dashboard Peugeot 208 2014 Handleiding (in Dutch)
[x] Cancel search | Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2014, Model line: 208, Model: Peugeot 208 2014Pages: 336, PDF Size: 10.17 MB
Page 157 of 336

155
7
Praktische informatie
Wiel verwisselen
Het gereedschap bevindt zich onder de vloer van de bagageruimte: open de achterklep, til de vloerplaat op en ver wijder deze, haal de houder met het gereedschap er uit.
Toegang tot het gereedschap
Beschikbaar gereedschap *
3. Gereedschap voor het ver wijderen van sierdoppen. Hiermee kunnen bij lichtmetalen velgen de sierdoppen van de wielbouten worden verwijderd.
4. Dop voor het verwijderen van slotbouten (in het dashboardkastje). Hiermee kunnen met behulp van de wielsleutel de speciale slotbouten worden verwijderd. 5. Sleepoog. Zie de paragraaf "Slepen van de auto".
In het geval van een lekke band kunt u het wiel met het bij de auto geleverde gereedschap ver wisselen volgens de onderstaande procedure.
Dit gereedschap is specifiek voor uw auto en kan, afhankelijk van de uitvoering van uw auto, verschillen. Gebruik het niet voor andere doeleinden. 1. Wielsleutel. Hiermee kan de wieldop worden ver wijderd en kunnen de wielbouten worden losgedraaid. 2. Krik met geïntegreerde slinger.
Hiermee kan de auto worden opgekrikt. * Volgens bestemming.
Page 172 of 336

170
Praktische informatie
Zekering vervangen
De tang voor het verwijderen van zekeringen is bevestigd aan de binnenzijde van het deksel van de zekeringkast in het dashboard. trek het deksel eerst linksboven en dan rechtsboven los,
ver wijder het deksel en keer het om,
Toegang tot het gereedschap
neem de steun, waarop aan de achterzijde de tang is bevestigd, uit.
Page 174 of 336

172
Praktische informatie
Zekeringen dashboard
De zekeringkast bevindt zich aan de onderzijde van het dashboard (linkerzijde).
Toegang tot de zekeringen
Zie de paragraaf "Toegang tot het gereedschap".
ZekeringnummerStroomsterkteFuncties
F25 A Buitenspiegels, koplampen, diagnoseaansluiting.
F95 A Alarm.
F105 A Afzonderlijke telematica-eenheid, servicecentrale trekhaakaansluiting.
F115 A Elektrochromatische binnenspiegel, extra verwarming.
F135 A Hifi-versterker, parkeerhulp.
F1615 A 12V-aansluiting vóór.
F1715 A Autoradio, autoradio (montage achteraf).
F1820 A Touchscreen.
Overzicht zekeringen
Page 175 of 336

173
7
Praktische informatie
ZekeringnummerStroomsterkteFuncties
F235 A Verlichting dashboardkastje, make-upspiegels, kaartleeslampen.
F2615 A Claxon.
F2715 A Ruitensproeierpomp.
F285 A Stuurslot.
F2915 A Aircocompressor.
F3015 A Ruitenwisser achter.
Page 176 of 336

174
Praktische informatie
ZekeringStroomsterkteFuncties
F0140 A Achterruitverwarming.
F0210 A Verwarmde buitenspiegels.
F0330 A Impulsruitbediening vóór.
F04 - Niet gebruikt.
F0530 A Impulsruitbediening achter.
F0610 A Inklapbare buitenspiegels.
F0710 A Inklapbare buitenspiegels.
F08- Niet gebruikt.
F0915 A Stoelverwarmingen vóór.
F1020 A Hifi-versterker.
F11- Niet gebruikt.
F12- Niet gebruikt.
Zekeringkast achter het
dashboardkastje
Page 200 of 336

198
Onderhoud
Niveaus controleren
Motorolieniveau
Het motorolieniveau kan bij aangezet contact worden gecontroleerd via de motorolieniveaumeter op het instrumentenpaneel, of met de oliepeilstok.
Olie ver versen
Raadpleeg het garantie- en onderhoudsboekje voor het verversingsinterval voor uw auto. Om een verminderde betrouwbaarheid van de motor en de emissieregeling te voorkomen, is het gebruik van additieven in de motorolie niet toegestaan.
Type motorolie
Gebruik de door de fabrikant aanbevolen motorolie voor uw auto en motoruitvoering.
Het remvloeistofniveau dient zich zo dicht mogelijk bij het merkteken "MA XI" te bevinden. Controleer indien dit niet het geval is of de remblokken van uw auto zijn versleten.
Remvloeistofniveau
Remvloeistof verversen
Raadpleeg het garantie- en onderhoudsboekje voor het voorgeschreven verversingsinterval.
Type remvloeistof
Gebruik de door de fabrikant voorgeschreven remvloeistof.
Let bij werkzaamheden onder de motorkap goed op, want bepaalde delen van de motor kunnen zeer heet zijn (kans op brandwonden) en de motorventilateur kan ieder moment aanslaan (zelfs bij afgezet contact).
Controleer deze niveaus regelmatig en respecteer de voorwaarden zoals vermeld in het garantie- en onderhoudsboekje. Vul indien nodig bij, tenzij anders aangegeven. Laat in het geval van een sterk gedaald niveau het desbetreffende circuit controleren door het PEUGEOT-netwerk of door een gekwalificeerde werkplaats.
Het is normaal dat u tussen twee onderhoudsbeurten door olie moet bijvullen. PEUGEOT adviseert u om elke 5000 km het olieniveau te controleren en, indien nodig, olie bij te vullen.
Na het bijvullen zal de olieniveaumeter op het dashboard bij het aanzetten van het contact na 30 minuten de juiste waarde aangeven.
De controle van het motorolieniveau is alleen betrouwbaar als de auto op een vlakke, horizontale ondergrond staat en de motor minstens 30 minuten niet heeft gedraaid.
Page 221 of 336

02
219
MODE : selecteren van type permanente weergave.
Volumeregeling (voor elke bron afzonderlijk, ook voor "Verkeersinformatie (TA)" en navigatieaanwijzingen).
Indrukken: onderbreken van het geluid.
Selecteren van het " HOOFDMENU ":
- " Navigatie " om de routebegeleiding in te stellen en de bestemming te kiezen (vol\
gens uitvoering).
- " Media " om de radio of MP3-bestanden (vanaf een USB-stick) te selecteren en\
om foto's te bekijken.
- " Communicatie " om een telefoon met Bluetooth te verbinden om veilig te kunnen bellen\
of verbinding te maken met internet.
- " Instellingen " om de autoradio in te stellen, de parameters van de auto in te stelle\
n en het geluid in te stellen.
Druk nogmaals op MENU om het " HOOFDMENU " te verlaten en terug te keren naar de permanente weergave.
Selecteren van de geluidsbron (volgens uitvoering):
- Radio "FM"/"AM"/"DAB" * .
- "USB"-stick.
- CD-speler (in het dashboardkastje) * .
- Telefoon aangesloten via Bluetooth en streaming verzending Bluetooth.
- Mediaspeler aangesloten via de AUX-aansluiting (Jack, kabel niet meegeleverd).
Gebruik voor het schoonmaken van het scherm een zacht, niet-schurend doe\
kje (bijvoorbeeld een brillendoekje) zonder schoonmaakmiddel.
Gebruik geen scherpe voorwerpen om het touchscreen te bedienen en raak h\
et niet met natte handen aan.
BASISFUNCTIES
* Volgens uitrusting.
HOOFDMENU
Bij langdurig sterk zonlicht kan het geluidsvolume worden beperkt om het systeem te beschermen. Als de temperatuur in het interieur zakt, werkt het systeem weer met het oorspronkelijke volume.
Sneltoets: terug naar het scherm voor de keuze van de geluidsbron.
Sneltoets: terug naar het scherm van de radio.
Page 324 of 336

322
Visuele index
Interieur
Indeling bagageruimte 78-79 - hoedenplank - haken - verlichting - riem - sjorogen
Voorstoelen 57-59 Stoelver warming 59 Middenarmsteun vóór 59
Kinderzitjes 138 -146 ISOFIX-kinderzitjes 144-147 Mechanisch kinderslot 148 Elektrisch kinderslot 148
A ir bags 13 4 -137
Indeling interieur 74-77 - verlicht dashboardkastje - 12V-accessoireaansluiting - USB-aansluiting/Jack-aansluiting - matten Uitschakeling airbag vóór passagierszijde 135
Veiligheidsgordels 131-133 Gevarendriehoek 80
Achterbank 60 - 61 Achterzitplaatsen 62
Page 325 of 336

.
323
Visuele index
Cockpit
Plafonnier 124 Sfeerverlichting interieur 125 Binnenspiegel 65 Noodoproep of pechhulpoproep 127, 215
Handrem 82
Handgeschakelde versnellingsbak 83 Opschakelindicator 84 2Tronic versnellingsbak met 5 versnellingen 85 - 88 2Tronic versnellingsbak met 6 versnellingen 89 -92 Automatische transmissie 93-95 Stop & Start-systeem 96 -98 Hill Holder 99
Zekeringen dashboard 170-173
USB-aansluiting/Jack-aansluiting 76
Ver warming, ventilatie 66 - 68 Handbediende airconditioning 68-69 Automatische airconditioning met gescheiden regeling 70-72 Ontwasemen/ontdooien voor 73 Ontwasemen/ontdooien achterruit 73
Bluetooth autoradio 279 -304
Buitenspiegels 64-65 Ruitbediening, blokkering 53-54
Autoradio 305 -320
Datum/tijd instellen 43
Zekeringen dashboardkastje 174
Touchscreen 217-278
Motorkapontgrendeling 190
Page 328 of 336

326
Index
Aanhanger.....................................................183Aanhangergewichten ............................205, 210Aansluiting 12V ...............................................75Accessoires...................................................187Accu ...............................................176 -178, 201Accu laden ....................................................178Achterbank ......................................................60Achterruitverwarming .....................................73Achteruitrijlicht ......................................167, 168Afmetingen ....................................................213Afstandsbediening .............................44, 45, 50Airbags ............................................................32Airbags vóór ..........................................Airbags vóór ..........................................Airbags vóór13 4, 137Airconditioning ................................................19Airconditioning (handbediend) .....14, 67, 68, 73Airconditioning met gescheiden regeling .......73Alarmknipperlichten ................................80, 126Alarmsysteem .................................................51Allesdragers ..................................................185Antiblokkeersysteem (ABS) ..........................128Antispinregeling (ASR) ...........................30, 128Armleuning ......................................................74Armleuning vóór ..............................................Armleuning vóór ..............................................Armleuning vóór59Audio-aansluitingen ................................76, 314Audiokabel ....................................................254Automatische airconditioning .............14, 67, 70Automatische ruitenwissers ..................120, 12 2Automatische transmissie ........19, 93, 178, 202Automatisch inschakelen alarmknipperlichten ....................................126Automatisch inschakelen verlichting .....112, 117Autoradio .......................................................305Aux-aansluitingen .........................................314Aux-ingang ...........................................250, 254
Bagageruimte ..................................................55Banden ............................................................19Bandenreparatieset ......................................149Bandenspanning .....................................19, 214Bandenspanningscontrole (met set) .............149Batterij afstandsbediening ........................49, 50Batterij afstandsbediening vervangen ............49Bediening autoradio aan stuurkolom ............220Bekerhouder ...................................................Bekerhouder ...................................................Bekerhouder74Beladen ...................................................19, 185Benzinemotor ........................Benzinemotor ........................Benzinemotor191, 19 6, 203, 205Binnenspiegel .................................................65Bluetooth (handsfree set) .....................260, 291Bluetooth (telefoon) .......................................260Bochtverlichting ............................................11 9Boordcomputer ...................................Boordcomputer ...................................Boordcomputer38, 40, 42Brandstof .................................................Brandstof .................................................Brandstof19, 19 6Brandstofniveaumeter ...................................Brandstofniveaumeter ...................................Brandstofniveaumeter193Brandstoftank ........................................193, 195Brandstof tanken ...........................193, 195, 19 6Brandstoftank leeg (diesel) ...........................197Brandstofverbruik ...........................................19Brandstofvulklep ...................................193, 195Buitenspiegels.................................................64
CD .................................................................250CD MP3 .........................................250, 285-287CD-/MP3 -speler ...................................CD-/MP3 -speler ...................................CD-/MP3 -speler286, 287Centrale vergrendeling ...................................45Claxon ...........................................................127Contact ............................................................81Controle motorolieniveau................................37Controles ...............................191, 192, 201, 202
AB
C
Eco-mode ......................................................179Eco-rijden (adviezen) ......................................19Electronic Stability Program (ESC) ....30, 128, 13 0Elektronische remdrukregelaar (REF) .........128Elektronische startblokkering ...................47, 50Elektronisch gestuurde versnellingsbak ..........19, 85, 89, 96, 178, 202Extra ingang ..................................................314
Follow me home verlichting .............47, 11 6, 117Frequentie (radio) ..................................245, 247Functie snelweg (richtingaanwijzers) ...........126
E
F
DAB (Digital Audio Broadcasting) - Digitale radio.......................................248, 249Dagrijverlichting .............................115, 163 -165Dashboardkastje .............................................75Datum (instellen) .............................................43Derde remlicht ...............................................169Dieselmotor ...................Dieselmotor ...................Dieselmotor192, 19 6, 197, 208, 210Digitale radio - DAB (Digital Audio Broadcasting) .....................................248, 249Dimlicht ..........................................111, 163 -165Display instrumentenpaneel ....21, 22, 38, 40, 84
D