TOYOTA PROACE 2020 Lietošanas Instrukcija (in Latvian)
Page 381 of 430
381
Lietojumprogrammas
Fotoattēlu skatīšana
Ievietojiet USB ligzdā USB atmiņas ierīci.
Lai pasargātu sistēmu, neizmantojiet USB sadalītāju.
Sistēma var nolasīt mapes un attēlu failus šādos formātos: .tiff ; .gif ; .jpg/jpeg ; .bmp ; .png.
Nospiediet Applications, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet „Photos”.
Atlasiet mapi.
Atlasiet attēlu, ko aplūkot.
Nospiediet šo pogu, lai apskatītu detalizētu fotoattēla informāciju.
Nospiediet atpakaļgaitas bulttaustiņu, lai padarītu līmeni par vienu mazāku.
Ziņu pārvaldība
Nospiediet Applications, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet „SMS”.
Atlasiet cilni „SMS”.
Lai atlasītu izvēlēto attēlošanas režīmu, nospiediet šo pogu.
Lai atrastu un atlasītu saņēmēju, nospiediet šo pogu.
Atlasiet cilni “Quick messages”.
Lai atlasītu izvēlēto attēlošanas režīmu, nospiediet šo pogu.
Lai uzrakstītu jaunu ziņu, nospiediet šo pogu.
Lai izdzēstu ziņu, nospiediet atkrituma groza ikonu līdzās izvēlētajai ziņai.
Lai apskatītu sekundāro lapu, nospiediet šo pogu, kas atrodas līdzās atlasītajai ziņai.
Lai rediģētu un mainītu tekstu, nospiediet šo pogu.
Lai uzrakstītu jaunu ziņu, nospiediet šo pogu.
Lai izdzēstu ziņu, nospiediet atkritumu groza ikonu.
Radio
Radiostacijas atlase
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet vienu no pogām, lai veiktu automātisku radiostaciju meklēšanu.
Vai
Pār vietojiet slīdni, lai manuāli meklētu augstāku/zemāku frekvenci.
Vai
Ievadiet frekvenci.
Ievadiet FM un AM viļņu diapazona vērtības, izmantojot virtuālo tastatūru.
.
Toyota Pro Touch
Page 382 of 430
382
Lai apstiprinātu, nospiediet „OK”.
Radio uztveršanu var traucēt zīmola neapstiprināta elektroaprīkojuma lietošana, piemēram, 12 V ligzdai pievienota USB uzlādes ierīce.Ārējā vide (kalni, ēkas, tuneļi, apakšzemes autostāvvietas utt.) var bloķēt uztveršanu, tostarp arī RDS režīmā. Tas ir normāls radioviļņu izplatīšanās princips un neliecina par jebkādiem audio sistēmas darbības traucējumiem.
Viļņu diapazona nomaiņa
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Band”, lai mainītu viļņu diapazonu.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Radiostacijas saglabāšana
atmiņāIzvēlēties radiostaciju vai frekvenci.
Īsi nospiediet zvaigznes figūru. Ja zvaigzne ir aizkrāsota, radiostacija jau tikusi saglabāta.
Vai
Izvēlēties radiostaciju vai frekvenci.
Nospiediet “Save”.
Turiet ilgi nospiestu vienu no pogām, lai saglabātu staciju atmiņā.
RDS aktivēšana/
dezaktivēšana
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Aktivizējiet/deaktivizējiet „RDS”.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Ja ekrānā aktivizējies RDS, ar frekvences sekošanu tas automātiski ļaus turpināt klausīties to pašu staciju. Tomēr noteiktos apstākļos RDS raidstacijas sekošana nevar tikt nodrošināta visā valsts teritorijā, ja radiostacija 100 % nenosedz visu teritoriju. Tas izskaidro raidstacijas uztveršanas pārtraukumus braukšanas laikā.
Teksta informācijas
parādīšana
Funkcija „Radio teksts” parāda informāciju, ko pārraida radiostacijas un sniedz informāciju saistībā ar radiostaciju vai atskaņoto dziesmu.
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Aktivizējiet/deaktivizējiet „INFO”.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Toyota Pro Touch
Page 383 of 430
383
Klausieties TA paziņojumus
TA (satiksmes paziņojumu) funkcija piešķir prioritāti TA brīdinājuma ziņojumiem. Lai tā darbotos, nepieciešama laba tās radiostacijas uztveršana, kas pārraida šādus ziņojumus. Kamēr tiek pārraidīta informācijas par ceļu satiksmi, atskaņojamie avoti automātiski atslēdzas, ļaujot atskaņot TA paziņojumu. Iepriekšējais skaņas līmenis atjaunojas pēc paziņojuma beigām.
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Aktivizējiet/deaktivizējiet „TA”.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Audio settings
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Audio settings”.
Lai konfigurētu audio iestatījumus, atlasiet cilni „To n e”, „Balance”, „Sound”, „Voice” vai „Ringtones”.
Nospiediet atpakaļgaitas bulttaustiņu, lai apstiprinātu.
Cilnē „To n e” (Tonis) Ambience (Skaņu vide) audio iestatījumi, kā arī Bass, Medium un Tr e b l e ir atšķirīgi un autonomi katram audio avotam.Cilnē „Balance” (Balanss) iestatījumi „All passengers” (Visi pasažieri), „Driver” (Vadītājs) un „Front only” (Tikai priekšējais pasažieris) ir kopīgi visiem avotiem.Cilnē „Sound” (Skaņa) aktivējiet vai dezaktivējiet „Volume linked to speed” (Skaļums saistīts ar ātrumu), „Auxiliary input” (Papildu ieeja) un „Touch tones” (Ar toņu izvēli).
Skaņas sadalījums (vai pielāgošana telpai, izmantojot Arkamys© sistēmu) ir audio vadība, kas ļauj pielāgot skaņas kvalitāti tam, cik daudz braucēju ir salonā.
Iebūvētā audio magnetola: sistēmas Arkamys Sound Staging© skaņas iestatījumi sadala skaņu visā salonā.
Radio DAB (Digital Audio
Broadcasting)
Sauszemes digitālais radio
Digitālais radio nodrošina augstākas kvalitātes klausīšanos.Dažādi „multipleksi/ansambļi” ļauj izvēlēties alfabētiskā kārtībā sarindotas radiostacijas.
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Band”, lai atlasītu „DAB band”.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
FM-DAB tracking
„DAB” nenosedz 100 % teritorijas.Kad ciparu signāla kvalitāte ir pasliktināta, ar „FM-DAB tracking” (FM-DAB sekošana) var turpināt klausīties to pašu radiostaciju, automātiski pārslēdzot atbilstošu radiostaciju uz analogo „FM” radiostaciju ( ja tāda ir).
.
Toyota Pro Touch
Page 384 of 430
384
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Aktivizējiet/deaktivizējiet „FM- DAB tracking” (FM-DAB sekošana).
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Ja ir aktivizēta „FM-DAB tracking” (FM-DAB sekošana), var rasties dažu sekunžu nobīde, kamēr sistēma pārslēdzas uz analogo „FM”, dažreiz radot skaņas stipruma izmaiņas.Kad digitālā signāla kvalitāte atkal ir laba, sistēma automātiski pārslēdzas atpakaļ uz „DAB”.
Media (mediji)
Ligzda USB
Ievietojiet USB atmiņas ierīci USB portā vai pievienojiet USB ierīci USB portam, izmantojot piemērotu vadu (nav nodrošināts).
Lai pasargātu sistēmu, neizmantojiet USB sadalītāju.
Palīgligzda (AUX)
Atkarībā no aprīkojuma.
Šis avots ir pieejams tikai tad, ja audio iestatījumos ir izvēlēts „ Auxiliary input”.
Izmantojot audio kabeli (nav iekļauts), pievienojiet pārnēsājamo iekārtu (MP3 lasītājs) Jack ligzdai.
Vispirms iestatiet skaļumu savā mobilajā ierīcē (augstā līmenī). Pēc tam noregulējiet audiosistēmas skaļumu.Vadības ierīču pār valdīšana notiek ar portatīvo ierīci.
Avota iz vēle
Ja pašreiz atskaņotā „DAB” radiostacija nav pieejama ar „FM” vai ja „FM-DAB tracking” (FM-DAB sekošana) nav aktivizēta, digitālā signāla kvalitātei pasliktinoties, rodas skaņas pārtraukums.
Sistēma izveido nolasīšanas sarakstus (īslaicīgajā atmiņā), un to izveidošanas laiks pirmajā pievienošanās reizē var ilgt no dažām sekundēm līdz vairākām minūtēm.Samazinot datņu, kurās nav uzkrāta mūzika, un piezīmju sarakstu skaitu, šo gaidīšanas laiku var samazināt.Atskaņošanas sarakstu atjaunināšana notiek katru reizi pēc aizdedzes izslēgšanas vai USB atmiņas ierīces pievienošanas. Saraksti ir iekļauti atmiņā: neveicot sarakstu izmaiņas, ielādēšanas laiks attiecīgi ir īsāks.
Nospiediet Radio Media, lai atvērtu primāro lapu.
Piespiediet pogu “SOURCES”.
Izvēlieties avotu.
Toyota Pro Touch
Page 385 of 430
385
StreamingBluetooth®
Streaming ļauj klausīties mūziku, izmantojot viedtālruni.
Aktivizējot Bluetooth profilu, vispirms noregulējiet skaļumu portatīvajā ierīcē (iestatiet augstu līmeni).Pēc tam noregulējiet sistēmas skaļumu.
Ja nolasīšana nesākas automātiski, tad var būt jāieslēdz audio nolasīšana viedtālrunī.Vadība notiek, izmantojot pievienoto ierīci vai sistēmas skārienekrāna taustiņus.
Pēc savienojuma izveidošanas Streaming režīmā tālrunis ir uzskatāms par multivides avotu.
Apple® atskaņotāju
pievienošana
Ar piemērota vada palīdzību (nav nodrošināts) pievienojiet USB atskaņotāju Apple® portam.Atskaņošana sākas automātiski.
Vadību veic, izmantojot audio sistēmu.
Klasifikācija ir atkarīga no pieslēgtās ierīces (izpildītāji/albumi/žanri/atskaņošanas saraksti/audiogrāmatas/pārraides). Klasifikāciju iespējams veidot bibliotēkas veidā.Klasifikācija noklusējumā ir pēc izpildītāju saraksta. Lai mainītu esošo klasifikāciju, pār vietoties pa sazarojumu līdz tā pirmajam līmenim, tad izvēlēties sev vēlamo klasifikāciju (piemēram, saraksts) un apstiprināt, lai nonāktu līdz izvēlētajam celiņam.
Iespējams, ka audio sistēmas programmatūras versija nav saderīga ar Apple® atskaņotāja paaudzi.Lai pasargātu sistēmu, neizmantojiet USB sadalītāju.
Audio aprīkojums atskaņo tikai audio failus ar paplašinājumiem „.wav, .wma, .aac, .ogg, un .mp3” un bitu pārraides ātrumu no 32 Kb/s līdz 320 Kb/s.Tas atbalsta arī VBR (mainīga bitu pārraides ātruma) režīmu.Citus failu tipus (.mp4 utt.) nevar nolasīt.“.Wma” tipa failiem jāatbilst wma 9. tipa standartam.Atbalstītais nolases temps ir 11, 22, 44 un 48 KHz.
Informācija un padomi
Sistēma atbalsta USB lielapjoma atmiņas ierīces, BlackBerry® vai Apple® lasītājus caur USB portiem. Adaptera vads nav nodrošināts.Ierīces pār valdība notiek ar audio sistēmas vadības ierīcēm.Citas ārējās ierīces, ko sistēma savienojuma izveidošanas laikā neatpazīst, jāpievieno ārējo ierīču kontaktligzdai, izmantojot atbilstošu vadu (nav nodrošināts) vai atkarībā no pieejamības straumējot, izmantojot Bluetooth.
.
Toyota Pro Touch
Page 386 of 430
386
Ieteicams, lai datņu nosaukumi ietvertu līdz 20 rakstu zīmēm un nesatur īpašās rakstu zīmes (piem., « » ? . ; ù), lai izvairītos no nolasīšanas vai parādīšanas problēmām.
Izmantojiet tikai FAT 32 (File Allocation Table) formāta USB taustiņus.
Ieteicams izmantot oriģinālos USB vadus, lai nodrošinātu atbilstošu darbību.
Lai varētu atskaņot ierakstu, kas ierakstīts CDR vai CDRW diskā, ja iespējams, kompaktdiska ierakstīšanas laikā izvēlieties standarta ISO 9660 1. vai 2.līmeni vai standartu Joliet.Ja disks ir ierakstīts kādā citā formātā, iespējams, ka nolasīšana var nenotikt pareizi.Lai nodrošinātu optimālu atskaņošanas kvalitāti, diska ierakstīšanai vienmēr izmantojiet vienotu ieraksta standartu ar iespējami lēnāko ieraksta ātrumu (līdz 4x).Īpašos CD multi-sesiju gadījumos ieteicams izmantot Joliet standartu.
TālrunisMirrorLinkTM viedtālruņu
savienojamība
“MirrorLinkTM” funkcijai jāizmanto saderīgs viedtālrunis un lietojumprogrammas.
Tālrunis, kas nav pieslēgts, izmantojot Bluetooth®
Pieslēdziet USB kabeli. Viedtālrunis sāk uzlādi, tiklīdz tas ir pievienots ar USB vadu.
Sistēmā nospiediet „Telephone”, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet uz „MirrorLinkTM”, lai palaistu sistēmas lietojumprogrammu.
Atkarībā no viedtālruņa var būt jāaktivizē funkcija „MirrorLink” TM.
Šīs procedūras laikā atveras vairākas ar noteiktām funkcijām saistītas lapas.Apstipriniet, lai sāktu un pabeigtu savienojumu.
Izveidojot viedtālruņa un sistēmas savienojumu, ieteicams viedtālrunī palaist „Bluetooth” ®.
Tālrunis, kas pieslēgts, izmantojot Bluetooth®
Sistēmā nospiediet „Telephone”, lai atvērtu primāro lapu.
USB ligzdas
Atkarībā no aprīkojuma papildu informāciju par USB ligzdām, kas ir saderīgas ar lietotnēm CarPlay®, MirrorLinkTM vai Android Auto, skatiet nodaļā “Ergonomija un komforts”.
Personīgā viedtālruņa sinhronizēšana ļauj lietotājiem skatīt lietojumprogrammas, kas pielāgotas viedtālruņa CarPlay®, MirrorLinkTM vai Android Auto tehnoloģijai automašīnas ekrānā. Lai izmantotu CarPlay® tehnoloģiju, viedtālrunī vispirms jābūt aktivizētai CarPlay® funkcijai.Lai viedtālruņa un sistēmas saziņas process notiktu pareizi, jebkurā gadījumā ir būtiski, lai viedtālrunis būtu atbloķēts.Tā kā principi un standarti nepārtraukti mainās, ieteicams, lai atjaunināt viedtālruņa operētājsistēmu un viedtālruņa un sistēmas datumu un laiku.Skatiet zīmola tīmekļa vietni konkrētajā valstī, lai noskaidrotu saderīgos viedtālruņu modeļus.
Pieslēdziet USB kabeli. Viedtālrunis sāk uzlādi, tiklīdz tas ir pievienots ar USB vadu.
Toyota Pro Touch
Page 387 of 430
387
Nospiediet “TEL” pogu, lai apskatītu sekundāro lapu.
Nospiediet uz „MirrorLinkTM”, lai palaistu sistēmas lietojumprogrammu.
Pēc savienojuma izveidošanas atveras lapa ar viedtālrunī jau ielādētajām un ar MirrorLinkTM
tehnoloģiju saderīgajām lietojumprogrammām.
Papildus MirrorLinkTM rādījumam, izmantojot skārienekrāna taustiņus augšējā joslā, var turpināt izmantot dažādus mūzikas avotus.Sistēmas izvēlnēm var piekļūt jebkurā laikā, izmantojot tam paredzētās pogas.
Atkarībā no tīkla kvalitātes var būt jāpagaida, līdz lietojumprogrammas ir pieejamas.
Viedtālruņu savienojums –
CarPlay®
Pieslēdziet USB kabeli. Viedtālrunis sāk uzlādi, tiklīdz tas ir pievienots ar USB vadu.
Sistēmā nospiediet Telephone (Tālrunis), lai atvērtu CarPlay® saskarni.
Vai
Ja viedtālrunis jau ir pievienots, izmantojot Bluetooth®.
Pieslēdziet USB kabeli. Viedtālrunis sāk uzlādi, tiklīdz tas ir pievienots ar USB vadu.
Sistēmā nospiediet „Telephone”, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet „TEL” (Tālrunis), lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „CarPlay”, lai atvērtu CarPlay® saskarni.
Pievienojot USB kabeli, CarPlay® funkcija deaktivizēsistēmas Bluetooth ® režīmu.
Kad USB vads ir atvienots un tad atkal pievienots, kamēr ir izslēgta aizdedze, sistēma nepārslēgsies automātiski režīmā Radio Media (Radio multivide). Avotu nāksies mainīt manuāli.
CarPlay® navigāciju var atvērt jebkurā laikā, nospiežot sistēmas pogu Navigation (Navigācija).
Tālrunis, kas nav pieslēgts, izmantojot Bluetooth®
Pieslēdziet USB kabeli. Viedtālrunis sāk uzlādi, tiklīdz tas ir pievienots ar USB vadu.
Sistēmā nospiediet „Telephone”, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet uz „Android Auto”, lai palaistu sistēmas lietojumprogrammu.
Atkarībā no viedtālruņa var būt nepieciešams aktivēt funkciju „Android Auto”.
Šīs procedūras laikā atveras vairākas ar noteiktām funkcijām saistītas lapas.Apstipriniet, lai sāktu un pabeigtu savienojumu.
„ Android Auto” funkcijai jāizmanto saderīgs viedtālrunis un lietojumprogrammas.
Viedtālruņu savienojums –
Android Auto
Lejupielādējiet viedtālrunī lietotni Android Auto.
.
Toyota Pro Touch
Page 388 of 430
388
Izveidojot viedtālruņa un sistēmas savienojumu, ieteicams viedtālrunī palaist „Bluetooth” ®.
Tālrunis, kas pieslēgts, izmantojot Bluetooth®
Sistēmā nospiediet „Telephone”, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet “TEL” pogu, lai apskatītu sekundāro lapu.
Nospiediet uz „Android Auto”, lai palaistu sistēmas lietojumprogrammu.
Android Auto displeja malā ir vēl ar vien pieejami dažādi audio avoti, kurus var izvēlēties ar skārienpogām augšējā joslā.Sistēmas izvēlnēm var piekļūt jebkurā laikā, izmantojot tam paredzētās pogas.
Atkarībā no tīkla kvalitātes var būt jāpagaida, līdz lietojumprogrammas ir pieejamas.
Savienot pārī ar Bluetooth®
tālruni
Ieslēdziet tālruņa Bluetooth funkciju un pārbaudiet, vai tā darbojas visiem pieejamā režīmā (tālruņa konfigurācija).
Tālrunī veicamā procedūra
Izvēlieties sistēmas nosaukumu no sarakstā redzamajām ierīcēm.
Sistēmā apstipriniet tālruņa pieprasīto savienojuma izveidi.
Lai pabeigtu savienojumu, neatkarīgi no izmantotās procedūras (no tālruņa vai no sistēmas) pārliecinieties, ka sistēmā un tālrunī ir viens un tas pats kods.
Sistēmā veicamā procedūra
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet „Bluetooth search”.Redzams atrastais tālruņu saraksts.
Atlasiet izvēlētā tālruņa nosaukumu sarakstā.
Ja procedūra savienošanai pārī ir neveiksmīga, ieteicams atslēgt un pēc tam atkal aktivizēt Bluetooth funkciju tālrunī.
Atkarībā no tālruņa veida var pieņemt vai nepieņemt kontaktpersonu un ziņojumu pārsūtīšanu.
Automātiska atkārtota savienojuma izveidošana
Atgriežoties automašīnā ar to pašu tālruni, kas bijis pieslēgts pēdējo reizi, sistēma automātiski to atpazīst un aptuveni 30 sekundes pēc aizdedzes ieslēgšanas ir veikta automātiska savienošana pārī (Bluetooth ir aktivizēts).
Lai mainītu savienojuma profilu:
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet „TEL” (Tālrunis), lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Bluetooth connection”, lai apskatītu pārī savienoto ierīču sarakstu.
Nospiediet pārī savienotās ierīces „details” pogu.
Toyota Pro Touch
Page 389 of 430
389
Sistēma piedāvā izveidot savienojumu ar tālruni, izmantojot 3 profilus:- „Telephone” (brīvroku sistēmas komplekts, tikai tālrunis);- “Audio streaming” (straumēšana: tālrunī pieejamo audio failu atskaņošana bezvadu rež īmā);- „Internet data”.
Atlasiet vienu vai vairākus profilus.
Lai apstiprinātu, nospiediet „OK”.
Sistēmas spēja pieslēgt tikai vienu tālruni ir atkarīga no pievienojamā tālruņa.Trīs profilus var savienot pēc noklusējuma.
Pieejamie pakalpojumi ir atkarīgi no tīkla, SIM kartes un izmantoto Bluetooth ierīču saderības. Pārbaudiet tālruņa lietotāja pamācību un noskaidrojiet informāciju pie tīkla operatora, lai uzzinātu par pieejamajiem pakalpojumiem.
Ar šo sistēmu ir saderīgi šādi profili: HFP, OPP, PBAP, A 2DP, AVRCP, MAP un PAN.
Apmeklējiet zīmola tīmekļa vietni, lai iegūtu sīkāku informāciju (savietojamība, papildu palīdzība utt.).
Pārī savienoto tālruņu pārvaldīšana
Šī funkcija ļauj savienot vai atvienot ierīci, kā arī izdzēst savienojumu pārī.
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet „TEL” (Tālrunis), lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Bluetooth connection”, lai apskatītu pārī savienoto ierīču sarakstu.
Nospiediet uz tālruņa nosaukuma izvēlētajā sarakstā, lai to atvienotu.Nospiediet vēlreiz, lai izveidotu savienojumu.
Tālruņa izdzēšana
Nospiediet atkritumu groza ikonu ekrāna augšējā labajā stūrī, lai tā būtu redzama līdzās izvēlētajam tālrunim.
Nospiediet uz atkrituma groza ikonas, kas redzama līdzās izvēlētajam tālrunim, lai izdzēstu to.
Zvana veikšana
Tālruņa lietošana braukšanas laikā nav ieteicama. Ieteicams apstādināt automašīnu drošā vietā vai izmantot komandpogas uz stūres.Automašīnas novietošana stāvvietā.Veiciet zvanu, izmantojot stūrē integrētās vadības ierīces.
Zvanīšana uz jaunu numuru
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Ar cipartastatūras palīdzību ievadiet tālruņa numuru.
vai
Nospiediet „End call”.
Zvana saņemšana
Par ienākošu zvanu ziņo skaņas signāls un paziņojums pāri visam ekrānam.
Īsi nospiediet pogu PHONE, kas atrodas uz stūres, lai atbildētu uz ienākošo tālruņa zvanu.
Un
Nospiediet un turiet
pogu PHONE, kas atrodas uz stūres, lai noraidītu telefona zvanu.
.
Toyota Pro Touch
Page 390 of 430
390
Nospiediet „Call”, lai sāktu zvanu.
Zvanīšana kontaktpersonai
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Vai nospiediet un turiet
pogu „TEL”, kas atrodas uz stūres.
Nospiediet „Contacts”.
Piedāvātajā sarakstā atlasiet vēlamo kontaktpersonu.
Nospiediet „Call”.
Zvanīšana uz nesen
izmantotu numuru
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Vai
turēt nospiestu
pogu, kas atrodas uz stūres.
Nospiediet „Recent calls”.
Piedāvātajā sarakstā atlasiet vēlamo kontaktpersonu.
Vienmēr ir iespējams veikt zvanu tieši no tālruņa. Drošības nolūkā vispirms apstādiniet automašīnu.
Zvana signāla iestatīšana
Nospiediet Telephone, lai apskatītu primāro lapu.
Nospiediet pogu „OPTIONS”, lai atvērtu sekundāro lapu.
Nospiediet „Ring volume”, lai atvērtu skaļuma skalu.
Piespiediet bulttaustiņus vai pār vietojiet slīdni, lai iestatītu signāla skaļumu.
Konfigurācija
Profilu iestatīšana
Nospiediet „Profili”.
Atlasiet „Profile 1” vai „Profile 2”, vai „Profile 3” vai „Common profile”.
Nospiediet šo pogu, lai ievadītu profila nosaukumu, izmantojot virtuālo tastatūru.
Lai saglabātu, nospiediet „OK”.
Nospiediet atpakaļgaitas bulttaustiņu, lai apstiprinātu.
Nospiediet šo pogu, lai aktivizētu profilu.
Vēlreiz nospiediet atpakaļgaitas bulttaustiņu, lai apstiprinātu.
Nospiediet šo pogu, lai vēlreiz inicializētu izvēlēto profilu.
Spilgtuma pielāgošana
Nospiediet Settings, lai atvērtu primāro lapu.
Nospiediet Brightness (spilgtums).
Pār vietojiet kursoru, lai noregulētu ekrāna un/vai mērinstrumentu paneļa (atkarībā no versijas) apgaismojumu.
Nospiediet pelēkajā zonā, lai apstiprinātu.
Nospiediet „Settings”, lai atvērtu primāro lapu.
Toyota Pro Touch