Peugeot 306 C 2001 Handleiding (in Dutch)

Page 61 of 133

321
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
56
Zet de temperatuur en de aanjager in de hoogste stand om de voorruit en de zij- ruiten snel te ontwasemen. Let er voor een gelijkmatige verdeling van de lucht naar het interieur op dat het luchtinlaatrooster onder de voorruit, de uitstroomopeningen in de auto en de lucht-kanalen onder de voorstoelen vrij blijven. 2 - Regelen van de
temperatuur
Draai de knop 2naar de blauwe zone
(buitentemperatuur) of de rode zone(warm).
3 - Regelen van de luchtopbrengst
Draai de knop 3in de gewenste stand.
In deze stand komt er geen buitenlucht meer in het inte-
rieur. Gebruik deze standslechts bij wijze van uitzon-dering om stank- en stof-
overlast van buitenaf te voorkomen.
1 - Luchtverdeling Zet de knop 1voor het verdelen van de warme of koude lucht in de gewenste
stand.
Luchtstroom naar voorruit en zijruiten. Luchtstroom naar voorruit, portierruiten en beenruimte. Luchtstroom naar beenruimte.
Luchtstroom naar linker, rechter en middelsteventilatieroosters.
VERWARMING

Page 62 of 133

43
2157
1 - Inschakelen Druk op de schakelaar
1, het verklikkerlampje gaat branden.
2 - Regelen van de temperatuurDraai de knop 2naar de blauwe zone (koel) of de rode zone (warm).
3 - Regelen van de luchtverdelingDraai de knop 3in de gewenste stand. 4 - Regelen van de
luchtopbrengst
Draai de knop 4in de gewenste stand.
Aanvoer van buitenlucht Dit is de normale stand. Luchtrecirculatie In deze stand komt er geen buitenlucht meer in het inte-
rieur.
Als deze stand gebruikt wordt terwijlde airco is ingeschakeld, wordt decapaciteit van de airconditioning ver-groot. Bij afzonderlijk gebruik dient deze stand om de toevoer van buitenluchtaf te sluiten (bij stank, stofoverlastenz...), daarbij bestaat het risico datde ruiten beslaan. Gebruik de luchtrecirculatie alleen als dit echt nodig is. Belangrijke voorzorgsmaatregelen Zet de airconditioning 1 tot 2 keer per maand 5 tot 10 minuten aan om hetsysteem in perfecte staat te houden. Aanbevolen wordt om het koudemid- del van de airconditioning elke 2 jaarte laten vervangen. Gebruik de airconditioning niet als deze niet koelt en neem contact op
met uw PEUGEOT-servicepunt.
Luchtstroom naar voorruit enzijruiten. Luchtstroom naar voorruit, portierruiten en beenruimte. Luchtstroom naar beenruimte.
Luchtstroom naar linker, rechter en middelsteventilatieroosters.
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
AIRCONDITIONING

Page 63 of 133

6
5
2
1
3
4
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
82
STOELEN
1 - Verstelling in lengterichtingTil de beugel op, schuif de stoel in de gewenste stand en laat de beugel los.
2 - Hoogteverstelling bestuurdersstoel
Trek de telescoopgreep uit. Beweeg degreep omhoog of omlaag om de hoogtevan de stoel te verstellen.
3 - Rugleuningverstelling Trek de hendel omhoog om de rugleu-ning te verstellen.
4 - Verstelling lendensteun* Draai de knop.
5 - Toegang tot de achterbank Trek de hendel omhoog, kantel de rug-leuning voorover en schuif de stoel naarvoren. De voorstoelen zijn voorzien van
een geheugen. Als de stoel wordt terug-geduwd, komt deze automatisch weer inde oorspronkelijke stand terug.
6 - Hoofdsteunen In de hoogte verstellen: verschuiven.De juiste stand van de hoofdsteun is alsde bovenzijde zich ter hoogte van debovenzijde van het hoofd bevindt. De hoek van de hoofdsteunen kan even-eens worden versteld.* Druk op de pal om de hoofdsteun te ver- wijderen.
* Volgens uitvoering.

Page 64 of 133

Schakelaars stoelverwarming* Druk de schakelaar in. De temperatuur wordt automatisch geregeld. Druk nogmaals op de schakelaar om de verwarming uit te schakelen.
83
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
* Volgens uitvoering.

Page 65 of 133

123Laat een kind nooit in uw auto achter wanneer alleruiten gesloten zijn en deauto in de zon staat. Om kleine kinderen tegen
de zon te beschermen: breng rol- gordijnen aan op de achterste zij-ruiten. Laat de sleutels nooit binnen bereik van de kinderen achter in de auto. Gebruik de veiligheidsgordels of de gordels van het kinderzitje altijd,ook bij korte ritten.
84
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
Volg de voorzorgsmaatregelen met betrekking tot een airbag aanpassagierszijde op.
KINDERZITJES Kinderen jonger dan 10 jaar moeten in goedgekeurde* kinderzitjes op met veilig- heidsgordels uitgeruste plaatsen worden vervoerd.
PEUGEOT beveelt de volgende systemen aan:
Vanaf de geboorte tot 9 maanden (tot 10 kg)
ÇBaby SafeÈ: wordt zowel voorin als achterin met de rug in de rijrichting aan- gebracht en met een driepuntsgordel vastgemaakt.
Van 9 maanden tot 3 of 4 jaar (9 tot 18 kg) ÇRšmer PeggyÈ: wordt op de achterzitting met een tweepuntsgordel (heup-gordel) of een driepuntsgordel vastgemaakt. Omwille van de veiligheid van uw kinderen: gebruik het zitje en de gordelbe-
schermer nooit los van elkaar.
Vanaf 3 tot 10 jaar (15 tot 36 kg) "Klippan Optima": wordt op de achterzitting met een driepuntsgordel vastge-maakt (neerklapbare rugleuning). van 15 tot 25 kg: verhoging + rugsteunvan 25 tot 36 kg: gebruik alleen de verhoging
Let erop dat de driepuntsgordels of de banden van het kinderzitje goed vastgezet worden, zelfs bij een korte rit. Let erop dat de achterportierruiten nooit meer dan 1/3 geopend worden.
Hoewel PEUGEOT bij het ontwerp van uw auto zeer veel aandacht heeft besteed aan vei- ligheidsvoorzieningen voor uw kinderen, is hun veiligheid natuurlijk ook afhankelijk van u zelf.
Volg, om zo onbezorgd mogelijk te kunnen reizen met kinderen, de volgende adviezen op:
* Volgens de wettelijke bepalingen.
1
2
3

Page 66 of 133

De veiligheidsgordel omdoen
Trek de riem om u heen en steek de gesp in de gordelsluiting.
Veiligheidsgordels v——r met pyrotechnische gordelspanners en
gordelkrachtbegrenzers* Dankzij de toepassing van veiligheidsgordels met gordelspanners en gordel- krachtbegrenzers is de veiligheid van de voorste inzittenden bij frontale aanrij-dingen nog verder verbeterd. De gordelspanners dienen om, afhankelijk van dekracht van de aanrijding, de veiligheidsgordels stevig tegen de lichamen van deinzittenden te trekken. De veiligheidsgordels met gordelspanners werken alleen als het contact is aan- gezet. De gordelkrachtbegrenzer beperkt de kracht waarmee de gordel bij een aanrij- ding tegen het lichaam van de inzittende getrokken wordt.
Veiligheidsgordels achter De zitplaatsen achter zijn voorzien van twee driepuntsgordels met oprolauto- maat.
* Volgens uitvoering. De veiligheidsgordel heeft het meeste effectals deze strak om hetlichaam gedragen wordt.
De gordelspanners kunnen,afhankelijk van de aard en dekracht van de aanrijding, v——r enonafhankelijk van de airbagsafgaan. Het verklikkerlampje van de air- bags gaat in ieder geval branden. Laat het systeem na een aanrij- ding controleren door een
PEUGEOT-servicepunt. Het systeem is ontworpen om 10 jaar volledig operationeel tezijn. Laat het daarna vervangen. 85
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
VEILIGHEIDSGORDELS

Page 67 of 133

AFSTANDSBEDIENING Druk op de knop Aom de portieren
en het kofferdeksel te vergrendelen. De vergrendeling wordt bevestigddoor het continu branden van de rich-tingaanwijzers gedurende ongeveer 2 seconden. Druk op de knop Bom de portieren
en het kofferdeksel te ontgrendelen. De ontgrendeling wordt bevestigddoor het snel knipperen van de rich-tingaanwijzers.SLEUTELS Zonder centrale vergrendeling Met de sleutel kunnen de sloten van
de portieren en het kofferdeksel onaf-hankelijk van elkaar worden ver- enontgrendeld. Met centrale vergrendeling Met behulp van de sleutel in het slot van het bestuurdersportier kunnen de
portieren en het kofferdeksel gelijktij-dig vergrendeld of ontgrendeldworden. Als ŽŽn van de voorportieren geopend is, zal de vergrendeling niet plaats-vinden. Opmerking:
druk de knop van de
afstandsbediening niet buiten hetbereik van de auto in. Hierdoor kanhet systeem buiten werking raken. Indat geval moet de afstandsbedieningopnieuw gesynchroniseerd worden.
A
B
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
78
BATTERIJEN VAN
AFSTANDSBEDIENING
VERVANGEN Maak het deksel van de afstandsbe- diening met behulp van een munt aande zijde van de ring los (batterijCR
1620, 3 V).
Als de afstandsbediening niet werkt nadat de batterij is vervangen, moetde synchronisatieprocedure wordenuitgevoerd.
SYNCHRONISATIE VAN
AFSTANDSBEDIENING Handmatig
- Zet het contact uit,
- Zet het contact weer aan,
- Druk meteen na het aanzetten van het contact op de knop A.
De afstandsbediening werkt nu weer.
Automatisch
- Zet het contact aan (stand M),
- Zet het contact uit en vergrendel de auto binnen 4 minuten met behulp van de afstandsbediening (knop A).
De afstandsbediening werkt nu weer.

Page 68 of 133

Vergrendelen en ontgrendelen van het kofferdeksel
Het kofferdeksel kan afzonderlijk ver- grendeld worden met behulp van desleutel of tegelijk met de portieren bijhet gebruik van de centrale vergrendeling.
Voor het ontgrendelen van het koffer- deksel moet altijd de sleutel wordengebruikt. Dit, om ervoor te zorgen dat de bagageruimte niet toegankelijk is alsde cabrioletkap geopend is.
Openen en sluiten van deportieren van binnenuit 1
Grendelknopje
2 Portiergreep
1
2
79
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
Noteer de sleutelnum- mers zorgvuldig. De sleutelcode is als streepjescode aangege-ven op het label bij de
sleutel. Een PEUGEOT-service-punt kan bij verlies snel voornieuwe sleutels of een afstands-bediening zorgen. Neem uit veiligheidsoverwegingen (kinderen in de auto) altijd desleutel uit het contactslot als u deauto verlaat, ook al is dit maar vooreven. De radiografische afstandsbedie- ning is een systeem met een grootbereik. Het is raadzaam om niet met de knop van de afstandsbediening tespelen om te voorkomen dat deportieren per ongeluk ontgrendeldworden.

Page 69 of 133

Motorkap Binnenzijde:trek aan de handgreep Buitenzijde:Druk de veiligheidshaak
1omhoog
en til de motorkap op. Gasdempers motorkap
De gasdempers heffen de motorkap en houden deze omhoog. Om te sluiten: Laat de motorkap voorzichtig zakken en laat deze aan het einde van deslag in het slot vallen. Controleer ofde motorkap goed vergrendeld is.
1
80
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL

Page 70 of 133

Brandstofvulklep De afsluitbare tankdop is met behulp van de contactsleutel te verwijderenen te plaatsen en is onafhankelijkvan de centrale vergrendeling. Op de klep is een houder voor de tankdop aangebracht.Brandstof tanken
Tank uitsluitend bij afgezette
motor. Een sticker aan de binnenzijde van de klep vermeldt de voorgeschrevenbrandstofsoorten. De inhoud van de brandstoftank
bedraagt ongeveer 50 liter.Onderbrekingbrandstoftoevoer Bij een zware aanrijding wordt de brandstoftoevoer door de brandstof-afsluiter onderbroken. Druk op de knop van de brandstofaf- sluiter om de brandstoftoevoer teherstellen.
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
81

Page:   < prev 1-10 ... 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 101-110 ... 140 next >