Peugeot 407 2010 Handleiding (in Dutch)

Page 171 of 247

154
11
22
33
44
5
66
77
88
04
Druk op de toets MENU.
Draai aan de knop om de functie KAART te selecteren.
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
Draai aan de knop om de functie GEGEVENS VAN DE KAART te selecteren. Met behulp van deze functie kunt u de op de kaart weergegeven diensten selecteren (hotels, restaurants, risicogebieden...).
INSTELLEN VAN DE KAART
GEGEVENS VAN DE KAART
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
Draai aan de knop en selecteer de functie oriëntering van uw keuze.
Selecteer OK en druk op de knop om te bevestigen.
Herhaal de stappen 1 tot 3, draai aan de knop en selecteer de functie ORIËNTERING VAN DE KAART.
ORIENTERING VAN DE KAART
ORIËNTERING VAN DE KAART
3D-BLEED
OK
OP NOORDEN GEORIËNTEERD
OP AUTO GEORIËNTEERD
Voor een betere leesbaarheid wordt bij een schaal groter dan 10 km de kaart automatisch naar het Noorden geörienteerd.
NAVIGATIE

Page 172 of 247

155
11
22
33
44
55
66
77
04
Druk op de draaiknop om de geselecteerde functie te bevestigen.
Draai aan de knop en selecteer de functie KAART.
Draai aan de knop en selecteer KAART IN VENSTER of KAART OP VOLLEDIG SCHERM.
Selecteer OK en druk op de draaiknop om dit te bevestigen.
Druk op de draaiknop om de geselecteerde functie te bevestigen.
Draai aan de knop en selecteer de functie KAART TONEN.
WEERGEVEN VAN DE KAART IN EEN
VENSTER OF EEN VOLLEDIG SCHERM
KAART TONEN
KAART OP VOLLEDIG SCHERM
OK
KAART IN VENSTER
NAVIGATIE

Page 173 of 247

156
55
66
77
88
11
22
33
44
05
TMC-BERICHTEN INSTELLEN
TMC-berichten (Trafi c Message Channel) informeren de bestuurder over de actuele verkeerssituatie en over de weersomstandigheden. De bestuurder krijg t een geluidsignaal te horen en op de kaart van het navigatiesysteem wordt aangegeven waar zich pro blemen voordoen. Aan de hand van deze gegevens kan het navigatiesysteem een nieuwe route kiezen.
Druk op de toets MENU.
Draai aan de knop en selecteer de functie VERKEERSINFORMATIE.
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
VERKEERSINFORMATIE TMC FILTEREN
Draai aan de knop en selecteer de functie VERKEERSINFORMATIE TMC FILTEREN.
VERKEERSINFORMATIE
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
Selecteer de functie GEOGRAFISCH FILTER en druk op de knop om te bevestigen.
Draai aan de knop en selecteer het fi lter van uw keuze.
Selecteer OK en druk op de knop om te bevestigen.
GEOGRAFISCH FILTER
RONDOM DE AUTO
OP DE ROUTE
OK
De fi lters werken onafhankelijk van elkaar en vul len elkaar aan. Wij adviseren: De fi lters werken onafhankelijk van elkaar en vullen elkaar aan. De fi lters werken onafhankelijk van elkaar en vullen elkaar aan.
- een omgevingsfi lter van 10 km rondom de auto voor een gebied Wij adviseren: ren:
met een dicht wegennet, - een omgevingsfi lter van 10 km rondom de auto voor een gebied - een omgevingsfi lter van 10 km rondom de auto voor een gebied
- een omgevingsfi lter van 50 km rondom de auto o f een trajectfi lter met een dicht wegennet, n dicht wege
op lange trajecten (snelweg). - een omgevingsfi lter van 50 km rondom de auto of een trajectfi lter - een omgevingsfi lter van 50 km rondom de auto of een trajectfi lter

Page 174 of 247

157
11
22
33
44
66
55
77
05
DE BERICHTEN LEZEN
NIEUWE BERICHTEN WEERGEV
OK
WEERGAVE TMC-BERICHTEN
INSTELLEN
Het is raadzaam de functie NIEUWE BERICHTEN WEERGEV. niet aan te vinken in gebieden met veel verkeersdrukte.
Draai aan de knop en selecteer de functie VERKEERSINFORMATIE.
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
Druk op de knop om de selectie te bevestigen.
Draai aan de knop en selecteer de functie BERICHTEN INSTELLEN.
Selecteer de optie DE BERICHTEN LEZEN.
De spraaksynthese laat de meldingen van de verkeersinformatie horen. Selecteer de optie NIEUWE BERICHTEN WEERGEV. De verkeersinformatie wordt met de geselecteerde fi lters (geografi sch...) weergegeven en kan ook worden weergegeven als het navigatiesysteem niet actief is.
BERICHTEN INSTELLEN
VERKEERSINFORMATIE
Selecteer OK en druk op de knop om te bevestigen.

Page 175 of 247

158
05
2
1
3
2
1
VERKEERSINFORMATIE
BELANGRIJKSTE PICTOGRAMMEN TMC
Rood-gele driehoek: verkeersberichten, bijvoorbee
ld:
Zwart-blauwe driehoek: algemene informatie, bijvoorbeeld:
Druk op de draaiknop als de huidige geluidsbron op het display wordt weergegeven.
Het snelkeuzemenu van de geluidsbron verschijnt e n geeen geeft toegang tot:
Selecteer Verkeersbericht (TA) en druk ter bevestiging op de draaiknop voor toegang tot de desbetreffende instellingen.
VERKEERSBERICHT (TA)
De functie TA (Traffi c Announcement) geeft voorrang aan het luisteren naar verkeersberichten. Om te worden geactiveerd mo et deze functie een radiozender die deze berichten uitzendt, goed kunnen ontvangen. Zodra een verkeersbericht wordt uitgezonden, wordt de geluidsbron die op dat moment wordt weergegeven (Radio, CD, Juk ebox, ...) automatisch onderbroken en wordt het verkeersbericht weergegeven. Zodra het verkeersbericht is afgelopen, wordt de weergave van de oorspronkelijke geluidsbron hervat.
VERKEERSBERICHTEN BELUISTEREN

Page 176 of 247

159
11
22
33
44
11
22
33
44
AUDIO/VIDEO
RADIO
SELECTEREN VAN EEN ZENDER
Druk herhaalde malen op de toets SOURCE om de RADIO te selecteren.
Druk op de toets BAND om het golfbereik te selecteren: FM1, FM2, FMast of AM.
Druk kort op een van de toetsen om automatisch naar zenders te zoeken.
Druk op een van de toetsen om handmatig naar zenders te zoeken.
Druk op de toets LIST voor een lijst van de lokaal beschikbare zenders (maximaal 60). Druk langer dan 2 seconden op de toets om deze lijst bij te werken.
Er kunnen storingen in de ontvangst optreden door obstakels in de omgeving (bergen, gebouwen, tunnels, parkeergarages, enz.), ook als de RDS-func tie is ingeschakeld. Dit is een normaal verschijnsel en heeft niets te maken met een storing in de autor adio.
RDS
Selecteer RDS VOLGEN ACTIVEREN en druk op OK. Op het display verschijnt de aanduiding RDS.
Selecteer de functie VOORKEUZE FM BAND en druk op OK.
Selecteer AUDIOFUNCTIES en druk op OK.
Druk op de toets MENU.
Als de RDS-functie is ingeschakeld, zoekt de radio steeds naar de sterkste frequentie van een zender, zodat u erna ar kunt blijven luisteren. Sommige RDS-zenders zijn echter niet in het hele land te ontvangen, omdat de frequenties van de zender niet het hele land dekken. Dit verklaart dat de zender tijdens het rijden kan wegvallen.
VOORKEUZE FM BAND
RDS VOLGEN ACTIVEREN

Page 177 of 247

160
11
22
06 AUDIO/VIDEO
INFORMATIE EN TIPS
Het formaat MP3 (afkorting van MPEG 1,2 & 2.5 Audio Layer 3) is een standaard voor het comprimeren van geluid die d e mogelijkheid biedt enkele tientallen speellijsten op één CD te plaatsen.
Selecteer voor het branden van een CD-R of CD-RW de standaard ISO 9660 niveau 1,2 of bij voorkeur Joliet om deze te kunnen afspelen. Als de CD in een ander formaat is gebrand, kan het zijn dat deze niet goed wordt afgespeeld. Het is raadzaam voor één CD niet meer dan één stan daard voor het branden te gebruiken. Stel de laagst mogelijke snelheid (maximaal 4x) in voor een optimale geluidskwaliteit. Voor het branden van een multisessie-CD is het raa dzaam de standaard Joliet te gebruiken.
De autoradio speelt uitsluitend bestanden met de extensie ".mp3" en een samplingfrequentie van 22,05 kHz of 4 4,1 kHz af. Geluidsbestanden met een andere extensie (.wma, .mp 4, .m3u...) kunnen niet worden afgespeeld.
Gebruik voor bestandsnamen maximaal 20 karakters en verwijder speciale tekens (bijv.: " ", ?, ù) om problemen met het afspelen of de weergave te voorkomen.
Gebruik alleen CD's met een ronde vorm. Bepaalde beveiligingssystemen op de originele CD of zelfgebrande CD's kunnen storingen veroorzaken, ongeacht de kwaliteit van de CD-speler. Plaats de audio- of MP3-CD in de speler. De CD-spe ler zal de CD automatisch afspelen.
Als er al een CD in het apparaat zit, druk dan herhaalde malen op de toets SOURCE om de CD-speler als geluidsbron te selecteren.
Druk op een van de toetsen om een nummer van de CD te selecteren. Druk op de toets LIST om de lijst met nummers van de CD of de speellijsten van de MP3-CD weer te geven.
Het afspelen of weergeven van een MP3-speellijst kan worden beïnvloed door het gebruikte programma voor de CD e n/of de instellingen. Wij raden u aan een CD te gebruiken die aan de ISO-norm 9660 voldoet.
CD MP3
EEN CD OF MP3-CD AFSPELEN
CD
Lege CD's worden niet herkend en kunnen het audio systeem beschadigen.

Page 178 of 247

161
22
33
11
55
66
44
06
CD-KOPIE OP DE JUKEBOX
COMPLETE CD
KOPIËREN STOPPEN
OKAUDIOFUNCTIES
Selecteer CD-KOPIE OP DE JUKEBOX en druk op de knop om te bevestigen.
Selecteer COMPLETE CD om de volledige inhoud van de CD te kopiëren en druk op de knop om te bevestigen.
Herhaal, om het kopiëren te stoppen, de punten 2 en 3. Selecteer KOPIËREN STOPPEN en druk op de knop om te bevestigen.
De optie AUTOMATISCH CREËREN kopieert de CD automatisch naar een album van het type "album nr. ...".
De audio- of MP3-CD wordt naar de harde schijf gekopieerd. Afhankelijk van de speelduur van de CD duurt het ko piëren tot 20 minuten. Tijdens het kopiëren kunnen de reeds op de harde schijf opgeslagen albums en CD's niet worden afgespeeld.
Selecteer de letters één voor één en selecteer OK om te bevestigen.
Als het geen CD met MP3-bestanden betreft, comprim eert de Jukebox de nummers van de CD automatisch naar MP3-f ormaat. Afhankelijk van de speelduur van de CD duurt het comprimeren ongeveer 20 minuten. Tijdens het comprimeren kunnen de CD en de reeds op de harde schijf opgeslagen albums worden afgespeeld.
Druk lang op de toets SOURCE om met het kopiëren van de CD te beginnen.
Het kopiëren van bestanden van de Jukebox naar een CD is niet mogelijk. De functie KOPIE STOPPEN verwijdert niet de bestanden die al naar de harde schijf van de jukebox gekopieerd zijn.
Selecteer AUDIOFUNCTIES, selecteer CD en druk op de knop om te bevestigen.
Plaats een audio- of MP3-CD in de speler en druk op de toets MENU.
JUKEBOX
EEN CD NAAR DE HARDE SCHIJF KOPIËREN
AUDIO/VIDEO

Page 179 of 247

162
11
11
22
06
Sluit geen externe harder schijf of andere USB-apparaten dan een FTA16 of FAT32 geformatteerde USB-stick aan. Daardo or zou de audio-installatie beschadigd kunnen raken.
Sluit de USB-stick direct of via een verlengsnoer aan op de poort. Als de autoradio is ingeschakeld, wordt d e USB-bron gedetecteerd zodra deze wordt aangesloten. Het lezen begint automatisch na een bepaalde tijd, afhankelijk van de capaciteit van de USB-stick. De herkende bestandsformaten zijn .mp3 (uitsluiten d mpeg1 layer 3), .wma (uitsluitend standaard 9), .wav en .ogg.
Een lijst met geschikte uitrustingen is beschikbaar bij het PEUGEOT-netwerk. GEBRUIK VAN USB-POORT
AANSLUITEN VAN EEN USB-STICK
De bestanden op de USB-stick worden overgebracht op uw autoradio en via de luidsprekers van de auto wordt de muziek weergegeven. Sluit geen externe harde schijf of andere USB-apparaten dan een FTA16 of FAT32 geformatteerde USB-stick aan. Daardoor zou de audio-installatie beschadigd kunnen raken.
USB-stick (1.1, 1.2 en 2.0): - de USB-stick moet FAT16 of FAT32 geformatteerd zijn (NTFS wordt niet ondersteund), - navigatie door de bestanden is mogelijk via de bediening op het stuurwiel,
AUDIO/VIDEO

Page 180 of 247

163
22
11
33
44
55
22
33
11
06
USB
USB KOPIËREN NAAR JUKEBOX
COMPLETE DISC
Selecteer USB en druk op de knop om te bevestigen.
Selecteer USB KOPIËREN NAAR JUKEBOX en druk op de knop om te bevestigen.
Selecteer COMPLETE DISC om de complete inhoud van de USB te kopiëren en druk op de knop om te bevestigen.
Selecteer AUDIOFUNCTIES en druk op de knop om te bevestigen.
Plaats een USB-stick in de daarvoor bestemde ruimte en druk op de toets MENU.
JUKEBOX
Druk herhaaldelijk op de toets SOURCE als een andere geluidsbron wordt beluisterd en selecteer USB om de USB te beluisteren.
Druk op een van de toetsen om een nummer van de USB-stick te selecteren. Druk op de toets LIST om de lijst met dossiers van de USB/MP3-stick weer te geven.
Gebruik, om de USB stick uit te werpen, het snelmenu (druk op ok) of druk op de toets MENU, selecteer AUDIO FUNCTIES, USB, en selecteer vervolgens USB UITWERPEN. Het afspelen en het weergeven van een MP3-compilatie kan afhankelijk zijn van het brandprogramma en/of van de gebruikte instellingen.
JUKEBOX
Plaats een USB-stick in de daarvoor beste bestemde opening.
AUDIO/VIDEO
Een USB-stick moet FAT16 of FAT32 geformatteerd z ijn. De jukebox kan uitsluitend USB-sticks lezen.
AFSPELEN VANAF EEN USB/MP3-STICK EEN USB/MP3-STICK NAAR DE HARDE SCHIJF KOPIËREN

Page:   < prev 1-10 ... 131-140 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 191-200 201-210 211-220 ... 250 next >