sat nav Peugeot Expert Tepee 2010 Handleiding (in Dutch)

Page 197 of 237

9.84
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
De optie VERKEERSINFORMATIE is aangevinkt, maar de fi les op de route worden niet direct gemeld.
Bij het opstarten heeft het systeem enkele minuten nodig om de verkeersinformatie te ontvangen. Wacht tot de verkeersinformatie goed wordt ontvangen (weergave van de pictogrammen van de verkeersinformatie op de kaart).
In bepaalde landen is alleen voor de hoofdwegen (a utosnelwegen, ...) verkeersinformatie beschikbaar.
Het berekenen van de route lijkt soms langer te duren dan normaal.
Dit is een normaal verschijnsel. Het systeem is afhankelijk van de beschikbare verkeersinformatie.
Het systeem kan tijdelijk trager worden als gelijktijdig met het berekenen van de route een CD naar de Jukebox gekopieerd word t. Wacht met het starten van de navigatie tot het kopiëren van de CD is voltooid of breek het kopiëren af.
Werkt de noodoproep bij de Peugeot Connect Com zonder SIM-kaart?
Nee, want sommige nationale reglementen schrijven voor dat een SIM-kaart moet zijn geplaatst om een noodoproep te kunnen activeren. Plaats een geldige SIM-kaart in de houder van de Peugeot Connect Com.
Mijn SIM-kaart wordt niet herkend. De Peugeot Connect Com is alleen geschikt voor 3,3V SIM-kaarten. De oude 5V en 1,8V SIM-kaarten worden niet herkend. Raadpleeg uw telefoonprovider.
Na het verwisselen van een wiel werkt de plaatsbepaling van het systeem niet meer.
De Peugeot Connect Com maakt voor een optimale GPS-plaatsbepaling gebruik van de wielsnelheidssignalen. Na het verwisselen van een wiel of het leeglopen van een band maakt het systeem een herberekening voor de plaatsbepalin g. Gedurende ongeveer 10 minuten kan deze herberekening de kwaliteit van de plaatsbepaling ongunstig beïnvloeden.
Wacht tot het systeem de herberekening heeft voltooid. De plaatsbepaling op de kaart is slecht of onnauwkeurig.
De hoogte wordt niet weergegeven. Bij het opstarten kan de initialisatie van het GPS tot 3 minuten duren voordat er meer dan 4 satellieten correct worden on tvangen. Wacht tot het systeem volledig is opgestart. Controleer of het GPS van ten minste 4 satellieten een signaal ontvangt (druk lang op de toets MENU, selecteer vervolgens DIAGNOSE RADIOTELEFOON en ten slotte GPS-DEKKING).
De kwaliteit van de GPS-ontvangst kan worden beïnv loed door de omgeving (tunnel, ...) en het weer. Dit is een normaal verschijnsel. De werking van het systeem is afhankelijk van de ontvangst van het GPS-signaal.

Page 216 of 237

9.58
07
1
3
5
4
2
1
2
De beschikbare functies zijn afhankelijk van het netwerk, de SIM-kaart en de compatibiliteit met de gebruikte Bluetooth-apparatuur. Raadpleeg de gebrui ksaanwijzing van uw telefoon en uw provider voor meer informatie over de beschikbare functies. Een overzicht van de meest geschikte telefoons is verkrijgbaar via het netwerk.
BLUETOOTH-TELEFOON
KOPPELEN VAN EEN TELEFOON
Het koppelen van de Bluetooth-telefoon aan de hand sfrandsfree-set van de Peugeot Connect Nav mag om veiligheidsredenen en vn en vanwege het feit dat deze handeling volledige aandacht van de bestu bestuurder vraagt, uitsluitend worden uitgevoerd bij stilstaande auto en meen met aangezet contact.
Activeer de functie Bluetooth van uw telefoon. De laatst gekoppelde telefoon wordt automatisch opnieuw gekoppeld.
Selecteer de functie MENU TELEFOON en druk op de draaiknop om te bevestigen.
MENU TELEFOON
Voer de toegangscode in met de telefoon. De in te voeren code wordt weergegeven op het display.
Druk om een andere telefoon te koppelen op de toets PHONE, selecteer vervolgens MENU TELEFOON en druk op de draaiknop om te bevestigen.
Als de telefoon is gekoppeld, kan de Peugeot Conne ct Nnect Nav het adresboek en de gesprekkenlijst synchroniseren. Deen. Deze synchronisatie kan enkele minuten duren.
Selecteer TELEFOON KOPPELEN. Selecteer de telefoon en druk op de draaiknop om te bevestigen.
De lijst met eerder gekoppelde telefoons (maximaal 4) al 4) verschijnt op het multifunctionele display. Selecteer de gewenste telete telefoon om deze opnieuw te koppelen.
Druk op de toets PHONE.
Selecteer als de telefoon nog niet gekoppeld is geweest TELEFOON ZOEKEN en druk op de draaiknop om te bevestigen. Selecteer vervolgens de naam van de telefoon.
TELEFOON ZOEKEN
TELEFOON KOPPELEN