid, 87,5 Mhz wordt weergegeven...).
Activeer de functie "RDS" via het snelmenu om het systeem te laten controleren of er een sterkere zender in het gebied aanwezig is.
Druk op de toets RADIO en selecteer "Menu Radio" en vervolgens "AM/FM" om het golfbereik terug te vinden waarin de voorkeuzezenders zijn opgeslagen.
De auto bevindt zich te ver van de zender van het beluisterde radiostation of er bevindt zich geen zender in het gebied waarin de auto zich bevindt.
De omgeving (bergen, gebouwen, tunnels, parkeergar ages, enz.) veroorzaakt storingen in de ontvangst, ook als de RDS-functie is ingeschakeld.
Het geluid van de radio valt 1 tot 2 seconden weg.
Het RDS zoekt tijdens deze korte onderbreking van het geluid naar een eventuele sterkere zender voor een betere ontvangst van het station. Schakel de "RDS"-functie uit via het snelmenu als dit verschijnsel zich te vaak en steeds op hetzelfde traject voordoet.
Na het afzetten van de motor wordt het systeem na enkele minuten automatisch uitgeschakeld.
Als de motor is afgezet, blijft het systeem nog werken zolang de laadtoestand van de accu dat toestaat.
Het automatisch uitschakelen duidt erop dat de eco -mode van het systeem is geactiveerd om te voorkomen dat de accu van de a uto ontladen raakt.
Start de motor om de accu op te laden.
Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de autoradio.
Laat de antenne controleren door het PEUGEOT-netwerk. De antenne is niet aanwezig of beschadigd (bijvoorbeeld in een wasstraat of ondergrondse parkeergarage).

Page 263 of 313

240
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
De optie "Verkeersbericht" is aangevinkt, maar de fi les op de route worden niet direct gemeld.
Bij het opstarten heeft het systeem enkele minuten nodig om de verkeersinformatie te ontvangen. Wacht tot de verkeersinformatie goed wordt ontvangen (weergave van de pictogrammen van de verkeersinformatie op de kaart).
In bepaalde landen is alleen voor de hoofdwegen (a utosnelwegen...) verkeersinformatie beschikbaar.
Het berekenen van de route lijkt soms langer te duren dan normaal.
Dit is een normaal verschijnsel. Het systeem is afhankelijk van de beschikbare verkeersinformatie.
Het systeem kan tijdelijk trager worden als gelijktijdig met het berekenen van de route een CD/DVD naar de Jukebox gekopieerd wordt. Wacht met het starten van de navigatie tot het kopiëren van de CD/DVD is voltooid of breek het kopiëren af.
Werkt de noodoproep zonder SIM-kaart? Nee, sommige Europese reglementen schrijven voor dat een SIM-kaart moet zijn geplaatst om een noodoproep te kunnen activeren. Plaats een geldige SIM-kaart in het klepje.
De hoogte wordt niet weergegeven. Bij het opstarten kan de initialisatie van het GPS tot 3 minuten duren voordat er meer dan 4 satellieten correct worden on tvangen. Wacht tot het systeem volledig is opgestart. Controleer of het GPS van ten minste 4 satellieten een signaal ontvangt (druk lang op de toets SETUP, selecteer vervolgens "GPS-dekking").
De kwaliteit van de GPS-ontvangst kan worden beïnv loed door de omgeving (tunnel...) en het weer. Dit is een normaal verschijnsel. De werking van het systeem is afhankelijk van de ontvangst van het GPS-signaal.
Ik ontvang een melding van een radarcontrole die niet op mijn route ligt.
Het geluidssignaal van de radars functioneert niet.
Het systeem meldt alle radars die in een bepaalde zone voor de auto zijn geplaatst. Hierdoor worden ook radars gesignal eerd die zich op nabij gelegen routes of op parallelbanen bevinden.
Het geluidssignaal is niet geactiveerd.
Het volume van het geluidssignaal is op een minimu mniveau ingesteld.
Zoom in op de kaart om de exacte positie van de radar te kunnen bepalen.
Activeer het geluidssignaal in Menu Navigatie, Instellingen, Instellen risicozones.
Verhoog het volume van het geluidssignaal tijdens het passeren van een radar.

Page 264 of 313

241
OPLOSSING
Na het plaatsen van een CD dient u enige tijd te wachten.
Bij het plaatsen van een nieuwe gegevensdrager leest het systeem een aantal gegevens uit (index, titel, artiest, enz.). Dit kan enkele seconden duren.
Dit is een normaal verschijnsel.
Het lukt me niet om mijn Bluetooth-telefoon te koppelen.
Het is mogelijk dat de Bluetooth-functie van de te lefoon is uitgeschakeld of dat uw telefoon niet zichtbaar is voor het systeem. - Controleer of de Bluetooth-functie van uw telefoon is ingeschakeld. - Controleer of uw telefoon zich in het zicht van het systeem bevindt.
VRAAG ANTWOORD
De Bluetooth-telefoon is niet compatible met het s ysteem. Een overzicht van compatible Bluetooth-telefoons is verkrijgbaar bij het netwerk.
Het systeem kan geen DVD's afspelen. Het is mogelijk dat uw DVD een andere regiocode he eft. Gebruik DVD's met de juiste regiocode.
Het lukt me niet om de CD naar de Jukebox te kopiëren.
U hebt niet de juiste bron geselecteerd. Wijzig de actieve bron om de CD als bron te selecteren.
De CD is voorzien van een kopieerbeveiliging. Het is normaal dat een beveiligde CD niet kan worden gekopieerd.
De route wordt niet berekend. De vermijdcriteria kunnen tegenstrijdig zijn met de huidige plaatsbepaling (bijv. geen tolwegen terwijl de auto zich op een au tosnelweg met tol bevindt).
Controleer de vermijdcriteria in het "Menu Navigatie" ("Navigatieopties" - "Uitsluitingscriteria").
Het signaal van de aangesloten Bluetooth-telefoon is niet hoorbaar.
Het geluid is afhankelijk van zowel het systeem als de telefoon. Verhoog het volume van de Peugeot Connect Nav, eventueel tot het maximum en verhoog, indien nodig, het geluidsniveau van de telefoon.

Page 265 of 313

242
Het systeem ontvangt geen SMS-berichten. De Bluetooth-functie stuurt geen SMS-berichten door naar het systeem. Gebruik uw SIM-kaart en de geïntegreerde telefoon.
De gebruikte SIM-kaart is een duokaart. Gebruik de originele SIM-kaart om SMS-berichten te kunnen ontvangen.
Het lukt me niet om de risicozone-POI's bij te werken.
Het "Menu Navigatie"- "Persoonlijke POI's importeren" wordt niet weergegeven. Controleer of het gebruikte medium voor de update (SD-kaart of USB-stick) correct is geplaatst.
Er verschijnt een foutmelding aan het einde van de procedure. - Herhaal de volledige procedure. - Raadpleeg het PEUGEOT-netwerk als het probleem zich blijft voordoen. - Controleer of de gegevens op het MEDIUM zijn geleverd door een offi ciële partner van PEUGEOT.
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
De vocale frequenties (DTMF) zijn niet geactiveerd als ik in gesprek ben en op een van de numerieke toetsen druk.
De numerieke toetsen van het toetsenbord zijn tijdens een gesprek alleen geactiveerd als de telefoonweergave is geselecteerd . Druk om de numerieke toetsen te activeren op de toets MODE tot de telefoon op het display wordt weergegeven.
Er verschijnt een gevaarlijke verkeerssituatie op het display die betrekking heeft op een weg die niet op mijn route ligt.
Er verschijnen gevaarlijke verkeerssituaties die zich in de buurt bevinden van een bepaald punt op de kaart en afhankelijk zij n van de rijrichting. Het is mogelijk dat er een waarschuwing verschijnt bij het kruisen van, of parallel rijden aan een weg met een radarcontrole.

Page 266 of 313

243
De Peugeot Connect Nav is zodanig gecodeerd dat deze uitsluitend in uw auto functioneert. Raadpleeg het PEUGEOT-netwerk als u het systeem voor gebruik in een andere auto wilt laten confi gureren.
Bepaalde functies die in dit boekje worden beschreven, zullen in de loop van het jaar beschikbaar zijn.
Peugeot Connect Nav
INHOUD


Page 267 of 313

244
01
11
55
1010
22
334466
1313
1111
99
14141515
778812121616
1. Motor afgezet - Kort indrukken: aan/uit - Lang indrukken: CD pauzeren, geluidsweergave radio onderbreken. Draaiende motor - Kort indrukken: CD pauzeren, geluidsweergave radio onderbreken. - Lang indrukken: resetten van het systeem.
2. Volumeregeling (voor iedere geluidsbron afzonderlijk, inclusief berichten en waarschuwingsmeldingen navigatiesysteem).
3. Toegang tot het Menu "Radio". Weergave van he t zenderoverzicht.
4. Toegang tot het Menu "Muziek". Weergave van t racks.
6. Toegang tot het Menu "Telefoon". Weergave van de gesprekkenlijst.
7. Toegang tot het Menu "MODE". Selecteren van het achtereenvolgens weergeven van: Radio, Kaart, NAV (tijdens navigatie), Telefoon (tijdens een gesprek), Boordcomputer. Lang indrukken: Black Panel mode (DARK).
8. Toegang tot het Menu "Navigatie". Weergave van de laatst gekozen bestemmingen.
9. Toegang tot het Menu "Verkeer". Weergave van de actuele verkeersinformatie.
10. ESC: huidige bewerking afbreken.
11. CD uitwerpen.
12. Selecteren van de vorige/volgende radiozender in het overzicht. Selecteren van de vorige/volgende CD. Selecteren van de vorige/volgende MP3-afspeellijst . Selecteren van het vorige/volgende item in een lijst.
13. Selecteren van de vorige/volgende radiozender. Selecteren van de vorige/volgende titel van een CD of vorig/volgend MP3-bestand. Selecteren van het vorige/volgende item in een lijst.
14. Toetsen 1 t/m 6: Selecteren van een in het geheugen opgeslagen radi ozender. Selecteren van een CD in de CD-wisselaar. Lang indrukken: in het geheugen opslaan van de hui dige radiozender.
15. SD-kaartlezer uitsluitend voor navigatie.
16. Selectieknop voor de weergave op het display, afhankelijk van de context van het menu. Kort indrukken: contextmenu of bevestigen. Lang indrukken: specifi ek contextmenu van de weergegeven lijst.
BASISFUNCTIES
BEDIENINGSPANEEL Peugeot Connect Nav
3 - 4. Lang indrukken: toegang tot de audio-instellingen: geluidsverdeling voor/achter, links/rechts, lage-/hogetonenregeling, sfeerinstellingen, loudness, aut omatische volumecorrectie, standaardinstellingen. 5. Toegang tot het Menu "SETUP". Lang indrukken: toegang tot het GPS-bereik en de demo-mode.

Page 268 of 313

245
02 STUURKOLOMSCHAKELAARS
RADIO : selecteren van de vorige voorkeuzezender. CD-WISSELAAR: selecteren van de vorige CD. Selecteren van het vorige item in het adresboek.
RADIO: selecteren van de volgende voorkeuzezender. CD-WISSELAAR: selecteren van de volgende CD. Selecteren van het volgende item in het adresboek.
RADIO: selecteren van de volgende radiozender in de lijst. Lang indrukken: automatisch zoeken naar zenders in oplopende volgorde. CD/CD-WISSELAAR: selecteren van het volgende numme r. CD/CD-WISSELAAR: ingedrukt houden: snel vooruitspoelen.
RADIO: selecteren van de vorige radiozender in de lijst. Lang indrukken: automatisch zoeken naar zenders in afl opende volgorde. CD/CD-WISSELAAR: selecteren van het vorige nummer. CD/CD-WISSELAAR: ingedrukt houden: snel terugspoelen.
- Wijzigen van de geluidsbron. - Bellen vanuit het adresboek. - Telefoon opnemen/ophangen. - Langer dan 2 seconden indrukken: toegang tot het adresboek.
Volume verhogen.
Volume verlagen.
Geluid onderdrukken: druk gelijktijdig op de twee toetsen van de volumeregeling.
Terugkeren naar het oorspronkelijke volume: druk op een van de twee volumetoetsen.

Page 269 of 313

246
03 ALGEMENE WERKING
Raadpleeg het hoofdstuk "Menustructuren displays" voor een gedetailleerd overzicht van de keuzemogelijkheden b innen de menu's.
Door meerdere keren achter elkaar op de toets MODE te drukken, krijgt u toegang tot de volgen de menu's:
Gebruik voor het schoonmaken van het display een zacht, niet-schurend doekje (bijvoorbeeld een brillendoekje) zonder schoonmaakmiddel.
RADIO / MULTIMEDIASPELERS
TELEFOON (Tijdens een telefoongesprek)
KAARTWEERGAVE OP VOLLEDIG SCHERM
NAVIGATIE (Tijdens navigatie)
SETUP : taalkeuze * , datum en tijd * , weergave, parameters van de auto * , eenheden en systeeminstellingen "Demo-modus".
VERKEER : TMC-informatie en berichten.
* Afhankelijk van de uitvoering.
BOORDCOMPUTER

Page 270 of 313

247
03
1
2
3
3
2
1
1
1
3
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
2
2
2
2
1
1
2
1
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
ALGEMENE WERKING
Door de draaiknop OK in te drukken krijgt u toegang tot de snelkeuzemenu's.
MULTIMEDIASPELERS:
NAVIGATIE (TIJDENS NAVIGATIE):
NAVIGATIE STOPPEN
BERICHT HERHALEN
ALTERNATIEVE ROUTE
ROUTE-INFORMATIE
BESTEMMING TONEN
TRAJECTINFORMATIE
Navigatiecriteria
Vermijdcriteria
Aantal satellieten
KAART VERPLAATSEN
GESPR. BERICHT
NAVIGATIE-OPTIES
RADIO :
FM
VERKEERSINFORMATIE (TA)
RDS
RADIOTEKST
REGIOPROG. (REG)
AM
AM
VERKEERSINFORMATIE(TA)
AM-LIJST VERNIEUWEN
FM
KAARTWEERGAVE OP VOLLEDIG SCHERM:
WEERGAVE AFHANKELIJK VAN DE CONTEXT
VERKEERSINFORMATIE (TA)
AFSPEELOPTIES
NORMALE AFSPEELVOLGORDE
SHUFFLE
MAP HERHALEN
INTROSCAN
KIES GELUIDSBRON
TELEFOON:
OPHANGEN
IN DE WACHT ZETTEN
BELLEN
DTMF-TONEN
PRIVÉMODUS
MICRO UIT
NAVIG. STOPPEN/NAVIGATIE HERVATTEN
BESTEMMING
POINTS OF INTEREST
POSITIE-INFO
KAARTINSTELLINGEN
KAART VERPLAATSEN

Page:   < prev 1-10 ... 221-230 231-240 241-250 251-260 261-270 271-280 281-290 291-300 301-310 ... 320 next >