AUX PEUGEOT 3008 2009.5. Instructieboekje (in Dutch)
Page 208 of 288
204
01
2
ABC 3
DEF
5
JKL
4
GHI 6
MNO
8
TUV
7
PQRS 9
WXYZ
0
* #
1
RADIO MEDIA
NAV ESC TRAFFIC
SETUP
ADDR BOOK
1
10
2
3
4
612
9
7
8
115
TU
PQRS
0
*
1. CD uitwerpen.
2. RADIO: toegang tot het Menu Radio. Weergave van de lijst met zenders in alfabetische volgorde (FM-band ) of in volgorde van frequentie (AM-band).
MEDIA: toegang tot het Menu Media (audio-CD, Jukeb ox, AUX-ingang). Weergave van de tracklijst. Wijzigen van geluidsbron.
NAV: toegang tot het Menu Navigatie en weergave va n de laatst gekozen bestemmingen.
ESC: annuleren van de bewerking. Lang indrukken: terugkeren naar de hoofdweergave.
TRAFFIC: toegang tot het Menu Verkeer (zie rubriek 02 en 10 voor meer informatie over deze functie).
ADDR BOOK: toegang tot het Menu Adresboek (zie rubriek 10 voor meer informatie over deze functie).
S E T U P : t o e g a n g t o t h e t m e n u " S E T U P " ( c o n fi g u r a t i e ) ( z i e r u b r i e k 02 en 10 voor meer informatie over deze functie). Lang indrukken: GPS-dekking.
3. Audio-instellingen (balans/fader, bassen/hoge tonen, muzieksfeer...).
4. Volumeregeling. Kort indrukken: geluid onderbreken.
5. Automatisch zoeken naar radiozenders met een lagere frequentie. Selecteren van het vorige nummer op de CD of de vo rige MP3.
6. Automatisch zoeken naar radiozenders met een hogere frequentie. Selecteren van het volgende nummer op de CD of de volgende MP3.
BASISFUNCTIES
BEDIENINGSPANEEL Peugeot Connect 3D Nav
7. Normale weergave of zwart scherm.
8. Selecteren van het achtereenvolgens weergeven op het scherm KAART/NAV (tijdens navigatie)/TEL (tijdens een gesprek)/RADIO of MEDIA tijdens het afspelen.
9. GESPREK BEANTWOORDEN: toegang tot het Menu Te lefoon. Bluetooth-verbinding, accepteren inkomend gesprek.
10. OPHANGEN: toegang tot het Menu Telefoon. Gesprek beëindigen of inkomend gesprek weigeren, Bluetooth-verbinding.
11. Numerieke toetsen van de telefoon, 10 voorkeuzezenders radio.
12. SD-kaartlezer.
Kort indrukken: wissen van het laatste karakter.
Lang indrukken: activeren van de spraakherkenning.
Page 225 of 288
221
2
ABC 3
DEF
5
JKL
4
GHI 6
MNO
8
TUV
7
PQRS 9
WXYZ
0
* #
1
RADIO MEDIA
NAV ESC TRAFFIC
SETUP
ADDR BOOK1
3
4
06
22
3
MEDIA
1
MEDIA
r, fototoestel…) met een JACK/RCA-audiokabel aan op de RCA-aansluansluiting (wit en rood (audio-aansluiting), rood en geel (video-aa
nsluiansluiting)) in het dashboardkastje.
Druk op de toets MEDIA en druk nogmaals op de toets of selecteer de functie Menu Media en druk op OK om te bevestigen.
Selecteer de geluidsbron AUX en druk op OK om te bevestigen, waarna het afspelen automatisch begint.
Selecteer Bron kiezen en vervolgens Aux-ingang (video) en druk op OK om deze te activeren.
AUX-INGANG
De weergave- en bedieningsfuncties verlopen via de ex de externe apparatuur zelf.
AUX-INGANG (AUX) GEBRUIKEN
AUDIO-/VIDEO-/RCA-KABEL NIET BIJGELEVERD
MULTIMEDIA-SPELERS
Als de AUX-aansluiting niet is geactiveerd, selecteer daeer dan Beheer Aux-ingang om deze te activeren.
EEN VIDEO-DVD AFSPELEN
Selecteer de gewenste videobron (Video-DVD, Extra video-aansluiting). Druk op OK om te bevestigen. De D De DVD wordt afgespeeld.
Druk op de toets MEDIA om toegang te krijgen tot het DVD-Menu of de functies van het Menu Media voor de beeldinstellingen (helderheid/contrast, beeldformaat...).
Als de DVD niet op het display wordt weergegeven, druk dan op de toets MODE om toegang te krijgen tot het MEDIA-scherm waarop het DVD-scherm wordt weergegeven.
Plaats de DVD in de speler. De DVD wordt automatisch afgespeeld.
Met de 4-weg navigatietoets en de verchroomde draa iknop kan de cursor van de DVD-selectie worden verplaatst. Door op de toets of te drukken kan een hoofdstuk worden gekozen.
Page 234 of 288
233
10
MEDIA
1
2
3
1
2
3
3
3
3
4
3
3
3
3
12332
4
4
4
4
4
2
3
3
2
2
4
3
3
3
3
3
2
3
2
3
3
3
4
4
4
3
3
2
3
3
3
3
TRAFFIC
BASISFUNCTIE KEUZE A keuze A1 keuze A2 KEUZE B...
MENUSTRUCTUREN DISPLAYS
MENU MEDIA
MENU VERKEER
BERICHTEN FILTEREN
A l l e b e r i c h t e n o p t r a j e c t
W a a r s c h u w i n g s b e r i c h t e n o p t r a j e c t
A l l e e n w a a r s c h u w i n g s b e r i c h t e n
A l l e s o o r t e n b e r i c h t e n
F i l t e r o p a f s t a n d
Uitgeschakeld
Binnen een straal van 3 km
Binnen een straal van 5 km
Binnen een straal van 10 km
Binnen een straal van 50 km
BRON KIEZEN
A u d i o - C D / M p 3 - C D / A u d i o - D V D / V i d e o - D V D
CD-Wisselaar
Jukebox
SD-kaart
USB
Aux-aansluiting (audio/video)
VIDEO-INSTELLINGEN
Beeldformaal
Talen
I n s t e l l i n g e n d i s p l a y
Helderheid
Contrast
Kleuren
Video-standaard (AUX)
Initialiseren video-instellingen
GESPROKEN BERICHTEN
B i j h e t r a a d p l e g e n v a n e e n b e r i c h t
B i j d e o n t v a n g s t v a n h e t b e r i c h t
INFORMATIE TMC-ZENDER
JUKEBOXBEHEER
k o p i ë