radio CITROEN BERLINGO MULTISPACE 2014 Instructieboekjes (in Dutch)
Page 214 of 269
9.44
09
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
MULTIMEDIASPELERS
Plaats de CD in de speler, steek de USB-stick in de USB-poort of sluit de USB-apparatuur via een kabel (niet meegeleverd) op de USB-poort aan.
Het systeem maakt gebruik van afspeellijsten (in het tijdelijke geheugen). Het maken van deze lijsten kan enkele seconden of soms enkele minuten duren nadat het apparaat voor de eerste keer is aangesloten.
Het verwijderen van alle andere dan muziekbestanden en het verminderen van het aantal afspeellijsten zal het aanmaken van deze afspeellijsten versnellen.
De afspeellijsten worden iedere keer na het opnieuw aanzetten van het contact of het aansluiten van een USB-stick vernieuwd. De autoradio slaat de lijsten echter wel op en als ze niet zijn gewijzigd, is de laadtijd korter.
Het afspelen volgt na een korte tijd, afhankelijk van de capaciteit van de USB-stick.
GELUIDSBRON KIEZEN
Via de toets SOURCE op het stuur kunt u van de ene naar de andere geluidsbron overschakelen.
" CD/CD MP3 "
" USB, IPod "
" AUX " " STREAMING "
" RADIO "
Druk op MUSIC voor het menu " MEDIA ". MEDIA ". MEDIA
Selecteer " Volgende medium " en bevestig uw keuze.
Herhaal deze handelingen tot u de gewenste geluidsbron tegenkomt (de radio kan geselecteerd worden met SOURCE of RADIO ).
AUDIOBRONNEN
Page 216 of 269
9.46
09
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
STREAMING AUDIO
Streaming audio biedt de mogelijkheid om muziekbestanden op de telefoon via de audio-installatie in de auto af te spelen.
Maak een verbinding met de telefoon: zie het hoofdstuk "TELEFONEREN".
Kies het profi el " Audio " of " Alle ".
Als de weergave niet automatisch begint, kan het zijn dat u de audioweergave moet starten via de telefoon.
Het bedienen is mogelijk via de randapparatuur of met de toetsen van de autoradio.
Als de streaming audio eenmaal is gestart, wordt uw telefoon als een geluidsbron beschouwd.
Wij adviseren de functie " Herhalen " voor Bluetooth-apparatuur in te schakelen.
MULTIMEDIASPELERS
APPLE®-SPELER AANSLUITEN
Sluit een Apple®-speler met behulp van een geschikte kabel (niet meegeleverd) aan op de USB-aansluiting.
Het afspelen begint automatisch.
De bediening gebeurt via de audio-installatie in de auto.
De beschikbare indeling is die van het aangesloten apparaat (artiesten / albums / genres / playlists / audiobooks / podcasts).
De standaardindeling is de indeling per artiest. Om dit te veranderen moet u terug naar het eerste niveau in de structuur om vervolgens een andere indeling te selecteren (bijvoorbeeld playlists). Bevestig u\
w keuze voordat u in de structuur weer afzakt naar de gewenste track.
De modus "Shuffl e tracks" bij de iPod ® correspondeert met de modus ® correspondeert met de modus ®
"Random" bij de autoradio.
De modus "Shuffl e album" bij de iPod ® correspondeert met de modus ® correspondeert met de modus ®
"Random all" bij de autoradio.
De modus "Shuffl e tracks" wordt standaard weergegeven bij aansluiten van het apparaat.
De softwareversie van de autoradio kan incompatibel zijn met de generatie van uw Apple®-speler.
De lijst van compatibele uitrusting en een update voor de software zijn \
verkrijgbaar bij het CITROËN-netwerk. De lijst van compatibele uitrusting en een update voor de software zijn \
verkrijgbaar bij het CITROËN-netwerk. De lijst van compatibele uitrusting en een update voor de software zijn \
Page 223 of 269
9.53
12
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
MENUSTRUCTUUR DISPLAY
TMC-zender kiezen
TMC automatisch volgen
TMC handmatig volgen
Lijst van TMC-zenders
Verkeersinformatie aan/uit
MENU "TRAFFIC"
Geografisch filter
Bewaar alle berichten
Bewaar de berichten
Rondom de auto
Op de route
1
2
2
2
1
2
2
3
3
1
Nummer kiezen
Contacten
Bellen
Openen
Importeren
MENU "Telefoon"
1
2
2
2
1
2
2
2
2
1
2
3
3
3
2
2
2
1
1
1
3
3
3
2
3
2
2
3
Lijst met gekoppelde randapparatuur
Verbinden
Verbreken
Wissen
Alles wisen
Staat van de contacten
Telefoonfuncties
Opties beltonen
De gesprekkenlijst wissen
Bluetooth-functies
Randapparatuur zoeken
Naam van radiotelefoon wijzigen
Verbreken
Alle contacten weergeven
Verwijderen
Contacten beheren
Nieuw contact
Alle contacten wissen
Alles importeren
Synchronisatie-opties
Contacten van telefoon weergeven
Geen synchronisatie
Contacten van simkaart weergeven
2 Annuleren
2 Sorteren op voornaam/achternaam
3Annuleren
Page 224 of 269
9.54
12
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
MENUSTRUCTUUR DISPLAY
1
1
2
1
1
2
2
2
2
2
2
2
3
3
2
2
2
1
Willekeurig op hele medium
Herhalen
Audio-instellingen
AUX-ingang inschakelen/
uitschakelen
MENU "MUSIC"
Veranderen van medium
Afspeelmodus
Normaal
Willekeurig
Alle passagiers
Balans L-R
Fader
Autom. volume
Zenderlijst updaten
Bassen
Hoge tonen
Volume
Verdeling
Bestuurder
1
2
2
1
1
3
3
3
3
3
3
2 Klankkleur
MENU "RADIO"
Veranderen van frequentieband
Opties
Verkeersbericht
RDS-volgsysteem
Audio-instellingen
Geen
Klassiek
Jazz
Rock
Techno
Spraak
2
2
2
2
USB/iPod
AUX
CD
BT Streaming
2 AM / FM
3Ingeschakeld / Uitgeschakeld
3Ingeschakeld / Uitgeschakeld
Page 226 of 269
9.56
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
In de volgende tabel vindt u de antwoorden op de meest gestelde vragen o\
ver uw radio.
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
De route wordt niet berekend. De criteria kunnen tegenstrijdig zijn met de huidige plaatsbepaling (bi\
jv. geen tolwegen terwijl de auto zich op een autosnelweg met tol bevindt).\
Controleer de criteria in het Menu "Navigatie"\"Opties"\"Rekencriteria defi niëren".
De POI's worden niet aangegeven. De POI's zijn niet geselecteerd. Selecteer de POI's in de lijst met POI's.
De POI's zijn niet gedownload. Download de POI's van de website:
"http://citroen.navigation.com ".
Het geluidssignaal van de "Risicogebieden" functioneert niet.
Het geluidssignaal is niet geactiveerd. Activeer het geluidssignaal in het menu "Navigatie"\"Opties"\"Risicogebieden instellen".
Het systeem stelt bij belemmeringen geen alternatieve routes voor.
Er wordt geen rekening gehouden met de actuele verkeersinformatie. Selecteer de functie "Verkeersinformatie" in het overzicht met criteria.
Ontvangst van een melding van een "Risicogebied" dat niet op mijn route ligt.
Het systeem meldt alle "Risicogebieden" die zich buiten de route in een bepaalde zone rondom de auto bevinden. Hierdoor worden ook "Risicogebieden" gesignaleerd die zich op nabij gelegen routes of op parallelbanen bevinden.
Zoom in op de kaart om de exacte positie van het "Risicogebied" te kunnen bepalen. Selecteer "Op de route" Zoom in op de kaart om de exacte positie van het "Risicogebied" te kunnen bepalen. Selecteer "Op de route" Zoom in op de kaart om de exacte positie van het
om de waarschuwingen buiten de route uit te schakelen of "Risicogebied" te kunnen bepalen. Selecteer "Op de route" om de waarschuwingen buiten de route uit te schakelen of "Risicogebied" te kunnen bepalen. Selecteer "Op de route"
om de tijdsduur tussen het moment van de melding en het om de waarschuwingen buiten de route uit te schakelen of om de tijdsduur tussen het moment van de melding en het om de waarschuwingen buiten de route uit te schakelen of
passeren van het risicogebied te verkorten. om de tijdsduur tussen het moment van de melding en het passeren van het risicogebied te verkorten. om de tijdsduur tussen het moment van de melding en het
Page 227 of 269
9.57
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Sommige fi les op de route worden niet direct gemeld.
Bij het opstarten heeft het systeem enkele minuten nodig om de verkeersinformatie te ontvangen. Wacht tot de verkeersinformatie goed wordt ontvangen (weergave van de icoontjes van de verkeersinformatie op de kaart).
Het fi lter is te krap ingesteld. Verander de instellingen via "Geografi sch fi lter".
In bepaalde landen is alleen voor de hoofdwegen (autosnelwegen...) verkeersinformatie beschikbaar. Dit is een normaal verschijnsel. Het systeem is afhankelijk van de beschikbare verkeersinformatie.
De hoogte wordt niet weergegeven. Bij het opstarten kan de initialisatie van het GPS tot 3 minuten duren voordat er meer dan 4 satellieten correct worden ontvangen. Wacht tot het systeem volledig is opgestart. Controleer of het GPS van ten minste 4 satellieten een signaal ontvangt (druk lang op de toets SETUP, selecteer vervolgens "GPS-bereik").
De kwaliteit van de GPS-ontvangst kan worden beïnvloed door de omgeving (tunnel...) en het weer. Dit is een normaal verschijnsel. De werking van het systeem is afhankelijk van de ontvangst van het GPS-signaal.
Het lukt me niet om mijn Bluetooth-telefoon te koppelen.
Het is mogelijk dat de Bluetooth-functie van de telefoon is uitgeschakel\
d of dat uw telefoon niet zichtbaar is voor het systeem. - Controleer of de Bluetooth-functie van uw telefoon is ingeschakeld.
- Controleer bij de instellingen van uw telefoon of deze op "Vind mij" staat.
De Bluetooth-telefoon is niet compatibel met het systeem. Een overzicht van compatibele Bluetooth-telefoons is verkrijgbaar bij het netwerk.
Het signaal van de aangesloten Bluetooth-telefoon is niet hoorbaar.
Het geluid is afhankelijk van zowel het systeem als de telefoon. Verhoog het volume van de radio eventueel tot het maximum en verhoog het geluidsniveau van de telefoon indien nodig.
Het geluid wordt verstoord door omgevingsgeluiden. Beperk het omgevingsgeluid (ramen sluiten, aanjager lager zetten, snelheid verminderen enz.).
Page 228 of 269
9.58
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Sommige contacten komen dubbel voor in de lijst.
Bij het synchroniseren worden de contacten op de simkaart en/of die in het geheugen van de telefoon overgenomen. Als beide geheugens worden gesynchroniseerd kan het voorkomen dat sommige contacten dubbel worden overgenomen.
Kies "Contacten van simkaart weergeven" of "Contacten van telefoon weergeven".
De contacten worden niet in alfabetische volgorde weergegeven.
Sommige telefoons hebben speciale weergave-opties. Afhankelijk van de instellingen kunnen contacten in een bepaalde volgorde worden overgenomen.
Verander de instellingen voor de weergave van contacten in de telefoon.
Het systeem ontvangt geen SMS-berichten. De Bluetooth-functie stuurt geen SMS-berichten door naar het systeem.
De CD wordt steeds uitgeworpen of kan niet worden afgespeeld door de CD-speler.
De CD is ondersteboven in de speler geplaatst, kan niet worden gelezen, \
bevat geen audiobestanden of bevat audiobestanden die niet door de autoradio gelezen kunnen worden.
- Controleer of de CD op de juiste wijze in de speler is geplaatst.
- Controleer de staat van de CD: de CD kan niet worden gelezen als deze te veel is beschadigd.
- Controleer de inhoud van de CD als deze zelf is gebrand: raadpleeg de rubriek "AUDIO".
- De CD-speler van de autoradio kan geen DVD's afspelen.
- De kwaliteit van sommige zelfgebrande CD's is onvoldoende om deze door de autoradio te laten afspelen.
De gebrande CD is niet compatibel met de CD-speler.
De CD is voorzien van een beveiligingssysteem dat niet door de audio-installatie wordt herkend.
Na het laden van een CD of het aansluiten van een USB-stick moet u enige tijd wachten.
Bij het plaatsen van een nieuwe gegevensdrager leest het systeem een aantal gegevens uit (index, titel, artiest, enz.). Dit kan enkele seconden tot enkele minuten duren.
Dit is een normaal verschijnsel.
De CD-speler levert een slechte geluidskwaliteit. De gebruikte CD is gekrast of van slechte kwaliteit. Gebruik alleen CD's van goede kwaliteit en berg ze zorgvuldig op.
De audio-instellingen (bassen, hoge tonen, klankkleur) zijn niet op de\
CD-speler afgestemd. Zet het niveau van de bassen of de hoge tonen op 0 en kies geen klankkleur.
Page 229 of 269
9.59
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Soms wordt de informatie tijdens de weergave van een mediaspeler niet correct weergegeven.
De audio-installatie kan sommige karakters niet weergeven. Gebruik standaard karakters voor de benaming van nummers en afspeellijsten.
Bij streaming audio start het lezen van bestanden niet.
De aangesloten randapparatuur biedt geen mogelijkheid om het lezen automatisch te starten. Start het afspelen via de aangesloten randapparatuur.
De namen van de nummers en de speelduur verschijnen niet op het scherm bij streaming audio.
De Bluetooth-verbinding biedt deze mogelijkheid niet.
De ontvangstkwaliteit van de beluisterde radiozender neemt geleidelijk af of de voorkeuzezenders kunnen niet worden ontvangen (geen geluid, 87,5 Mhz wordt weergegeven...).
De auto bevindt zich te ver van de zender van het beluisterde radiostati\
on of er bevindt zich geen zender in het gebied waarin de auto zich bevindt\
. Activeer de functie "RDS" via het snelmenu om het systeem te laten controleren of er een sterkere zender in het gebied aanwezig is.
De omgeving waarin u rijdt (bergen, hoge gebouwen, bruggen, tunnels enz\
.) kan leiden tot een slechte ontvangst, ook als de RDS-functie is ingescha\
keld. Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de radio.
De antenne is niet aanwezig of beschadigd (bijvoorbeeld in een wasstraa\
t of een parkeergarage). Laat de antenne controleren door het CITROËN-netwerk.
Ik kan sommige opgeslagen zenders uit de lijst niet ontvangen.
De zender wordt niet meer ontvangen of de naam van de zender in de lijst is veranderd.
Sommige zenders sturen in plaats van een naam andere informatie mee (titel van het actuele nummer enz.).
Het systeem beschouwt deze informatie als de naam van de zender. De naam van de zender verandert.
Page 230 of 269
9.60
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09b_RT6-2-7_ed01-2014
VEELGESTELDE VRAGEN
VRAAGANTWOORDOPLOSSING
Na het instellen van de bassen en hoge tonen is de geluidssfeer niet meer geselecteerd.
De geluidssfeer is gekoppeld aan de bassen en hoge tonen.
Het is niet mogelijk deze afzonderlijk van elkaar in te stellen.
Wijzig de instelling van de bassen en de hoge tonen of de geluidssfeer om de gewenste geluidskwaliteit te verkrijgen.
Na het selecteren van een geluidssfeer staan de bassen en hoge tonen weer op 0.
Bij het veranderen van de balans wordt de gekozen geluidsverdeling uitgeschakeld.
De geluidsverdeling is gekoppeld aan de balans.
Het is niet mogelijk deze afzonderlijk van elkaar in te stellen.
Wijzig de instelling van de balans of de geluidsverdeling om de gewenste geluidskwaliteit te verkrijgen.
Bij het veranderen van de geluidsverdeling worden de instellingen van de balans uitgeschakeld.
Er is een verschil in geluidskwaliteit tussen de verschillende geluidsbronnen (radio, CD...).
Voor een optimaal luistergenot kunt u de audio-instellingen (Volume, Bassen, Hoge tonen, Klankkleur, Loudness) voor elke geluidsbron afzonderlijk instellen. Hierdoor kunnen bij het selecteren van een ander\
e geluidsbron (radio, CD...) verschillen in de geluidskwaliteit hoorbaar\
zijn.
Controleer of de audio-instellingen (Volume, Bassen, Hoge tonen, Klankkleur, Loudness) zijn afgestemd op de verschillende geluidsbronnen. Het is raadzaam de AUDIO-functies (Bassen, Hoge tonen, Fader, Balans) in de middelste stand te zetten, de klankkleur "Lineair" te selecteren en de functie Loudness AAN te zetten als de CD-speler is geselecteerd en UIT te zetten als de radio is geselecteerd.
Page 233 of 269
9.63
Berlingo-2-VP-papier_nl_Chap09c_RD45_ed01_2014
Autoradio
Uw Autoradio is zodanig gecodeerd dat deze uitsluitend in uw auto functioneert.
Om veiligheidsredenen mag de bestuurder handelingen die zijn volledige aandacht vragen uitsluitend uitvoeren bij stilstaande auto.
Enkele minuten na het afzetten van de motor kan de autoradio zichzelf uitschakelen om te voorkomen dat de accu ontladen raakt.
AUTORADIO / BLUETOOTH
01 Basisfuncties
02 Stuurkolomschakelaars
03 Hoofdmenu
04 Audio
05 USB Box
06 Bluetooth functies
07 Configuratie
08 Boordcomputer
INHOUD
09 Menustructuur displays
Veelgestelde vragen
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
blz.
9.64
9.65
9.66
9.67
9.70
9.73
9.76
9.77
9.78
9.83