Peugeot 308 SW BL 2008.5 Kezelési útmutató (in Hungarian)

Page 351 of 351

29
KÉRDÉS MEGOLDÁS VÁLASZ
Annak ellenére, hogy a TRAFFIC INFO (Közlekedési információk) mez5 be van jelölve, az útvonalon adódó forgalmi dugók mégsem valós id5ben kerülnek kijelzésre.
Induláskor a rendszernek néhány percre van szüksége ahhoz, hogy befogja a közlekedési információkat. Várja meg a közlekedési információk beérkezését (a térképen megjelennek a közlekedési információk jelei).
Bizonyos országokban csak a jelent5sebb útvonalak (autópályák stb.) szerepelnek a közlekedési információkban.
Az útvonal kiszámítása id5nként a szokásosnál több id5t vesz igénybe.
A jelenség természetes. A rendszer a rendelkezésre álló közlekedési információk alapján mCködik.
A rendszer teljesítménye átmenetileg romolhat, ha az útvonalszámítással egyszerre CD/DVD másolása folyik a Jukeboxba. A célravezetés megkezdése el5tt várja meg a CD/DVD másolás végét vagy szakítsa meg.
A rendszer nem jelzi a tengerszint feletti magasságot.
Indításkor a GPS rendszer felállása, a 4-nél több mChold megfelel5 érzékelése 3 percig is eltarthat. Várja meg a rendszer teljes felállását. Ellen5rizze, hogy a GPS-lefedettséget legalább 4 mChold biztosítja-e (nyomj a meg hosszan a MENU (MENÜ) gombot, válassza az AUDIO/TELEPHONE lefedettséget legalább 4 mChold biztosítja-e (nyomja meg hosszan lefedettséget legalább 4 mChold biztosítja-e (nyomja meg hosszan
DIAGNOSTICS (AUDIÓ/TELEFON DIAGNOSZTIKA), majd a a MENU (MENÜ) gombot, válassza az AUDIO/TELEPHONE a MENU (MENÜ) gombot, válassza az AUDIO/TELEPHONE
GPS COVERTURE (GPS-LEFEDETTSÉG) pontot). DIAGNOSTICS (AUDIÓ/TELEFON DIAGNOSZTIKA), majd a DIAGNOSTICS (AUDIÓ/TELEFON DIAGNOSZTIKA), majd a
A GPS jelek vétele a földrajzi környezett5l (alagú t stb.) vagy az id5járási viszonyoktól függ5en változhat. A jelenség természetes. A rendszer megfelel5 mCködése a GPS jelek vételi körülményeit5l függ.
Az útvonal kiszámítása nem fejez5dik be. A kizárási kritériumok esetleg ellentmondásban van nak a gépjármC aktuális helyzetével (pl. fi zet5s autópályák kizárása egy fi zet5s autópályán). Ellen5rizze a kizárási kritériumokat.
A CD vagy SD-kártya behelyezését követ5 várakozási id5 túl hosszú.
Új adathordozó behelyezésekor a rendszernek bizon yos mennyiségC adatot (jegyzék, cím, el5adó stb.) be kell olvasnia. Ez eltarthat néhány másodpercig.
A jelenség természetes.
Nem tudom csatlakoztatni a Bluetooth-telefonomat.
El5fordulhat, hogy a telefon Bluetooth funkciója ki van kapcsolva, vagy a rendszer nem érzékeli a készüléket. - Elllen5rizze, hogy a telefon Bluetooth funkciója be van-e kapcsolva. - Ellen5rizze, hogy a telefont érzékeli-e a rend szer.

Page:   < prev 1-10 ... 311-320 321-330 331-340 341-350 351-360