TOYOTA PROACE 2022 Kasutusjuhend (in Estonian)
Manufacturer: TOYOTA, Model Year: 2022, Model line: PROACE, Model: TOYOTA PROACE 2022Pages: 360, PDF Size: 70.71 MB
Page 311 of 360

3 11
TOYOTA Pro Touch koos navisüsteemiga
12
NOTIC E
Säte Õdus (6 erinevat helikeskkonda) ning sätted Bass, Kesksagedus ja Tiiskant on iga heliallika jaoks erinevad ja üksteisest sõltumatud.Aktiveerige "Valjusus" või lülitage see välja."Asukoht” sätted (Kõik reisijad, Juht ja Ainult ees) on kõikide allikate jaoks ühised.
Aktiveerige "Puutetoonid", "Kiirusest sõltuv helitugevus" ja "Aux-sisend" või lülitage need välja.
NOTIC E
Sõiduki helisüsteem: Arkamys Sound Staging© optimeerib helide jaotust sõiduki salongis.
Profiilide häälestamine
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Profiilide sätted".
Valige "Profiil 1", "Profiil 2", "Profiil 3” või
"Üldprofiil".Vajutage seda nuppu, et sisestada virtuaalse klaviatuuri abil nimi.
Kinnitamiseks vajutage "OK".
Vajutage seda nuppu, et lisada profiilile foto.Sisestage USB pessa fotoga USB mälupulk.Valige foto.Vajutage "OK", et kinnitada foto edastamist.
Vajutage veel kord "OK", et sätted salvestada.
NOTIC E
Foto kuvatakse ruudukujulisena; süsteem muudab algse foto kuju, kui see on muus vormingus.
Vajutage seda nuppu, et valitud profiil lähtestada.
WARNI NG
Valitud profiili lähtestamine aktiveerib vaikimisi inglise keele.
Valige "Profile" (1, 2 või 3), et "Helisätted" sellega ühendada.Valige "Helisätted".
Seejärel valige "Õdus", "Asukoht"; "Heli", "Hääl" või "Helin".Vajutage "OK", et valitud profiili sätted
salvestada.
Süsteemi sätete muutmine
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Kuva konfigureerimine".
Valige "Animatsioon".Aktiveerimine või
väljalülitamine:Automaatne kerimineValige "Eredus".Ekraani ja/või mõõdikupaneeli valgustuse reguleerimiseks liigutage liugurit.Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Süsteemisätted".
Valige "Ühikud", et muuta vahemaa, kütusekulu ja temperatuuri ühikuid.Vajutage "Tehasesätted", et taastada algsed sätted.
WARNI NG
Süsteemi "Tehasesätted" taastamine aktiveerib inglise keele ja Fahrenheiti kraadid
ning tühistab suveaja.
Valige "Süsteemiteave" süsteemi installitud moodulite versioonide kuvamiseks.
Page 312 of 360

312
Keele valimine
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Keeled", et keelt muuta.
Kuupäeva seadmine
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Kuupäeva ja kellaaja seadmine".
Valige "Kuupäev".Vajutage seda nuppu, et seada kuupäev.
Kinnitamiseks vajutage "OK".
Valige kuupäeva näitamise vorming.
NOTIC E
Kuupäeva ja kellaaja seadmine on võimalik ainult siis, kui "GPS synchronisation" (GPS-i sünkroonimine) on välja lülitatud.
Kellaaja seadmine
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Vajutage nuppu "VALIKUD", et avada teine kuva.Valige "Kuupäeva ja kellaaja seadmine".
Valige "Kellaaeg".Vajutage seda nuppu, et seada kellaaeg
virtuaalse klaviatuuri abil.Kinnitamiseks vajutage "OK".
Vajutage seda nuppu, et seada ajavöönd.
Valige kellaaja näitamise vorming (12h/24h).Lülitage suveaeg sisse või välja (+1 tund).
Lülitage GPS-iga sünkroonimine (UTC) sisse või välja.Kinnitamiseks vajutage "OK".
NOTIC E
Süsteem ei pruugi talve- ja suveaga automaatselt ümber lülitada (sõltuvalt müügikoha riigist).
Värviskeemid
Sõltuvalt varustusest/versioonist.
WARNI NG
Ohutusmeetmena saab värviskeemi muuta ainult sõiduki seismise ajal.
Vajutage Sätted, et avada põhikuva.
Valige "Värviskeemid".
Valige loendist värviskeem ja vajutage kinnitamiseks "OK".
NOTIC E
Värviskeemi muutmisel süsteem taaskäivitub, kuvades ajutiselt musta ekraani.
Page 313 of 360

313
TOYOTA Pro Touch koos navisüsteemiga
12
Küsimused ja vastused
Järgmisse teabesse on koondatud vastused süsteemi puudutavatele kõige sagedamini esitatavatele küsimustele.
Navigeerimine
Navigeerimise aadressi ei saa sisestada.Süsteem ei tunne aadressi ära.
► Kasutage "intuitiivset meetodit", vajutades nuppu "Otsing…" lehe "Navigeerimine” allosas.Marsruudi arvutamine nurjub.Marsruudi sätted võivad olla vastuolus praeguse asukohaga (näiteks kui tasulised teed on välistatud, kuid sõiduk on tasulisel teel).► Kontrollige marsruudi sätteid menüüst "Navigeerimine"."Ohutsooni” märguannete vastuvõtmine ei toimi.Te pole valikulisi võrguteenuseid tellinud.► Kui olete valikulised teenused tellinud:- teenuse aktiveerimiseks võib kuluda mõni päev;- teenuseid ei ole süsteemi menüüst valitud;- võrguteenused ei ole aktiveeritud ("TOMTOM TRAFFIC" pole kaardil kuvatud).POI-sid ei kuvata.POI-sid pole valitud.► Seadke suumitase 600 jala (200 m) peale või valige POI-de loendist POI."Danger zone" (Ohtliku tsooni) hoiatussignaal ei tööta.
Hoiatusheli ei ole aktiveeritud või on helitugevus liiga väike.► Aktiveerige hoiatuse helisignaal menüüs "Navigeerimine" ja kontrollige helisätetes hääletugevust.Süsteem ei soovita marsruudil aset leidnud takistuskohast ümbersõitu.Marsruudi sätted ei arvestata TMC-teateid.► Häälestage marsruudi sätete loendis
funktsioon "Traffic info" (Liiklusteave) (puudub, käsitsi või automaatne).Saan hoiatusi "Ohuala" kohta, mis ei asu marsruudil.Lisaks navigeerimisjuhistele annab süsteem märguandeid "Danger zone" (Ohtlik tsoon), mis see paikneb sõiduki ette jääva sektoriga määratud alal. Seega võite saada hoiatuse läheduses või paralleelsel teel asuvate "Danger zone" (Ohtlik tsoon) kohta.► Suumige kaarti, et näha "Ohuala" täpset asukohta. Võite valida "Marsruudil", et hoiatuste vastuvõtmine peatada või hoiatuse kestust vähendada.Marsruudile jäävaid liiklusummikuid ei näidata alati reaalajas.Pärast käivitamist võib kuluda paar minutit, enne kui süsteem hakkab vastu võtma liiklusteavet.► Oodake, kuni hakkab saabuma liiklusteave (kaardile kuvatakse liiklusteabe ikoonid).Esineb riike, kus liiklusteave hõlma ainult põhimaanteid (kiirteed jne).See on täiesti tavaline nähtus. Süsteemi toimimine sõltub olemasolevast liiklusteabest.
Kõrgusteavet ei kuvata.Käivitamise ajal võib GPS-i alglaadimine kesta rohkem kui 3 minutit, kuni ühendus saavutatakse rohkem kui 4 satelliidiga.► Oodake, kuni süsteem on täielikult käivitunud ja saavutanud ühenduse vähemalt 4 satelliidiga.Sõltuvalt keskkonnast (sõit tunnelis vms) või ilmast võib GPS-signaali vastuvõtutingimused varieeruda.
See on normaalne. Süsteem sõltub GPS-signaali vastuvõtutingimustest.Navigatsiooniseadme ühendus katkeb.Käivitamise ajal ja teatud geograafilistes piirkondades ei pruugi ühendus olla saadaval.► Kontrollige, kas võrguteenused on aktiveeritud (sätted, leping).
Raadio
Kuulatava raadiojaama vastuvõtu kvaliteet halveneb järk-järgult või jaama eelsätted ei tööta (heli puudub, kuvatakse näit 87,5 MHz jne).Sõiduk on valitud jaama saatjast liiga kaugel või selles piirkonnas pole saatjat.► Aktiveerige kiirmenüü kaudu funktsioon "RDS", et süsteem saaks kontrollida, kas piirkonnas on võimsamat saatjat.Antenni pole või see on kahjustatud (näiteks automaatpesulas või maa-aluses parklas).► Laske antenni esinduses kontrollida.Keskkond (mäed, hooned, tunnelid, keldriparklad jne) takistab raadiovastuvõttu ja RDS-režiimi tööd.
Page 314 of 360

314
See nähtus on täiesti normaalne ega tähenda mingil juhul helisüsteemi tõrget.Vastu võetud jaamade loendis pole mõnda konkreetset raadiojaama.Raadiojaama nimi on muutunud.Jaama ei võeta enam vastu või selle nimi on loendis muutunud.Mõned raadiojaamad saadavad nime asemel muud teavet (näiteks loo pealkiri).
Süsteem tõlgendab seda teavet kui jaama nime.► Vajutage nuppu "Värskenda loendit" teises "Raadiojaamad” menüüs.
Meedia
Lugude esitus USB-mälupulgalt algab alles pärast väga pikka ootamist (umbes 2–3 minutit).Mõned mälupulgale salvestatud failid võivad juurdepääsu mälupulgale oluliselt aeglustada (10-kordne kataloogimisaeg).► Kustutage mälupulgalt need failid ja vähendage alamkaustade arvu mälupulga failistruktuuris.Pärast USB-mälupulga sisestamist võib tekkida pikk paus.Süsteem loeb mitmesuguseid andmeid (kaustad, pealkirjad, esitajad jne). Selleks võib kuluda paar sekundit kuni mõni minut.See on täiesti tavaline nähtus.Kõiki mängitava loo pealkirja märke ei kuvata õigesti.Helisüsteem ei suuda teatud märke töödelda.
► Heliradade ja kaustade nimetamiseks kasutage tavalisi märke.Voogesitusfailide taasesitus ei käivitu.Ühendatud seade ei käivita taasesitust automaatselt.► Käivitage taasesitus seadmest.Voogesituse kuval ei näidata lugude pealkirju ja esitusaegu.Bluetooth-profiil ei võimalda seda teavet
edastada.
Telefon
Bluetoothiga telefoni ei õnnestu ühendada.Telefoni Bluetoothi-funktsioon võib olla välja lülitatud või seade ei ole leitav.► Kontrollige, kas Bluetooth on telefonis sisse lülitatud.► Kontrollige telefoni sätetes, kas see on kõigile nähtav.► Lülitage telefoni Bluetoothi-funktsioon välja ja uuesti sisse.Bluetoothiga telefon ei ühildu süsteemiga.► Võite kontrollida telefoni ühildumist tootja veebisaidilt (teenused).Android Auto ja/või CarPlay ei tööta.Ebakvaliteetne USB-kaabel võib Android Auto ja CarPlay aktiveerimist häirida.► Ühilduvuse tagamiseks kasutage kvaliteetseid USB-kaableid.Android Auto ja/või CarPlay ei tööta.Android Auto ja CarPlay ei ole kõigis riikides saadaval.
► Vaadake Google Android Auto või Apple'i veebisaidilt, millised riigid on toetatud.Bluetoothi režiimis ühendatud telefoni heli pole kuulda.Helitugevus sõltub nii süsteemist kui ka telefonist.► Suurendage helisüsteemi helitugevust vajadusel maksimaalseni ja vajadusel suurendage helitugevust telefonist.
Ümbruse müra mõjutab telefonikõne kvaliteeti.► Vähendage mürataset (sulgege aknad, lülitage ventilatsioon välja, vähendage sõidukiirust jne).Mõned kontaktid esinevad loendis dubleerituna.Kontaktide sünkroonimise võimalused on järgmised: sünkroonige süsteemiga SIM-kaardi kontaktid, telefoni kontaktid või mõlemad. Kui valite mõlemad sünkroonimised, võivad osa kontaktidest esineda kaks korda.► Valige "Kuva SIM-kaardi kontaktid" või "Kuva telefoni kontaktid".Kontaktid pole loetletud tähestikulises järjekorras.Mõned telefonid võimaldavad kuvamisjärjekorda muuta. Sõltuvalt valitud sätetest võidakse kontaktid edastada teatud kindlas järjekorras.► Muutke telefonis kontaktide kausta kuvamise sätteid.Süsteem ei võta vastu SMS-e.Bluetoothi-režiim ei võimalda süsteemi saata SMS-tekstsõnumeid.
Page 315 of 360

315
TOYOTA Pro Touch koos navisüsteemiga
12
Sätted
Tiiskandi ja bassi sätete muutmisel helikeskkond tühistatakse.Helikeskkonna muutmisel tiiskandi ja bassi sätted lähtestatakse.Helikeskkonna valimine ületab tiiskandi ja vassi sätted ning vastupidi.► Muutke tiiskandi ja bassi või helikeskkonna sätteid, et saavutada soovitud helipilt.
Tasakaalu sätete muutmisel lülitub jaotuse säte välja.Jaotuse sätte muutmisel lülituvad tasakaalu sätted välja.Jaotuse sätte valimine ületab tasakaalu sätteid ja vastupidi.► Muutke tasakaalu või jaotuse sätteid, kuni saavutate soovitud helikvaliteedi.Eri heliallikate helikvaliteet on erinev.Optimaalse helikvaliteedi saavutamiseks saab eri allikatele heliseadeid kohandada, mille tõttu võib kuulatav heli allika vahetamisel muutuda.► Kontrollige, kas helisätted on kuulatavale allikale sobivad. Soovitame helifunktsioonid (Bass:, Tiiskant:, Balanss) seada keskele, valida kuulamiskeskkonnaks "None", lülitada valjuse korrigeerimise USB-režiimis olekusse "Active" ja raadiorežiimil olekusse "Inactive".► Igal juhul reguleerige pärast helisätete kohaldamist kõigepealt kantava seadme helitugevust (suurendage). Seejärel reguleerige helisüsteemi helitugevust.
Kui mootor lülitatakse välja, lülitub helisüsteem välja paari minuti pärast.Kui mootor ei tööta, sõltub helisüsteemi tööaeg aku energiavarust.Väljalülitumine on normaalne: süsteem lülitub automaatselt energiasäästu režiimile ja lülitub välja, et vältida aku tühjenemist.► Aku laadimiseks käivitage sõiduki mootor.Kuupäeva ja kellaaega ei saa seada.
Kuupäeva ja kellaaja seadmine on võimalik ainult siis, kui sünkroonimine satelliitidega on välja lülitatud.► Sätete menüü / Valikud / Kellaaja-kuupäeva seadmine. Valige kaart "Time" ja lülitage "GPS synchronisation" (UTC) välja.
Page 316 of 360

316
Sündmuste andmete
registreerimine
Teie sõidukis on mitmeid elektroonilisi juhtplokke. Juhtplokid töötlevad sõiduki sensoritelt saadud ning juhtplokkides endis genereeritud või teistest juhtplokkidest vastu võetud andmeid. Osa juhtplokkidest on vajalikud sõiduki nõuetekohaseks toimimiseks, osa aitavad teil
sõidukit juhtida (sõidu- või manööverdamisabi), osa aga pakuvad mugavus- või info- ja meelelahutussüsteemiga seotud funktsioone.Alljärgnev sisaldab üldist teavet selle kohta, kuidas andmeid sõidukis töödeldakse.Lisateavet konkreetsete andmete allalaadimise, talletamise ja kolmandatele isikutele edastamise ning teie sõidukis kasutamise kohta leiate märksõna "Andmekaitse" alt. See teave on otseselt seotud asjakohase sõiduki käsiraamatus või üldistes ostu-müügi tingimustes sisalduvate viidetega kõnealustele funktsioonidele.See teave on ka veebis saadaval.
Sõiduki talitlusandmed
Juhtplokid töötlevad sõiduki toimimiseks vajalikke andmeid. Need andmed on näiteks järgmised. – Teave sõiduki seisundi kohta (nt kiirus, sõidu kestus, külgkiirendus, rataste pöörlemiskiirus, kinnitatud turvavööde näit). – Keskkonnatingimused (nt temperatuur, vihmasensor, vahemaasensor).
Üldjuhul on need andmed ajutised, neid ei hoita alles kauem kui üks talitlustsükkel ja kasutatakse ainult sõiduki siseselt. Juhtplokid võivad neid andmeid (s.h sõiduki võti) salvestada. Funktsioon võimaldab ajutiselt või püsivalt salvestada teavet sõiduki seisundi, komponentide koormuse, hooldusvajaduse, aga ka sündmuste ja tehniliste vigade kohta. Sõltuvalt sõiduki varustustasemest salvestatakse
järgmisi andmeid. – Süsteemikomponentide talitlusolek (nt vedelikutasemed, rehvirõhud, aku energiavaru). – Oluliste süsteemiosade rikked ja häired (nt tuled, pidurid). – Süsteemi reaktsioon teatud sõiduolukordades (nt turvapadja avanemine, stabiilsuskontrolli ja pidurite rakendumine). – Teave sündmuste kohta, mille tõttu sõiduk on saanud kahjustada. – Elektri- ja pistikhübriidsõidukite puhul sõiduaku energiavaru ja hinnanguline sõiduulatus. Teatud tingimustes (nt sõidukis on tuvastatud häire) võib olla vajalik salvestada andmeid, mida muidu ei salvestata. Sõidukisse salvestatud talitlusandmeid võidakse töökojas (nt remondi, tehnohoolduse käigus) koos identifitseerimisnumbriga lugeda ja vajadusel kasutada. Tehnohoolduse (nt töökoja, tootja) töötajad või kolmandad isikud (nt maanteeabi spetsialistid) võivad teie sõiduki andmeid lugeda. Seda võidakse teha ka garantiitööde ja kvaliteeditagamise meetmete rakendamise käigus.
Andmeid loetakse tavaliselt sõidukile kohustuslikult paigaldatud OBD (pardadiagnostika) pordi kaudu. Porti kasutatakse aruandmiseks sõiduki või selle osade tehnoseisundi kohta ja rikete diagnoosimise hõlbustamiseks vastavalt garantiitingimustele ning kvaliteedi parandamise eesmärgil. Need andmed, eriti teave komponentide koormuste, tehniliste
sündmuste, juhtimisvigade ja muude häirete kohta, saadetakse vajaduse korral koos sõiduki identifitseerimisnumbriga tootjale. Andmetega võib seostuda ka tootja vastutus. Tootja võib sõidukist saadud talitlusandmeid kasutada muu hulgas toodete tagasikutsumiseks. Andmeid saab kasutada ka garantii kehtivuse ja garantii alusel esitatud kahjunõuete kontrollimiseks. Sõidukis registreeritud häireid on võimalik nullida hooldus- või remonditööde ajal või omaniku soovil müügijärgses teeninduses.
Mugavus- ning teabe- ja
meelelahutussüsteemi
funktsioonid
Mugavus- ja isikupärastatud sätteid saab sõidukisse salvestada ning igal ajal muuta ja lähtestada. Sõltuvalt sõiduki varustusest võib see hõlmata järgmist. – Istmete ja rooli asendi sätted. – Šassii ja õhukonditsioneeri sätted. – Isikupärastatud sätted, näiteks sisevalgustus.
Page 317 of 360

317
Sündmuste andmete registraatorid
13
Koos teatud funktsioonidega saate sõiduki heli- ja telemaatikasüsteemi funktsioonidesse sisestada enda andmed. Sõltuvalt sõiduki varustusest võib see hõlmata järgmist. – Multimeediumiandmed, nagu muusika, videod või fotod, mida saab kasutada integreeritud multimeediasüsteemi abil. – Aadressiraamatu andmed kasutamiseks
integreeritud käed-vabad-süsteemiga või integreeritud navisüsteemiga. – Sisestatud sihtkohad. – Andmed veebiteenuste kasutamise kohta. Mugavus- ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonide andmeid võidakse salvestada ainult sõidukisse või ka seadmesse, mille olete sõidukiga ühendanud (nt nutitelefon, USB-mälupulk või MP3-mängija). Andmed, mille olete ise sisestanud, saate igal ajal kustutada. Neid andmeid võidakse teie soovi edastada ka sõidukist väljapoole, näiteks võrguteenuste kasutamisel vastavalt teie valitud sätetele.
Nutitelefoni integreerimine
(nt Android Auto® või
Apple®CarPlay®)
Kui sõidukis on vastav varustus, saate sõidukiga ühendada nutitelefoni või muu mobiilseadme, kasutades sõidukisse integreeritud liideseid. Heli- ja telemaatikasüsteem võimaldab nutitelefonist edastada pilte ja heli. Samal ajal edastatakse teatud teavet teie nutitelefoni.
Sõltuvalt integreerimistüübist võib nendeks andmeteks olla näiteks asukoht, päeva-/öörežiim ja muu üldine teave sõiduki kohta. Lisateavet vaadake sõiduki või heli- ja telemaatikasüsteemi kasutusjuhendist.Nutitelefoni integreerimisel saate kasutada selle rakendusi, näiteks navigeerimisäppi või muusikamängijat. Nutitelefoni ja sõidukit muul moel ei integreerita ning aktiivjuurdepääs sõiduki
andmetele pole võimalik. Andmete hilisem töötlemine sõltub kasutatava rakenduse tarnijast. Võimalused sätteid muuta sõltuvad konkreetsest rakendusest ja nutitelefoni opsüsteemist.
Võrguteenused
Kui sõiduk on ühendatud raadiovõrguga, saab vahetada andmeid sõiduki ja teiste süsteemide vahel. Ühenduse loomine raadiovõrguga on võimalik sõidukis oleva saatja või teie mobiilseademe (nt nutitelefon) abil. Võrguteenuseid saab kasutada selle raadioühenduse kaudu. Nendeks on näiteks võrguteenused ja rakendused (äpid), mida teile pakub tootja või muu osapool.
Eriteenused
Tootja pakutavate võrguteenuste funktsioone kirjeldatakse tootja vastaval andmekandjal (nt käsiraamat, tootja veebisait), mis sisaldab ka teavet andmekaitse kohta. Võrguteenuste osutamiseks võidakse kasutada isikuandmeid. Andmevahetus toimub seejuures turvalise ühenduse kaudu, kasutades näiteks tootja
esiotstarbelisi arvutisüsteeme. Isikuandmete kogumine, töötlemine ja kasutamine teenuste arendamise eesmärgil toimub ainult seaduslikul alusel, näiteks hädaabikõnesüsteemi kasutamisel või lepingu või muu nõusoleku alusel. Saate teenuseid ja funktsioone (mis võivad olla tasulised) ning teatud juhul ka sõiduki raadiovõrguühenduvust sisse või välja lülitada.
See ei hõlma kohustuslikke funktsioone ja teenuseid, nagu hädaabi- või abikõnesüsteem.
Kolmandate osapoolte
teenused
Kui kasutate muid (kolmandate osapoolte pakutavaid) võrguteenuseid, kohaldatakse nende teenuste puhul vastava tarnija vastutus-, andmekaitse- ja kasutustingimused. Tootja ei saa enamasti nende sisu mõjutada. Seetõttu veenduge kindlasti, et olete teadlik vastava teenusepakkuja poolsest isikuandmete kogumise ja kasutamise olemusest, ulatusest ja eesmärgist.
Page 318 of 360

318
2-kohaline esiiste 54, 11 612 V aku 217, 244–247220 V pistikupesa 78
A
ABS 11 0
Adaptiivne püsikiirusehoidja koos pidurdusfunktsiooniga 172–173Adaptiivne püsikiirushoidja 173, 178, 180–181AdBlue® 19, 219AdBlue® lisamine 216, 220AdBlue® paak 220AdBlue® tase 216AdBlue® varu näidik 19AdBlue varu 19, 216Aktiivpidurdus 182–183Aku 209, 244Aku laadimine 246Aku pinge 246Alarm 49–51Andmete projektsioon esiklaasile 169, 169–170Android Auto ühendus 283, 302Andurid (hoiatused) 168Apple® seade 268, 281, 307Apple CarPlay ühendus 282, 301Ärakäiv klapplaud 82–85Ärakäiv luuk 58–59, 61Autoabi kutsumine 108–109
Automaatkäigukast 156, 158–161, 164, 218, 246Automaatkäigukasti käigukang 158–161Automaatklaasipuhastid 104Automaatne hädapidurdus 182–183Automaatne liuguks 45–46Autoraadio nupud roolil 262, 275–276, 290Avalik kiirlaadimisüksus 199, 206
Avamine 30–31, 33–35Avamine 180° 47–48Avamine seestpoolt 40–41
B
Bluetooth (käed-vaba) 269, 283–284, 307–308Bluetooth (telefon) 283–284, 307–308Bluetooth ühendus 269, 283–284, 302–303, 307–308Bluetooth voogaudio 268, 281, 306
C
CD 267, 281CD MP3 267, 281CD MP3 mängija 267Collision Risk Alert 182–183
D
DAB (Digital Audio Broadcasting) - Digitaalraadio 265, 280, 305DCS (ESC) blokeerimine 111Digitaalraadio - DAB (Digital Audio Broadcasting) 265, 280, 305Diiselmootor 194, 213, 225, 251
Diisli lisaaine 216–217Diisli lisaaine tase 216–217Dünaamiline hädapidurdus 154–155Dünaamiline stabiilsuskontroll (DSC) 111, 11 3–11 4
E
ECO režiim 163Edasi lükatud laadimine 27, 207Ekraan (multifunktsionaalne, raadioga) 263Ekraan näidikuplokis 24Elektriline liuguks 35–37, 41–45Elektriline seisupidur 153–155, 218Elektrilised aknatõstukid 51Elektrilised istmed 53–54Elektrimootor 5, 8, 26, 151, 197, 2 11, 214, 244, 248, 255Elektrooniline käivitustakistussüsteem 148Elektrooniline pidurdusjõu jaotur (REF) 11 0–111Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESC) 111–11 4
Page 319 of 360

319
Tähestikuline register
Elektrooniline võti 30, 152Energia taastamine 21, 162Energiavool 26Eraldusvõrk 58–59, 61Esiistmed 52–54Esiistme käetugi 55, 75Esiklaas, atermiline 58Esiklaasipesur 103
Esiklaasipuhasti 103–104Esimene laetuli 96–97, 240Esimesed udutuled 98, 238Esitulede asendi reguleerimine 102
F
Fikseeritud pikendatud kabiin 73–74Fikseeritud tagaiste 62–63, 66–67Fikseeritud ühes tükis iste 63–65
G
G.P.S. 298Graafika ja heliga tagurdamisel parkimise abisüsteem 188
H
Haagis 11 2, 210Haagisekonks 11 2, 210
Haagise lubatud mass 250–251, 255Haagise stabiilsuskontroll (TSM) 11 2Häälkäsklused 292–295Häältuvastusega Bluetooth telefon 271Hädaabikõne 108–109Halogeentuled 236–237Hands-free 269, 283–284, 307–308Heledus 285
Helisignaal 11 0Hoiatused 12Hooldusnäidik 18Hooldus (nõuanded) 197, 223Hooldusnõuanded 197, 223Hooldusülevaatused 18, 217, 219
I
Identifitseerimissildid 260Ilukilp 235Infrapunakaamera 168Intelligentne veojõukontroll 11 2Interneti brauser 298, 302i-Size lapseistmed 141ISOFIX 140, 140–141ISOFIX kinnituskohad 129, 140, 140–141ISOFIX lapseistmed 131–132, 140, 140–141, 140–141Istme kaldenurga reguleerimine 52, 54Istme kaldenurk 52Istmesoojendus 55Istmesoojenduse lüliti 55
Istmete reguleerimine 52–54
J
Jää eemaldamine klaasidelt 57, 90–91Jää eemaldamine tagaklaasilt 91Jahutusvedelik 215
Jahutusvedeliku tase 18–19, 215Jahutusvedeliku temperatuur 18–19Jahutusvedeliku temperatuuri näidik 18–19Jalakäija signaal (elektriauto) 11 0, 147Juhiabisüsteemid (soovitused) 167Juhi valvsuse säilitamise funktsiooni hoiatus 186Juhtimine 146–147Juhtimisabi kaamera (hoiatused) 168Juhtimisnõuanded 8, 146–147Juhtimisrežiimid 163Juhtimisvalgustus 98Juhtplokk 199, 201Juurdepääs 3. ritta 64, 66Juurdepääs varurattale 232
K
Kaasreisija turvapadja blokeerimine 11 8, 120, 123, 123–124Kahetsooniline automaatkliimaseade 88Kahetsooniline kliimaseade 91Käigukang 158
Page 320 of 360

320
Käiguvahetusnäidik 157Käiguvalits (elektriauto) 162, 218Kaitsmed 241–244Kaitsmekarp armatuurlauas 242Kaitsmekarp mootoriruumis 242–244Kaitsmete vahetamine 241–244Kaitsmete vahetamine+D1022 241–243Käivitamine 245
Käivitamine (diisel) 194Käivitamine rikke korral 152, 245Kallakul paigaltvõtuabi 156Kardinturvapadjad 11 9–120Katuseraam 2 11Katuseraami paigaldamine 2 11Kaugfunktsioonid 207Kaugjuhitavad funktsioonid (elektriauto) 27, 95Kaugjuhtimispuldi aktiivseks muutmine 39Kaugjuhtimispuldiga võti 35–36Kaugjuhtimispuldi patarei 38–39, 94Kaugjuhtimispuldi patarei vahetamine 38Kaugjuhtimispuldi sünkroniseerimine 39Kaugjuhtimispult 30–35, 37, 148Kaugtuled 98, 236–237Kaugtulede automaatika 101–102Kellaaja reguleerimine 28, 286, 312Kere 223Kere hooldus 223Keskkond 8, 39, 94, 147Kesklukustus 30, 35–36, 40Kiirlaadimisüksus (Wallbox) 199Kiirteated 310
Kiirteefunktsioon (suunatuled) 99Kiirusehoidmine piirkiiruse tuvastamisega 172–173Kiiruse mällusalvestamine 170Kiirusepiiraja 170, 172–175Kindalaegas 75Kinnitamata juhi turvavöö märgutuli 11 6Klaasipesuvedeliku paak 216
Klaasipesuvedeliku tase 104, 216Klaasipuhasti 103–104Klaasipuhasti labad (vahetamine) 105–106Klaasipuhasti laba vahetamine 105–106Klaasipuhasti lüliti 103–105Klaasist panoraamkatus 82Klaaskatuse luuk 82Klapplauad 76Kleebised 224Kliimaseade 86, 89, 91, 91–92Kliimaseade (käsitsijuhitav) 87, 90Kodune laadimine 201Kodune laadimine (elektriauto) 206, 208, 255Kohtvalgustid 96Kokkukäiv pikendatud kabiin 74Kompressor 227Kontrollimine 214, 217–219Koormakinnitusaasad 79Koormaruum 33, 41, 79Koormaruumi varustus 79Koormatõke 79Kõrgepinge 197Ksenoontuled 236Külgmine lükandaken 81
Külgturvapadjad 11 9–120Külguksed 43Küljepeeglid 57, 91, 187–188Kütus 8, 194Kütusekulu 8, 27Kütusekulu histogramm 27Kütuse lõppemine (diisel) 225Kütuseluuk 195–196
Kütusepaagi kork 195–196Kütusepaagi maht 194–196Kütusepaak 194–196Kütusesüsteemi eeltäitmine 225Kütusetaseme mõõdik 194–196Kütusetase (minimaalne) 194–196Kütus (paak) 194, 196Kuupäeva reguleerimine 28, 287, 312Kuupäev (seadistus) 28, 287, 312
L
Laadimine 79, 2 11Laadimiskaabel 201Laadimiskaabel (elektriauto) 199Laadimisliides (elektriauto) 198, 205–206, 208Laadimisluuk 207Laadimispesa luuk (elektriauto) 198, 205–206, 208Laadimissüsteem (elektriauto) 5, 8, 26, 197, 214Läbisõidumõõdik 23Läbisõidumõõdiku nullimine 23