ESP Peugeot 308 CC 2009 Handleiding (in Dutch)

Page 184 of 291

169
NAV
03
1
2
3
6
5
4
EEN BESTEMMING KIEZEN
Druk nogmaals op de toets NAV of selecteer de functie Menu Navigatie en druk vervolgens op OK om te bevestigen.
Selecteer de functie Bestemming invoeren en druk op OK om te bevestigen.
Druk op de toets NAV.
Selecteer de letters van de plaatsnaam een voor een en druk telkens op OK om te bevestigen.
Selecteer het land en draai vervolgens aan de draaiknop om de plaatsnaam te selecteren. Druk op OK om te bevestigen.
MENU NAVIGATIE
BESTEMMING INVOEREN
Via de toets LIST op het virtuele toetsenbord is een lijst n lijst van plaatsen in het gekozen land beschikbaar die kunnen worden g esen geselecteerd door de eerste letters van de plaatsnaam in te voeren. ren.
Selecteer de functie Nieuw adres invoeren en druk op OK om te bevestigen.
NIEUW ADRES INVOEREN
Onder de functie Menu Navigatie verschijnen de 20 laa20 laatst gekozen bestemmingen.
De gesproken commando's voor NAVIGATIE staan vermeld in rubriek 09.
Tijdens de navigatie kan de laatste aanwijzing worden herhaald door het uiteinde van de lichtschakelaar lang in te drukken.

Page 191 of 291

176
03
5
3
4
NAV1
2
1
INSTELLINGEN VAN DE GESPROKEN
BERICHTEN
Selecteer Risicozones instellen voor toegang tot de functies Op kaart weergeven, Visuele waarschuwing en Geluidssignaal.
Selecteer de functie POI's op kaart om de POI's die standaard op de kaart worden weergegeven in te stellen.
Druk op de toets NAV.
Druk nogmaals op de toets NAV of selecteer de functie Menu Navigatie en druk op OK om te bevestigen.
Selecteer de functie Instellingen en druk op OK om te bevestigen.
MENU NAVIGATIE
INSTELLINGEN
POI'S OP KAART
RISICOZOES INSTELLEN
NAVIGATIE
Druk op OK als de navigatie op het scherm wordt weergegeven. Selecteer vervolgens wel of niet Gespr. bericht om de weergave van gesproken commando's van het navigatiesysteem te activeren of uit te schakelen. Gebruik de volumetoets om de geluidssterkte in te stellen.
INSTELLINGEN VAN POI'S EN RISICOZONES

Page 194 of 291

179
06
CD, MP3/WMA-CD, SD-KAART MP3 /
WMA / USB-SPELER
INFORMATIE EN TIPS
Selecteer bij het branden van een CD-R of CD-RW de s de standaard ISO 9660 niveau 1, 2 of bij voorkeur Joliet om deze te ke te kunnen afspelen. Als de CD in een ander formaat is gebrand, kan het zijnet zijn dat deze niet goed wordt afgespeeld. Het is raadzaam voor één CD niet meer dan één stan dastandaard voor het branden te gebruiken. Stel de laagst mogelijke snelheidelheid in (maximaal 4 x) voor een optimale geluidskwaliteit. Voor het branden van een multisessie-CD is het raa dzaaadzaam de standaard Joliet te gebruiken.
De autoradio speelt bestanden met de extensie ".mp 3" mp3" en een bitrate van 8 tot 320 Kbps en bestanden met de extensie ".w m ".wma" en een bitrate van 5 tot 384 Kbps af. Ook bestanden met een VBR (Variable Bit Rate) kunn ekunnen worden afgespeeld. Geluidsbestanden met een andere extensie (.mp4, .m 34, .m3u...) kunnen niet worden afgespeeld.
De formaten MP3 (afkorting van MPEG 1, 2 & 2.5 Aud io Audio Layer 3) en WMA (afkorting van Windows Media Audio, eigen eigendom van Microsoft) zijn standaarden voor het comprimeren van g van geluid die de mogelijkheid bieden enkele tientallen nummers op és op één CD te plaatsen.
Gebruik voor bestandsnamen maximaal 20 karakters e nters en verwijder speciale tekens (bijv.: " ", ?, ù) om problemen met het at het afspelen of de weergave te voorkomen.
Schakel de functie SD-kaart of USB uit voordat u d e SD de SD-kaart of de USB-stick uit de speler verwijdert.
Om diefstal te voorkomen, is het raadzaam de SD-ka ar-kaart of de USB-stick te verwijderen voordat u de auto met geopeneopend dak verlaat.

Page 196 of 291

181
2
ABC 3
DEF
5
JKL
4
GHI 6
MNO
8
TUV
7
PQRS 9
WXYZ
0
* #
1
RADIO MEDIA
NAV ESC TRAFFIC
SETUP
ADDR BOOK1
3
4
06
22
3
MEDIA
1
MEDIA
r, fototoestel…) met een JACK/RCA-audiokabel aan op de RCA-aansluansluiting (wit en rood (audio-aansluiting), rood en geel (video-aa
nsluiansluiting)) in het dashboardkastje.
Druk op de toets MEDIA en druk nogmaals op de toets of selecteer de functie Menu Media en druk op OK om te bevestigen.
Selecteer de geluidsbron AUX en druk op OK om te bevestigen, waarna het afspelen automatisch begint.
Selecteer Bron kiezen en vervolgens Aux-ingang (video) en druk op OK om deze te activeren.
AUX-INGANG
De weergave- en bedieningsfuncties verlopen via de ex de externe apparatuur zelf.
AUX-INGANG (AUX) GEBRUIKEN
AUDIO-/VIDEO-/RCA-KABEL NIET BIJGELEVERD
MULTIMEDIA-SPELERS
Als de AUX-aansluiting niet is geactiveerd, selecteer daeer dan Beheer Aux-ingang om deze te activeren.
EEN VIDEO-DVD AFSPELEN
Selecteer de gewenste videobron (Video-DVD, Extra video-aansluiting). Druk op OK om te bevestigen. De D De DVD wordt afgespeeld.
Druk op de toets MEDIA om toegang te krijgen tot het DVD-Menu of de functies van het Menu Media voor de beeldinstellingen (helderheid/contrast, beeldformaat...).
Als de DVD niet op het display wordt weergegeven, druk dan op de toets MODE om toegang te krijgen tot het MEDIA-scherm waarop het DVD-scherm wordt weergegeven.
Plaats de DVD in de speler. De DVD wordt automatisch afgespeeld.
Met de 4-weg navigatietoets en de verchroomde draa iknop kan de cursor van de DVD-selectie worden verplaatst. Door op de toets  of  te drukken kan een hoofdstuk worden gekozen.

Page 200 of 291

185
07
1
3
5
4
2
1
De beschikbare telefoonfuncties zijn afhankelijk van het netwerk, de SIM-kaart en de compatibiliteit met de gebruikte Bluetooth-apparatuur. Raadpleeg de gebruiksaanwijzing van uw telefoon en uw provider voor meer informatie over de beschikbare functies. Een overzicht van de meest geschikte telefoons is verkrijgbaar via het netwerk.
BELLEN
BLUETOOTH-TELEFOON KOPPELEN
Het koppelen van de Bluetooth-telefoon aan de hand sfrandsfree-set van de Peugeot Connect 3D Nav mag om veiligheidsredenen eenen en vanwege het feit dat deze handeling volledige aandacht van de bn de bestuurder vraagt, uitsluitend worden uitgevoerd bij stilstaande autoe auto en met aangezet contact.
Activeer de Bluetooth-functie van de telefoon. De laatst gekoppelde telefoon wordt automatisch weer gekoppeld.
Als geen enkele telefoon gekoppeld is, geeft het systeem de mogelijkheid Telefoon koppelen. Selecteer Ja en druk op OK om te bevestigen.
Voer de toegangscode in met de telefoon. De in te voeren code wordt weergegeven op het display.
Druk om een andere telefoon te koppelen op de toets TEL, selecteer achtereenvolgens Menu telefoon, Telefoon selecteren en Bluetooth-telefoon koppelen. Selecteer vervolgens de gewenste telefoon of Telefoon zoeken. Druk bij elke stap op OK om te bevestigen.
Als de telefoon is gekoppeld, kan de NG4 het adres boeesboek en de gesprekkenlijst synchroniseren. Deze synchronisatie katie kan enkele minuten duren.
De lijst met eerder gekoppelde telefoons (maximaal 4) al 4) verschijnt op het multifunctionele display. Selecteer de gewenste enste telefoon en vervolgens Een telefoon koppelen om deze opnieuw teuw te koppelen. Selecteer Telefoon verwijderen om de koppeling onge dongedaan te maken.
Druk op de toets TEL.
Selecteer als de telefoon nog niet gekoppeld is geweest Telefoon zoeken en druk op OK om te bevestigen. Selecteer vervolgens de naam van de telefoon.
TELEFOON ZOEKEN

Page 201 of 291

186
2
ABC 3
DEF
5
JKL
4
GHI 6
MNO
8
TUV
7
PQRS 9
WXYZ
0
* #
1
07
1
22
33
11
22
Verwijder de houder door op de uitwerpknop te drukken.
Plaats de SIM-kaart in de houder en steek deze in de lade.
Voer stap 1 nogmaals uit om de SIM-kaart weer te v
erwijderen.
Het plaatsen van de SIM-kaart vraagt de volledige aandacht van de bestuurder en mag daarom uitsluitend worden uitg evoerd bij stilstaande auto.
Voer de PIN-code in met behulp van het toetsenbord, selecteer OK en bevestig.
Wanneer het systeem u vraagt "Interne telefoon gebruiken voor gesprekken?" selecteert u "Ja" als u de SIM-kaart wilt gebruiken voor uw persoonlijke telefoongesprekken. Anders zullen alleen de noodoproep en de diensten gebruik maken van de SIM-kaart.
PIN-CODE ONTHOUDEN
Vink bij het invoeren van de PIN-code het vakje PIN-code onthouden, zodat u de PIN-code de volgende keer nie t meer hoeft in te voeren.
GEBRUIKEN VAN DE GEÏNTEGREERDE
TELEFOON MET SIM-KAART
BELLEN
Als de SIM-kaart is geplaatst, kan het systeem het adresboek en het gespreksoverzicht synchroniseren. Deze synchronisatie kan enkele minuten duren.
Wanneer u voor het voeren van persoonlijke telefoongesprekken niet hebt gekozen voor de geïntegreerde telefoon, kunt u altijd een Bluetooth-telefoon aan het audiosysteem van uw auto koppelen.

Page 202 of 291

187
3
11
2
3
2
Druk op het uiteinde van de stuurkolomschakelaar om de oproep te accepteren of om het gesprek te beëindigen.
Selecteer Ja om de oproep te accepteren of Nee om de oproep te weigeren en bevestig door op OK te drukken.
EEN OPROEP ONTVANGEN BELLEN
Wanneer u gebeld wordt, klinkt een beltoon en verschijnrschijnt een pop-upvenster op het display.
JA
Druk op de toets TEL OPHANGEN om het gesprek te beëindigen of druk op OK, selecteerOphangen en bevestig door op OK te drukken.
OPHANGEN
Druk op de toets TEL OPNEMEN.
Druk langer dan twee seconden op het uiteinde van de n de stuurkolomschakelaar om het adresboek te openen.
Het telefoonnummer kunt u ook kiezen uit het adresboeesboek. Selecteer daarvoor Bellen vanuit adresboek. Met de Peugeot Co nt Connect 3D Nav kunnen maximaal 4096 adresbestanden worden opgeslpgeslagen.
Selecteer Nummer kiezen en kies het nummer met het toetsenbord op het display.
Selecteer de functie Menu Telefoon en druk op OK om te bevestigen.
NUMMER KIEZEN
MENU TELEFOON
De lijst met de laatste 20 vanuit de auto gevoerde telefoongesprekken verschijnt onder het Menu Telefo onlefoon. U kunt een nummer selecteren en op OK drukken om naar dit nummt nummer te bellen. NEE
Met de toets TEL OPNEMEN kunt u de oproep accepter en, met de toets TEL OPHANGEN kunt u de oproep weigeren.

Page 205 of 291

193
10
MEDIA
1
2
3
1
2
3
3
3
3
4
3
3
3
3
12332
4
4
4
4
4
2
3
3
2
2
4
3
3
3
3
3
2
2
3
3
3
4
4
4
3
3
2
3
3
3
3
TRAFFIC
BASISFUNCTIE KEUZE A keuze A1 keuze A2 KEUZE B...
MENUSTRUCTUREN DISPLAYS
MENU MEDIA
MENU VERKEER
BERICHTEN FILTEREN
Alle berichten op traject
Waarschuwingsberichten op traject
Alleen waarschuwingsberichten
Alle soorten berichten
Filter op afstand
Uitgeschakeld
Binnen een straal van 3 km
Binnen een straal van 5 km
Binnen een straal van 10 km
Binnen een straal van 50 km
BRON KIEZEN
Audio-CD / Mp3-CD/ Audio-DVD / Video-DVD
CD-Wisselaar
Jukebox
SD-kaart
USB
Aux-aansluiting (audio/video)
VIDEO-INSTELLINGEN
Beeldformaal
Talen
Instellingen display
Helderheid
Contrast
Kleuren
Video-standaard (AUX)
Initialiseren video-instellingen
GESPROKEN BERICHTEN
Bij het raadplegen van een bericht
Bij de ontvangst van het bericht
INFORMATIE TMC-ZENDER
JUKEBOXBEHEER
kopiëren
Album creëren
Verwijderen/hernoemen
Playlist opstellen
Afspeelopties
Albums & bestanden
Playlists
Status geheugen
AUDIO-INSTELLINGEN
Raadpleeg het gedetailleerde menu Audio-instellingen op de volgende bladzijde. Raadpleeg het gedetailleerde menu Raadpleeg het gedetailleerde menu
BEHEER AUX-AANSLUITING
Uit Audio Audio en video

Page 208 of 291

196
SETUP
1
2
3
4
3
4
2
3
3
3
3
2
3
4
4
4
4
2
4
3
2
4
4
3
4
4
3
3
3
4
4
4
4
4
4
4
4
3
4
4
5
5
5
4
5
5
3
MENU SETUP
TAAL & SPRAAKTALEN EN SPRAAKFUNCTIES
Talen
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Polski
Portuguese
Instellingen spraakherkenning
Spraakherkenning actief
Gebruiksadviezen
Uitgangspunten

Voorbeelden

Tips

Inleren eigen stem
Opnieuw inleren
Huidige inleerprocedure wissen
Volume spraaksynthese
DATUM & TIJD
Datum & tijd instellen
Formaat datum
Formaat tijd
WEERGAVE
Helderheid
Achtergrondkleur
Steel
blue light (alleen in overdag)
Orange Ray
Blue Flame
Kaartkleur
Kaart in dagmodus
Kaart in nachtmodus
Kaart in automatische dag/nachtmodus
EENHEDEN
Temperatuur
Celsius
Fahrenheit
Afstand
km
miles
SYSTEEMINSTELLINGEN
Fabr.instellingen herstellen
Softwareversie
Elkaar opvolgende teksten

Page 209 of 291

197
geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD, CD-wisselaar...).
Controleer of de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (bassen, hoge tonen, balans V-A, balans L-R) in de middelste stand te zetten, de muziekstijl "Geen" te selecteren en de functie Loudness in de stand "Actief" te zetten als de CD-speler is geselecteerd en in de stand "Inactief" te zetten als de radio is geselecteerd.
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (volume, bassen, hoge tonen, muziekstijl, loudness) voor elk e geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een andere geluidsbron (radio, CD, CD-wisselaar...) verschille n in de geluidskwaliteit hoorbaar zijn.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
- Controleer of de CD met de juiste zijde boven in de speler is geplaatst. - Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd. - Controleer de inhoud van de CD als deze zelf is gebrand: raadpleeg de tips in het hoofdstuk "Audio" . - De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen. - De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afspelen. - CD's met MP3-bestanden kunnen niet worden afgespeeld door de CD-wisselaar.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden d ie niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de autoradio wordt herkend.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, muzieks tijl) zijn niet op de CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0, zonder een muziekstijl te selecteren.
In de onderstaande tabel vindt u de antwoorden op de meest gestelde vragen over uw Peugeot Connect 3D Nav.
VRAAG OPLOSSING ANTWOORD
VEELGESTELDE VRAGEN

Page:   < prev 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 next >