Peugeot Expert VU 2014 Handleiding (in Dutch)
Page 211 of 252
9.57
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Sommige fi les op de route worden niet direct gemeld.
Bij het opstarten heeft het systeem enkele minuten nodig om de verkeersinformatie te ontvangen. Wacht tot de verkeersinformatie goed wordt ontvangen (weergave van de icoontjes van de verkeersinformatie op de kaart).
Het fi lter is te krap ingesteld. Verander de instellingen via "Geografi sch fi lter".
In bepaalde landen is alleen voor de hoofdwegen (autosnelwegen...) verkeersinformatie beschikbaar. Dit is een normaal verschijnsel. Het systeem is afhankelijk van de beschikbare verkeersinformatie.
De hoogte wordt niet weergegeven. Bij het opstarten kan de initialisatie van het GPS tot 3 minuten duren voordat er meer dan 4 satellieten correct worden ontvangen. Wacht tot het systeem volledig is opgestart. Controleer of het GPS van ten minste 4 satellieten een signaal ontvangt (druk lang op de toets SETUP, selecteer vervolgens "GPS-bereik").
De kwaliteit van de GPS-ontvangst kan worden beïnvloed door de omgeving (tunnel...) en het weer. Dit is een normaal verschijnsel. De werking van het systeem is afhankelijk van de ontvangst van het GPS-signaal.
Het lukt me niet om mijn Bluetooth-telefoon te koppelen.
Het is mogelijk dat de Bluetooth-functie van de telefoon is uitgeschakel\
d of dat uw telefoon niet zichtbaar is voor het systeem. - Controleer of de Bluetooth-functie van uw telefoon is ingeschakeld.
- Controleer bij de instellingen van uw telefoon of deze op "Vind mij" staat.
De Bluetooth-telefoon is niet compatibel met het systeem. Een overzicht van compatibele Bluetooth-telefoons is verkrijgbaar bij het netwerk.
Het signaal van de aangesloten Bluetooth-telefoon is niet hoorbaar.
Het geluid is afhankelijk van zowel het systeem als de telefoon. Verhoog het volume van de radio eventueel tot het maximum en verhoog het geluidsniveau van de telefoon indien nodig.
Het geluid wordt verstoord door omgevingsgeluiden. Beperk het omgevingsgeluid (ramen sluiten, aanjager lager zetten, snelheid verminderen enz.).
Page 212 of 252
9.58
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Sommige contacten komen dubbel voor in de lijst.
Bij het synchroniseren worden de contacten op de simkaart en/of die in het geheugen van de telefoon overgenomen. Als beide geheugens worden gesynchroniseerd kan het voorkomen dat sommige contacten dubbel worden overgenomen.
Kies "Contacten van simkaart weergeven" of "Contacten van telefoon weergeven".
De contacten worden niet in alfabetische volgorde weergegeven.
Sommige telefoons hebben speciale weergave-opties. Afhankelijk van de instellingen kunnen contacten in een bepaalde volgorde worden overgenomen.
Verander de instellingen voor de weergave van contacten in de telefoon.
Het systeem ontvangt geen SMS-berichten. De Bluetooth-functie stuurt geen SMS-berichten door naar het systeem.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, \
bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden die niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
- Controleer of de CD op de juiste wijze in de speler is geplaatst.
- Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd.
- Controleer de inhoud van de CD als deze zelf is gebrand: raadpleeg de rubriek "AUDIO".
- De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen.
- De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afspelen.
De gebrande CD is niet compatibel met de CD-speler.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de audio-installatie wordt herkend.
Na het laden van een CD of het aansluiten van een USB-stick moet u enige tijd wachten.
Bij het plaatsen van een nieuwe gegevensdrager leest het systeem een aantal gegevens uit (index, titel, artiest, enz.). Dit kan enkele seco\
nden tot enkele minuten duren.
Dit is een normaal verschijnsel.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, klankkleur) zijn niet op de\
CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0 en kies geen klankkleur.
Page 213 of 252
9.59
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Soms wordt de informatie tijdens de weergave van een mediaspeler niet correct weergegeven.
De audio-installatie kan sommige karakters niet weergeven. Gebruik standaard karakters voor de benaming van nummers en afspeellijsten.
Bij streaming audio start het lezen van bestanden niet.
De aangesloten randapparatuur biedt geen mogelijkheid om het lezen automatisch te starten. Start het afspelen via de aangesloten randapparatuur.
De namen van de nummers en de speelduur verschijnen niet op het scherm bij streaming audio.
De Bluetooth-verbinding biedt deze mogelijkheid niet.
De ontvangstkwaliteit van de beluisterde radiozender neemt geleidelijk af of de voorkeuzezenders kunnen niet worden ontvangen (geen geluid, 87,5 Mhz wordt weergegeven...).
De auto bevindt zich te ver van de zender van het beluisterde radiostati\
on of er bevindt zich geen zender in het gebied waarin de auto zich bevindt\
. Activeer de functie "RDS" via het snelmenu om het systeem te laten controleren of er een sterkere zender in het gebied aanwezig is.
De omgeving waarin u rijdt (bergen, hoge gebouwen, bruggen, tunnels enz\
.) kan leiden tot een slechte ontvangst, ook als de RDS-functie is ingescha\
keld. Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de radio.
De antenne is niet aanwezig of beschadigd (bijvoorbeeld in een wasstraa\
t of een parkeergarage). Laat de antenne controleren door het PEUGEOT-netwerk.
Ik kan sommige opgeslagen zenders uit de lijst niet ontvangen.
De zender wordt niet meer ontvangen of de naam van de zender in de lijst is veranderd.
Sommige zenders sturen in plaats van een naam andere informatie mee (titel van het actuele nummer enz.).
Het systeem beschouwt deze informatie als de naam van de zender. De naam van de zender verandert.
Page 214 of 252
9.60
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Na het instellen van de bassen en hoge tonen is de geluidssfeer niet meer geselecteerd.
De geluidssfeer is gekoppeld aan de bassen en hoge tonen.
Het is niet mogelijk deze afzonderlijk van elkaar in te stellen.
Wijzig de instelling van de bassen en de hoge tonen of de geluidssfeer om de gewenste geluidskwaliteit te verkrijgen.
Na het selecteren van een geluidssfeer staan de bassen en hoge tonen weer op 0.
Bij het veranderen van de balans wordt de gekozen geluidsverdeling uitgeschakeld.
De geluidsverdeling is gekoppeld aan de balans.
Het is niet mogelijk deze afzonderlijk van elkaar in te stellen.
Wijzig de instelling van de balans of de geluidsverdeling om de gewenste geluidskwaliteit te verkrijgen.
Bij het veranderen van de geluidsverdeling worden de instellingen van de balans uitgeschakeld.
Er is een verschil in geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD...).
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (Volume, Bassen, Hoge tonen, Klankkleur, Loudness) voor elke geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een ander\
e geluidsbron (radio, CD...) verschillen in de geluidskwaliteit hoorbaar\
zijn.
Controleer of de audio-instellingen (Volume, Bassen, Hoge tonen, Klankkleur, Loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (Bassen, Hoge tonen, Fader, Balans) in de middelste stand te zetten, de klankkleur "Lineair" te selecteren en de functie Loudness AAN te zetten als de CD-speler is geselecteerd en UIT te zetten als de radio is geselecteerd.
Page 215 of 252
9.61
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Na het afzetten van de motor wordt het systeem na enkele minuten automatisch uitgeschakeld.
Als de motor is afgezet, blijft het systeem nog werken zolang de laadtoestand van de accu dat toestaat.
Het automatisch uitschakelen duidt erop dat de eco-mode van het systeem is geactiveerd om te voorkomen dat de accu van de auto ontladen raakt.
Start de motor om de accu op te laden.
Het afspelen van de muziek op mijn USB-stick begint pas na lang wachten (ongeveer 2 tot 3 minuten).
Door bepaalde bestanden die standaard op een USB-stick kunnen staan kan het erg lang duren tot de muziek op de USB-stick wordt afgespeeld (tot 10 keer de fabrieksopgave).
Wis de bestanden die standaard op de USB-stick staan en beperk het aantal submappen in de mappenstructuur van de USB-stick.
Als ik met mijn iPhone verbinding maak met de telefoonfunctie en ik hem gelijktijdig op de USB-poort aansluit, kan ik de muziekbestanden niet afspelen.
Als de iPhone automatisch verbinding maakt met de telefoonfunctie, forceert deze de streamingfunctie. De streamingfunctie krijgt voorrang boven de USB-functie die daardoor niet gebruikt kan worden. Bij apparatuur van Apple® wordt in dat geval een gedeelte van de track niet ® wordt in dat geval een gedeelte van de track niet ®
afgespeeld.
Koppel de USB-aansluiting los en sluit deze weer aan (de USB-functie krijgt dan voorrang boven de streamingfunctie).
Page 216 of 252
9.62
Expert-VU_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
Page 217 of 252
9.63
Expert-VU_nl_Chap09c_RD45_ed01_2013
Peugeot Connect Sound
Uw Peugeot Connect Sound is zodanig gecodeerd dat deze uitsluitend in uw auto functioneert.
Om veiligheidsredenen mag de bestuurder handelingen die zijn volledige aandacht vragen uitsluitend uitvoeren bij stilstaande auto.
Enkele minuten na het afzetten van de motor kan de autoradio zichzelf uitschakelen om te voorkomen dat de accu ontladen raakt.
AUTORADIO / BLUETOOTH
01 Basisfuncties
02 Stuurkolomschakelaars
03 Hoofdmenu
04 Audio
05 Peugeot Connect USB
06 Peugeot Connect Bluetooth
07 Configuratie
08 Boordcomputer
INHOUD
09 Menustructuur displays
Veelgestelde vragen
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
9.64
9.65
9.66
9.67
9.70
9.73
9.76
9.77
9.78
9.83
Page 218 of 252
9.64
01
Expert-VU_nl_Chap09c_RD45_ed01_2013
BASISFUNCTIES
Uitwerpen van de CD.
Selecteren van de geluidsbron:
radio, audio-CD-/MP3-CD-speler, USB, Jack-aansluiting, streaming audio, AUX-ingang.
Selecteren van de weergave op het display:
Datum, audiofuncties, boordcomputer en telefoon.
Automatisch zoeken naar zenders in afl opende/oplopende volgorde. zenders in afl opende/oplopende volgorde. zenders in afl opende/
Selecteren van het vorige/volgende nummer van de CD, Selecteren van het vorige/volgende nummer van de CD, Selecteren van het vorige/
MP3 of USB. volgende nummer van de CD, MP3 of USB. volgende nummer van de CD,
Instellen van de geluidsweergave: geluidsverdeling voor/achter, links/rechts, loudness, geluidssferen.
Weergave van de lijst radiozenders.
Lang indrukken: nummers van de CD of de MP3-afspeellijsten (CD / USB).
Functie TA (verkeersinformatie) AAN/UIT.
Lang indrukken: toegang tot de PTY-functie * (programmatypen radio).
Weergave van het algemene menu. Met de toets DARK kan de weergave van het display worden gewijzigd voor extra rijcomfort Met de toets DARK kan de weergave van het display worden gewijzigd voor extra rijcomfort Met de toets DARK kan de weergave van het
's nachts. display worden gewijzigd voor extra rijcomfort 's nachts. display worden gewijzigd voor extra rijcomfort
1 e keer indrukken: alleen verlichting van het bovenste gedeelte. keer indrukken: alleen verlichting van het bovenste gedeelte. keer indrukken: alleen verlichting van het
2 e keer indrukken: display volledig uitschakelen. 3 e keer indrukken: terugkeren naar de normale weergave. keer indrukken: terugkeren naar de normale weergave. keer indrukken: terugkeren naar de
Aan/uit en volumeregeling.
Toetsen 1 t/m 6:
Selecteren van een opgeslagen voorkeuzezender.
Lang indrukken: opslaan van een zender als voorkeuzezender.
Selecteren van een lagere/hogere radiofrequentie.
Selecteren van de vorige/volgende MP3-afspeellijst.
Selecteren van bestandenlijst / muziekstijl / artiest / vorige of volgende afspeellijst van het USB-apparaat.
Bevestigen.
Selecteren van het golfbereik FM1, FM2, FMast en AM. Huidige bewerking verlaten.
* Beschikbaar afhankelijk van uitvoering.
Page 219 of 252
9.65
02
Expert-VU_nl_Chap09c_RD45_ed01_2013
STUURKOLOMSCHAKELAARS
Radio: selecteren van de vorige/volgende voorkeuzezender.
USB : selecteren van het genre / artiest / index van de lijst.
Selecteren van het vorige/volgende item van een menu.
Wijzigen van de geluidsbron.
Bevestigen van een selectie.
Telefoon opnemen/ophangen.
Langer dan 2 seconden indrukken: toegang tot het telefoonmenu.
Radio: automatisch zoeken naar zenders in afl opende volgorde.
CD/MP3/USB: selecteren van het vorige nummer.
CD/USB: continu indrukken: versneld terugspoelen.
Naar een ander item van de lijst.
Radio: automatisch zoeken naar zenders in oplopende volgorde.
CD/MP3/USB: selecteren van het volgende nummer.
CD/USB: continu indrukken: versneld vooruitspoelen.
Naar een ander item van de lijst.
Volume verhogen.
Volume verlagen.
Mute: geluid onderbreken door het gelijktijdig indrukken van de volumetoetsen.
Geluid weer inschakelen: druk op een van de twee volumetoetsen.
Page 220 of 252
9.66
03
Expert-VU_nl_Chap09c_RD45_ed01_2013
HOOFDMENU
GELUIDSBRON : radio, CD, USB, externe apparatuur.
> MONOCHROOM DISPLAY C
Raadpleeg voor een compleet overzicht van de beschikbare menu's de rubriek "Menustructuren" van dit hoofdstuk.
TELEFOON : handsfree set, koppelingen, gespreksbeheer.
PERSOONLIJKE INSTELLING - CONFIGURATIE : parameters van de auto, weergave, talen.
BOORDCOMPUTER : afstanden invoeren, waarschuwingsmeldingen, status van functies.
> MONOCHROOM DISPLAY A