Peugeot 306 C 2001 Handleiding (in Dutch)
Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2001, Model line: 306 C, Model: Peugeot 306 C 2001Pages: 133, PDF Size: 2.05 MB
Page 31 of 133

- Trek van binnenuit de voorzijdevan de kap met de handgreep in het midden en een handgreep aande zijkant omlaag, plaats de hakenaan beide zijden in de daarvoorbestemde ogen en druk de hand-grepen vast.
Raadpleeg een PEUGEOT-service-punt als de elektrische bedieningvan de kap niet werkt.
A
B
1
Bij een eventuele elektrische
storing kan de cabrioletkap ook met de hand gesloten worden:
Trek de kap tot het zware punt uit
het opbergvak met behulp van een handgreep 1aan de zijkant.
- Til de achterzijde van de kap op.
- Sluit de afdekplaat en vergrendel deze door de bout met behulp van de wiel- sleutel B1/4 omwenteling linksom te
draaien (fermeture).
- Klap de achterzijde van de kap neer
over de afdekplaat.
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
48
ELEKTRISCH BEDIENDE CABRIOLETKAP:
HANDMATIG SLUITEN
Open het kofferdeksel en verwijder de dop A.
Ontgrendel de afdekplaat door debout met behulp van de wielsleutel B
1/4 omwenteling rechtsom te draaien(ouverture), open de afdekplaat enverwijder vervolgens de wielsleutel.
Page 32 of 133

HARDTOP
Met behulp van de hardtop* kunt u het uiterlijk van uw 306 Cabriolet veranderen, de cabrioletkap beschermen en het com- fort tijdens winterse omstandigheden vergroten.
Deze hardtop is als optie en ook als accessoire achteraf leverbaar.
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL 49
* Volgens uitvoering.
Page 33 of 133

- Draai de platen 11op de zijpane-
len los. - Houd de kleppen aan de zijkanten
7open met behulp van een van de
spanbanden 2.
- Neem de stekker 8van de achter-
ruitverwarming los.
- Neem de achterste bevestigingen 9los met behulp van de speciale
sleutel 5(een 1/4 omwenteling en
van voor naar achteren drukken).
HARDTOP: VERWIJDEREN
Gereedschap De hardtop wordt compleet geleverd met een gereedschapsset bestaande uit:
1 - Een tas
2 - Twee spanbanden
3 - Een schroevendraaier met dub-
belzijdige stift
4 - Een paar handschoenen
5 - Een speciale sleutel
6 - Een platte sleutel 17
6
3
5 1 4
2
11
98
7
2
5
9
12
14
Trek de handrem aan. Zet het contact aan.Open alle ruiten.Zet het contact af.
LET OP Het verwijderen en plaatsen van de hardtop moet door Uw
PEUGEOT-servicepunt zijn uitgelegdtijdens de aflevering van de auto. Als de hardtop later als accessoire werd aangeschaft, moet iemand
van uw PEUGEOT-servicepunt hetverwijderen en plaatsen van de
hardtop demonstreren. Voor dezehandeling zijn 3 mensen nodig
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
50
Page 34 of 133

- Neem de 2 handgrepen aan de zij-kanten 13los.
- Til de hardtop op en verwijder deze voorzichtig. Leg de hardtop op een veilige en stabiele plaats
neer. - Open de afdekplaat
10vanuit de
bagageruimte. Verwijder daarvoorde dop en draai de bout metbehulp van de wielsleutel 1/4omwenteling rechtsom (ouvertu-
re). Verwijder de wielsleutel, sluit
het kofferdeksel en houd de afdek-plaat 10vast met de 2e spanband
2 .
- Verwijder de 2 zijsteunen 12met
behulp van de platte sleutel 17 6.
- Sluit de stekker 8aan op de stek-
ker van de draadbundel achter hetrechter klepje op de zijkant 14(als
de stekker niet wordt aangesloten,zullen de cabrioletkap en de venti-lator niet werken).
- Verwijder de spanbanden ( 2) van
de afdekplaat 10en de kleppen 7.
- Sluit de afdekplaat 10met de
hand.
- Zet het contact aan.
- Sluit de cabrioletkap en de ruiten.
12
13
10
2 Controleer voor het openen van de kap of deze goeddroog is, het opvouwen vaneen vochtige kap kan vou-
wen en op den duur zelfs schimmel-vlekken veroorzaken. Bij het openen en sluiten van de kap moet het kofferdeksel gesloten zijn, omschade aan de afdekplaat en hetkofferdeksel te voorkomen.
Voorkom dat de afdekplaat dichtklapt door deze in de verticale stand metbehulp van een spanband vast te bin-den. Let erop dat het afdichtrubber van het dak niet beschadigd raakt.
Wees voorzichtig met de hardtop om krassen en beschadigingen te voorko-men. Plaats de hardtop niet schuin tegen een muur of in een wankele positie. Bewaar de hardtop op een schone en droge plaats en dek deze met een zeilaf. Als de cabrioletkap gedurende een lange periode niet werd gebruikt, raad-
pleeg dan uw PEUGEOT-servicepuntom eventuele vouwen te verwijderen. Noodzakelijk De bedrading van de achterruitverwar- ming van de hardtop moet aangeslo-
ten worden. Als de stekker niet wordtaangesloten kan dat bij onjuiste han-delingen ernstige schade veroorzaken.
Bij elke handeling moet het contact uit zijn (behalve voor het openen van de afdekplaat bij een elektrisch bediende cabrioletkap).
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL 51
Page 35 of 133

- Neem de spanband 2 van deafdekplaat 10los.
- Sluit de afdekplaat 10vanuit de
bagageruimte. Verwijder daarvoor de dop en draai de bout metbehulp van de wielsleutel 1/4omwenteling linksom (fermeture).
Verwijder de wielsleutel, plaats de
dop en sluit het kofferdeksel. Let op dat de bedrading niet bekneld raakt.
- Plaats de hardtop voorzichtig op de auto: plaats de voorste rand van de hardtop met het afdichtrubber opde voorruit. Plaats het achterste gedeelte van het dak in de zijsteunen 12.
- Plaats de 2 zijsteunen 12met
behulp van de platte sleutel 17 6
op de auto.
- Maak de stekker 8los van de stek-
ker achter het rechter klepje op dezijkant 14.
HARDTOP: PLAATSEN Gereedschap
D e h a r d t op wordt compleet geleverd met een gereedschapsset bestaande uit: 1
- Een tas
2 - Twee spanbanden
3 - Een schroevendraaier met dubbelzijdi-
ge stift
4 - Een paar handschoenen
5 - Een speciale sleutel
6 - Een platte sleutel 17
6
3
5 1 4
2
10
14
2
82
7
5
12
Zet het contact aan. Open alle ruiten.Open de cabrioletkap volledig.Zet het contact af.Open de afdekplaat. Zet de kleppen
7aan de zijkanten en
de afdekplaat 10met de spanbanden
2 vast.
LET OP Het verwijderen en plaatsen van de hardtop moet door Uw
PEUGEOT-servicepunt zijn uitgelegdtijdens de aflevering van de auto. Als de hardtop later als accessoire werd aangeschaft, moet iemand
van uw PEUGEOT-servicepunt hetverwijderen en plaatsen van de
hardtop demonstreren. Voor dezehandeling zijn 3 mensen nodig
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
52
Page 36 of 133

-
Plaats de platen 11op de zijpane-
len en schroef ze vast.
- Controleer de positie van de ruit- rubbers.
- Zet het contact aan en sluit de ruiten.
- Vergrendel de beide handgrepen
aan de voorzijde 13.
- Vergrendel de hardtop in de zij- steunen 12met behulp van de
speciale sleutel 51/4 omwente-
ling.
- Sluit de stekker 8van de achter-
ruitverwarming van de hardtop aan.
- Verwijder de spanband 2van de
kleppen 7aan de zijkanten.11
13
Controleer voor het ope- nen van de kap of dezegoed droog is, het opvou-wen van een vochtigekap kan vouwen en opden duur zelfs schimmel-
vlekken veroorzaken. Bij het openen en sluiten van de kap moet het kofferdeksel geslo-ten zijn, om schade aan de afdek-plaat en het kofferdeksel te voor-komen.
Voorkom dat de afdekplaat dicht- klapt door deze in de verticalestand met behulp van een span-band vast te binden. Let erop dat het afdichtrubber van het dak niet beschadigd raakt.
Wees voorzichtig met de hardtop om krassen en beschadigingen tevoorkomen. Plaats de hardtop niet schuin tegen een muur of in een wankelepositie. Bewaar de hardtop op een scho- ne en droge plaats en dek dezemet een zeil af. Als de cabrioletkap gedurende een lange periode niet werdgebruikt, raadpleeg dan uw
PEUGEOT-servicepunt om even-tuele vouwen te verwijderen. NoodzakelijkDe bedrading van de achterruit- verwarming van de hardtop moet
aangesloten worden. Als de stek-ker niet wordt aangesloten kandat bij onjuiste handelingen ern-stige schade veroorzaken.
Bij elke handeling moet het contact uit zijn
(behalve voor het openen van de afdekplaat bij een elektrisch bediende cabrioletkap).
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL 53
Page 37 of 133

ABC
G
H
IJLKM
DEF
4
1
3
2
UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
58
1- Omhoog : Volume verhogen
2 - Omlaag : Volume verlagen
3 - Naar voren : Automatisch zoeken van zenders in aflopende volgorde (radio). Opzoeken vorige nummer (CD)*
4 - Naar achteren : Automatisch zoeken van zenders in oplopende
volgorde (radio). Volgende nummer selecteren (CD)*
* als accessoire leverbaar
AUTORADIO
RB1
Page 38 of 133

UW 306 CABRIOLET IN DETAIL59
Toets Functie
AT AIn-/uitschakelen van voorrang voor verkeersinformatie.
B RDS In-/uitschakelen RDS-functie. Langer dan 2 seconden indrukken: in-/uitschakelen van regionaal programma.
C BND/AST Selectie van golflengte FMI, FMII, FMIII, AM.Langer dan 2 seconden indrukken: automatisch opslaan van voorkeuzezenders (autostore-functie).
D SRC Selectie van geluidsbron: radio, cassettespeler of CD-wisselaar*.Langer dan 2 seconden indrukken: random-functie CD-wisselaar*.
E Geheel indrukken: versneld terugspoelen van cassette.
F Geheel indrukken: versneld vooruitspoelen van cassette.
E + F Gedeeltelijk indrukken: omkeren van afspeelrichting van cassette. Geheel indrukken: uitwerpen van cassette.
G Audio instellingen verhogen
H Audio instellingen verlagen
I AUDIO Instellen van bassen, hoge tonen, loudness, balans en fader.
J Automatisch afstemmen in oplopende volgorde. Opzoeken van volgende nummer op CD*.
K Automatisch afstemmen in aflopende volgorde.Opzoeken van vorige nummer op CD*.
L MAN Handmatige/automatische werking van toetsen Jen K.
M In-/uitschakelen van autoradio. Volumeregeling.
1 t/m 6 Kiezen van voorkeuzezenders.
Langer dan 2 seconden indrukken: opslaan van zender.Selecteren van een CD in CD-wisselaar*.
jjj
kkk
jjjkkk
k
j
* Leverbaar als accessoire.
Page 39 of 133

UW 306 CABRIOLET IN DETAIL
60
ALGEMENE FUNCTIES AAN/UIT
Druk, als het CONTACT AAN is of in de stand ACCESSOIRES staat, op knop Ò MÓ om de radio aan of
uit te schakelen.
CODE DIEFSTALBEVEILIGING Als het apparaat voor het eerst wordt gebruikt en elke keer dat de accukabels worden losgenomen, moet de code die u bij de aflevering van de auto werd overhandigd, worden ingevoerd. Invoer van de code
Zet het apparaat AAN. Ò CODE Ó verschijnt op het scherm en daarna Ò - - - -Ó ten teken dat de code moet worden ingevoerd.
Voer nu uw vier-cijferige code in met behulp van de voorkeuzetoetsen Ò 1Ó t/m Ò 6Ó.
Voorbeeld: als uw code 5345 is, moeten achtereenvolgens de toetsen Ò 5Ó, Ò 3Ó, Ò 4Ó en Ò 5Ó ingedrukt worden.
Na het invoeren van de juiste code gaat de radio automatisch aan. Foutieve invoer van de code Als tijdens het invoeren van de eerste drie cijfers van de code een fout wordt gemaakt, onderbreek
dan het invoeren en zet de radio UIT om te voorkomen dat het apparaat geblokkeerd wordt.Elke keer als er een verkeerde code wordt ingevoerd, wordt het apparaat gedurende een steedslangere periode, van 5 seconden tot 30 minuten na de zevende verkeerde code, geblokkeerd.Laat de radio aan staan en wacht tot de blokkering opgeheven is. Zodra er Ò - - - -Ó verschijnt op de
display kan de code opnieuw ingevoerd worden.
Als de radio tussentijds UIT wordt gezet, zal deze bij het opnieuw aanzetten weer geblokkeerd wordenvoor de gehele periode.Na het invoeren van 14 verkeerde codes wordt de radio definitief geblokkeerd en op de display ver-schijnt "END".
BEDIENING
Volumeregeling Draai aan de knop Ò MÓ om het volume te verhogen of te verlagen.
Bij oververhitting van de autoradio, zal het volume worden verlaagd. Als wordt geprobeerd het volume te verhogen, verschijnt het bericht ÒTOO HOTÓop het display.
Let op Bij een autotelefoon met een Ò Mute-signaalÓ die op de audio-installatie is aangesloten, wordt de
geluidsweergave automatisch onderbroken zodra de telefoon wordt gebruikt.
Page 40 of 133

UW 306 CABRIOLET IN DETAIL61
AUDIO-INSTELLINGEN Druk achtereenvolgens op de toets "AUDIO"om de bassen (BASS), de hoge tonen (TREB), de loudness (LOUD),
de fader (FAD)en de balans (BAL)in te stellen.
Deze functie wordt automatisch weer uitgeschakeld als er geen instellingen gewijzigd worden of door de toets Ò AUDIO Ó na het instellen van de balans nogmaals in te drukken.
Opmerking : De instellingen voor de bassen en hoge tonen zijn gekoppeld aan de op dat moment ingeschakelde
geluidsbron. Zo kan de toonhoogte voor alle geluidsbronnen verschillend worden ingesteld. Bassen Druk, zodra er Ò BASSÓ wordt aangegeven, op de toetsen Ò GÓ of Ò HÓ om de bassen in te stellen.
ÑÒ BASS Ð9 Ó minimum instelling bassen,
ÑÒ BASS 0 Ó normale stand,
ÑÒ BASS +9 Ó maximum instelling bassen.
ToonregelingDruk, zodra er Ò TREBÓ wordt aangegeven, op de toetsen Ò GÓ of Ò HÓ om de hoge tonen in te stellen.
ÑÒ TREB Ð9 Ó minimum instelling hoge tonen,
ÑÒ TREB 0 Ó normale stand,
ÑÒ TREB +9 Ó maximum instelling hoge tonen.
LoudnessDeze functie biedt de mogelijkheid de bassen en hoge tonen bij een laag volume te versterken. Druk op de toetsen Ò GÓ of Ò HÓ om deze functie in of uit te schakelen.
Faderinstelling (verdeling voor/achter) Druk, zodra er Ò FA DÓ wordt aangegeven, op de toetsen Ò GÓ of Ò HÓ om de fader in te stellen.
Met de toets Ò GÓ wordt de weergave v——r versterkt.
Met de toets Ò HÓ wordt de weergave achter versterkt.
N.B. : Voor autoÕs voorzien van luidsprekers alleen aan de voorzijde, is het mogelijk deze functie als volgt uit te schakelen of toe te voegen:
- sleutel in de stand accessoires,
- radio UIT,
- druk gelijktijdig op de toetsen "I"en "M".