ESP Peugeot Partner Tepee 2009 Handleiding (in Dutch)

Page 185 of 197

9. 35
07
1
3
5
4
2
1
2
De beschikbare functies zijn afhankelijk van het netwerk, de SIM-kaart en de compatibiliteit met de gebruikte Bluetooth-apparatuur. Raadpleeg de gebrui ksaanwijzing van uw telefoon en uw provider voor meer informatie over de beschikbare functies. Een overzicht van de meest geschikte telefoons is verkrijgbaar via het netwerk.
BLUETOOTH-TELEFOON
KOPPELEN VAN EEN TELEFOON
Het koppelen van de Bluetooth-telefoon aan de hand sfrandsfree-set van het kleurennavigatiesysteem met Bluetooth carkit markit mag om veiligheidsredenen en vanwege het feit dat deze handehandeling volledige aandacht van de bestuurder vraagt, uitsluitend worden rden uitgevoerd bij stilstaande auto en met aangezet contact.
Activeer de functie Bluetooth van uw telefoon. De laatst gekoppelde telefoon wordt automatisch opnieuw gekoppeld.
Selecteer de functie MENU TELEFOON en druk op de draaiknop om te bevestigen.
MENU TELEFOON
Voer de toegangscode in met de telefoon. De in te voeren code wordt weergegeven op het display.
Druk om een andere telefoon te koppelen op de toets PHONE, selecteer vervolgens MENU TELEFOON en druk op de draaiknop om te bevestigen.
Als de telefoon is gekoppeld, kan het kleurennavigatiesygatiesysteem met Bluetooth carkit het adresboek en de gesprekkenlijs t sylijst synchroniseren. Deze synchronisatie kan enkele minuten duren.
Selecteer TELEFOON KOPPELEN. Selecteer de telefoon en druk op de draaiknop om te bevestigen.
De lijst met eerder gekoppelde telefoons (maximaal 4) al 4) verschijnt op het multifunctionele display. Selecteer de gewenste telete telefoon om deze opnieuw te koppelen.
Druk op de toets PHONE.
Selecteer als de telefoon nog niet gekoppeld is geweest TELEFOON ZOEKEN en druk op de draaiknop om te bevestigen. Selecteer vervolgens de naam van de telefoon.
TELEFOON ZOEKEN
TELEFOON KOPPELEN

Page 186 of 197

9.36
2
3
11
2
3
Druk op het uiteinde van de stuurkolomschakelaar om de oproep te accepteren of om het gesprek te beëindigen.
Selecteer JA om de oproep te accepteren of NEE om de oproep te weigeren en bevestig door op de draaiknop te drukken.
EEN OPROEP ONTVANGEN BELLEN
Wanneer u gebeld wordt, klinkt een beltoon en verschijnrschijnt een pop-upvenster op het multifunctionele display.
JA
Druk op de toets PHONE om het gesprek te beëindigen of druk op de draaiknop, selecteer GESPR.BEËIND. en bevestig door op de draaiknop te drukken.
GESPR.BEËIND
Druk op de toets PHONE.
Druk langer dan twee seconden op het uiteinde van de n de stuurkolomschakelaar om het adresboek te openen.
Het telefoonnummer kunt u ook kiezen uit het adresboek. Seek. Selecteer daarvoor BELLEN VANUIT ADRESBOEK. Met het kleurennaurennavigatiesysteem met Bluetooth carkit kunnen maximaal 4000 kaarten w ordenorden opgeslagen.
Selecteer NUMMER BELLEN en kies het nummer met het toetsenbord op het display.
Selecteer de functie MENU TELEFOON en druk op de draaiknop om te bevestigen.
NUMMER BELLEN
MENU TELEFOON
De lijst met de laatste 20 vanuit de auto gevoerde telefoongesprekken verschijnt onder het MENU TELEFOELEFOON. U kunt een nummer selecteren en op de draaiknop drukken omen om naar dit nummer te bellen.
NEE

Page 193 of 197

9. 43
geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD, CD-wisselaar...).
Controleer of de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (bassen, hoge tonen, balans V-A, balans L-R) in de middelste stand te zetten, de muziekstijl "Geen" te selecteren en de functie Loudness in de stand "Actief" te zetten als de CD-speler is geselecteerd en in de stand "Inactief" te zetten als de radio is geselecteerd.
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) voor elk e geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een andere geluidsbron (radio, CD, CD-wisselaar...) verschille n in de geluidskwaliteit hoorbaar zijn.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
- Controleer of de CD met de juiste zijde boven in de speler is geplaatst. - Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd. - Controleer de inhoud van de CD als deze zelf is gebrand: raadpleeg de tips in het hoofdstuk Audio. - De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen. - De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afsp elen. - CD's met MP3-bestanden kunnen niet worden afgespeeld door de CD-wisselaar.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden d ie niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de autoradio wordt herkend.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, muzieks tijl) zijn niet op de CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0, zonder een muziekstijl te selecteren.
In de onderstaande tabel vindt u de antwoorden op de meest gestelde vragen over uw kleurennavigatiesy steem met Bluetooth-carkit.
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
VEELGESTELDE VRAGEN

Page 196 of 197

11
22
33
11
22
5511
04 HANDSFREE SET
Het koppelen van de Bluetooth-telefoon aan de handsfree set van de autoradio mag om veiligheidsredenen en vanwege het feit dat deze handeling volledige aandacht van de bestuurder vraagt, uitsluitend worden uitgevoerd bij stilstaande auto en met aangezet contact.
Selecteer het accessoire met de naam van uw auto. Op het multifunctionele display verschijnt een bovenliggend venster voor de confi guratie.
Activeer de functie Bluetooth van uw telefoon en zoek met behulp van uw telefoon naar aanwezige Bluetooth-accessoires.
Selecteer met behulp van de toetsen de knop JA op het scherm en bevestig met OK.
Voer de toegangscode van uw auto (=1234) in met de telefoon. Bij sommige telefoons moet de toegangscode worden ingevoerd voordat het bovenliggende venster voor de confi guratie verschijnt.
JA
JA
De beschikbare functies van de handsfree set zijn afhankelijk van het netwerk, de SIM-kaart en de compatibiliteit met de gebruikte Bluetooth-apparatuur. Raadpleeg de gebruiksaanwijzing van uw telefoon en uw provider voor meer informatie over de beschikbare functies. Een overzicht van de meest geschikte telefoons is verkrijgbaar via het netwerk. Raadpleeg het PEUGEO T-netwerk . Raadpleeg "Gebruiksvoorschrift van de handsfree set" aan het einde van deze rubriek.
EEN GESPREK ONTVANGEN
Een inkomend gesprek wordt aangegeven door een bel toon en het verschijnen van een bovenliggend venster op het multifunctionele display.
Selecteer met behulp van de toetsen de knop JA op het scherm en bevestig met OK.
Druk op het uiteinde van de stuurkolomschakelaar om het gesprek te accepteren.
Druk langer dan 2 seconden op het uiteinde van de stuurkolomschakelaar om uw index weer te geven.
Gebruik het toetsenbord van de telefoon om een nummer te kiezen.
EEN GESPREK DOORSCHAKELEN
KOPPELEN VAN EEN TELEFOON
DISPLAY C

Page:   < prev 1-10 11-20 21-30