Peugeot Boxer 2002.5 Handleiding (in Dutch)

Page 51 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL55
CD-SPELER: AUTORADIO/CD-SPELER Selecteren van de CD-speler Zodra een CD in de CD-speler wordt gestoken met de bedrukte zijde naar boven gericht, zal de CD-speler de CD automatisch afspelen. Als er al een CD in het apparaat zit, verschijnt de melding "CD". Druk vervolgens op de toets "SRC-SC"om
de CD-speler te selecteren.
Uitwerpen van een CD
Druk op de toets Gom de CD uit de CD-speler te werpen.
Selecteren van een nummer van de CD Druk op de toets Jom het volgende nummer te beluisteren.
Druk op de toets Lom terug te gaan naar het begin van het afgespeelde nummer.
Druk opnieuw op de toets Lom het vorige nummer te beluisteren.
V ersneld afspelen
Houd ŽŽn van de toetsen Kof Mlang ingedrukt om de CD versneld vooruit of achteruit af te spelen.
Het versneld afspelen stopt zodra de toets wordt losgelaten.
Random-functie (MIX) Druk, op het moment dat de CD-speler als geluidsbron is gekozen, op de toets R. De nummers van de CD
worden nu in een willekeurige volgorde afgespeeld. Druk opnieuw op de toets Rom weer op normaal spe-
len over te schakelen.

Page 52 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL
56
Pauze/hervatten afspelen Druk op de toets Oom het afspelen van de CD tijdelijk te onderbreken.
Druk opnieuw op de toets Oom het afgespeelde nummer verder te beluisteren.
Scannen van de nummers van de CD Druk langer dan 2 seconden op de toets “SRC-SC”.
V ervolgens wordt elk nummer van de CD gedurende ongeveer 10 seconden afgespeeld.
Wilt u het nummer blijven beluisteren, druk dan opnieuw op de toets "SRC-SC"om het scannen te stoppen.
Herhalen van een nummer (RPT) Druk op de toets Som het nummer waarnaar u luistert te herhalen.
Druk opnieuw op de toets Som de functie uit te schakelen.
Programmeren van nummers (TPM) Druk op de toets Uom de functie in te schakelen.
Selecteer het gewenste nummer met de toets Jof L. Bevestig het nummer door gedurende ongeveer 1
seconde op de toets Ute drukken. Als het nummer is geprogrammeerd, is een geluidssignaal te horen in
combinatie met de melding "STORED". Herhaal deze procedure voor elk nummer dat u wilt programmeren.
W issen van de programmering (CLR)
Wilt u ŽŽn nummer uit de programmering wissen, selecteer het nummer dan met de toets Jof Len druk
gedurende ongeveer 2 seconden op de toets T. Als het nummer is gewist, is een geluidssignaal te horen in
combinatie met de melding “TR CLR”.
Herhaal deze procedure voor elk nummer dat u uit de programmering wilt wissen.
Druk om de gehele programmering te wissen op de toets Uen vervolgens gedurende ongeveer 4 seconden op de toets T.
Als de programmering is gewist, is een dubbel geluidssignaal te horen in combinatie met de melding “CD CLR”.
Het gebruik van 'recordable' CD's kan storingen veroorzaken. Gebruik uitsluitend CD's met een ronde vorm.

Page 53 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL57
AUDIO-/TELEFOON-/GPS-SYSTEEM
Hendel Functie
1 - Indrukken Volume verhogen.
2 - Indrukken Volume verlagen.
3 - Indrukken In-/uitschakelen gesproken
berichten.
Langer dan 1 seconde indrukken: op- slaan van een gesproken omschrijving.
4- Indrukken Geluid onderbreken (MUTE) -
Onderbreken ongedaan maken.
5 - Indrukken Selecteren van volgende
opgeslagen zender (radio).Volgende nummer selecteren (CD).
6 - Indrukken Selecteren van vorige opgeslagen
zender (radio).Vorige nummer selecteren (CD).
7 - Indrukken
Opnemen (binnenkomend gesprek/telefoon niet in gebruik) - Ophangen (tijdens gesprek) - Herhalen.
Langer dan 1 seconde indrukken:ophangen (binnenkomend gesprek).
8 - Indrukken Selecteren van de radiofunctie
(FM1/FM2/FM3/LW/MW/CD/CD-wisselaar).

Page 54 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL
58
Toets Functie
A SRC Selecteren van de radiofunctie: FM1, FM2, FM3, LW, MW, CD, CD-wisselaar.
B ON / OFF VOL Indrukken: systeem AAN/UIT - Draaien: instellen volume.
C MAIN DARK Weergave van het hoofdscherm - Inschakelen display.
Langer dan 1 seconde indrukken: Display op stand-by zetten.
D AUDIO OFF Weergave van de radiofunctie - Inschakelen radio, CD of CD-wisselaar.
Langer dan 1 seconde indrukken: uitschakelen radio, CD of CD-wisselaar.
E TEL OFF Weergave van de telefoonfunctie - Inschakelen telefoon.
Langer dan 1 seconde indrukken: telefoon uitschakelen.
FN AV MUTE Weergave van het navigatiesysteem.
Langer dan 1 seconde indrukken: onderbreken/inschakelen gesproken berichten.
G TRIP Weergave van de boordcomputer.
H SEL Draaien: selecteren van de gewenste functie - Regelen van de helderheid van het display (camera). In-/uitzoomen kaart.
Indrukken: bevestigen van de geselecteerde functie - Weergave van het scrollmenu "MAIN" en "NAV".
I ESC Annuleren van de geselecteerde functie - Annuleren van het huidige scherm en terugkeren
naar het vorige scherm. Wissen van een karakter. Langer dan 1 seconde indrukken: wissen van alle karakters.
J Opening SIM-kaart.
K RPT Herhalen van het laatste gesproken bericht (navigatie).
L Weergave informatie- en hulpdiensten.
M

Uitwerpen CD-ROM of muziek-CD.
N Gesproken berichten AAN/UIT. Langer dan 1 seconde indrukken: opslaan van een gesproken omschrijving.

Page 55 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL59
T oets Functie
O Opnemen (binnenkomend gesprek/telefoon niet in gebruik) - Ophangen (tijdens gesprek). Langer dan 1 seconde indrukken: ophangen (binnenkomend gesprek).
P 

Selecteren van vorige CD (CD-wisselaar).
Q 

Selecteren van volgende CD (CD-wisselaar).
R 

Automatisch zoeken naar zenders in aflopende frequentie (radio) - Selecteren van vorige nummer (CD).
S




Afspelen/stop (CD).Langer dan 1 seconde indrukken: afspelen pauzeren (CD) - Invoeren internationaal toegangsnummer (tel.)
T 
Automatisch zoeken naar zenders in oplopende frequentie (radio) - Selecteren van volgende nummer (CD).
1 t/m 6 1 2 3 4 5 6 Selecteren van een opgeslagen zender.
Langer dan 1 seconde indrukken: opslaan van een zender.
1 t/m 9 1 2 3 4 5 Selecteren van een opgeslagen telefoonnummer.
6 7 8 9 Langer dan 1 seconde indrukken: opslaan van een telefoonnummer.
0 t/m 9 * #0 1 2 3 4 5 Toetsenbord voor het invoeren van de PIN-code en telefoonnummers.
6 7 8 9 * #

Page 56 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL
60
ALGEMENE FUNCTIES AAN/UIT Als het contact in de stand "MAR"wordt gezet, wordt automatisch het audio-/telefoon-/GPS-systeem ingeschakeld.
Het systeem wordt automatisch uitgeschakeld door het contact in de stand "STOP"te zetten.
U kunt het audio-/telefoon-/GPS-systeem ook handmatig in- en uitschakelen door op de draaiknop Bte drukken.
In dat geval kan het audio-/telefoon-/GPS-systeem nog 20 minuten werken zonder dat het contact aanstaat. Opmerkingen:- De SIM-kaart mag alleen geplaatst of verwijderd worden als het audio-/telefoon-/GPS-systeem is uitgeschakeld.
- Langer dan 20 minuten nadat het audio-/telefoon-/GPS-systeem is uitgeschakeld, kan een telefoongesprek worden ge- start door op de toets Ote drukken.
- Nadat het contact is afgezet, kan het audio-/telefoon-/GPS-systeem weer worden ingeschakeld door op de toets Lof Ote
drukken of door een CD in de speler te plaatsen.
Diefstalbeveiliging
Het audio-/telefoon-/GPS-systeem is zodanig gecodeerd dat deze alleen in uw auto functioneert. Raadpleeg uw PEUGEOT- servicepunt als u het systeem in een andere auto wilt installeren. De diefstalbeveiliging is volledig automatisch en behoeft daarom niet te worden ingeschakeld of ingesteld.
REGELING VAN HET VOLUME Draai aan de knop Bom het volume van het audio-/telefoon-/GPS-systeem te verhogen of te verlagen.
Opmerking: Het volume moet voor elke functie apart worden ingesteld. Het volume kan apart worden ingesteld voor de
radio, de CD-speler, de CD-wisselaar, de telefoon en de gesproken berichten.
ONDERBREKEN/HERSTELLEN GELUIDDruk op de toets "AUDIO OFF"om het volume van een audiofunctie geleidelijk in of uit te schakelen.
Druk langer dan 1 seconde op de toets "NAV MUTE"om het volume van de gesproken berichten van het navigatiesysteem
geleidelijk in of uit te schakelen. Opmerking: Voor telefoongesprekken wordt het volume van andere functies automatisch onderbroken.

Page 57 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL61
AUDIO-INSTELLINGEN Selecteer door achtereenvolgend op de toets "SRC"te drukken de radiofunctie (radio, CD-speler of CD-wisselaar) waarvan
u de instellingen wilt wijzigen. Selecteer in het menu van de radiofunctie de functie "Audio Setup"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens
op deze draaiknop om uw keuze te bevestigen.V ervolgens kunt u de hoge tonen (Treble), de bassen (Bass), de loudness (Loudness), de automatische equalizer
(Equalizer), de handbediende equalizer (Equal. Man.), de automatische volumeregeling (SDV) en de geluidsverdeling links/rechts en voor/achter (Bal/Fader) instellen. T oonregeling (Treble)
Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "Treble"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen. Draai de draaiknop Hnaar rechts voor een maximum instelling van de hoge tonen.
Zet de draaiknop met de aanwijzer in het midden voor een normale regeling.Draai de draaiknop Hnaar links voor een minimum instelling van de hoge tonen.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Bassen (Bass) Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "Bass"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen. Draai de draaiknop Hnaar rechts voor een maximum instelling van de bassen.
Zet de draaiknop met de aanwijzer in het midden voor een normale regeling. Draai de draaiknop Hnaar links voor een minimum instelling van de bassen.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Loudness-functie in-/uitschakelen (Loudness) Met deze functie kunnen de bassen en hoge tonen bij een gering volume automatisch versterkt worden. Selecteer de functie "Loudness"in het menu "Audio Setup" door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen.Draai aan de draaknop Hom JAof NEE te selecteren.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.

Page 58 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL
62
Automatische equalizer in-/uitschakelen (Equalizer) Met deze functie kunt u een equalizerinstelling selecteren voor het type muziek waarnaar u luistert. Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "Equalizer" door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen.Draai aan de draaiknop Hom de gewenste instelling te selecteren: "PRESET", "ROCK" , "JAZZ" , "CLASSIC" of "USER" .
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Opmerking: Standaard is de instelling "PRESET"geselecteerd. U kunt de equalizer zelf instellen door "USER"te selecteren.
Handmatig instellen van de equalizer (Equal. Man.) Met deze functie kunnen de vijf frequentiebanden van de equalizer worden ingesteld en kunnen de regelingen van de bassen en hoge tonen uitgeschakeld worden. Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "Equal. Man." door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op
deze draaiknop om uw keuze te bevestigen.Selecteer een frequentieband door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze draaiknop om uw keuze te
bevestigen. Zet de aanwijzer in de middelste stand voor een normale instelling.Draai aan de draaiknop Hom de frequentieband in te stellen.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Herhaal dit voor elke frequentieband en selecteer vervolgens "OK"om alle instellingen op te slaan.
Automatische volumeregeling in-/uitschakelen (SDV) Met deze functie wordt het volume automatisch aangepast aan het geluidsniveau ten gevolge van de snelheid van de auto. Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "SDV"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen.Draai aan de draaiknop Hom de functie in te schakelen door een instelling tussen "Zeer zwak"en "Zeer sterk" te selec-
teren of door "OFF"te selecteren om de functie uit te schakelen.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Regeling van de geluidsverdeling rechts/links en voor/achter (Bal/Fader) Selecteer in het menu "Audio Setup"de functie "Bal/Fader" door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze
draaiknop om uw keuze te bevestigen. Selecteer de functie "Balance"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervolgens op deze draaiknop om uw keuze te
bevestigen.Draai aan de draaiknop Hom de geluidsverdeling links/rechts te regelen.
Druk na het instellen op de draaiknop Hom de instelling te bevestigen.
Herhaal dit voor de functie "Fader".
Selecteer vervolgens "OK"om beide instellingen op te slaan.

Page 59 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL63
RADIOFUNCTIE Selecteren van de radiofunctie en het golfbereik Druk achtereenvolgend op de toets "SRC"om de golflengte FM1, FM2, FMast of AM te kiezen.
Op het display verschijnt het desbetreffende symbool. Handmatig afstemmen Selecteer in het menu van de audiofunctie "Radio" de functie "Frequentie"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk ver-
volgens op deze draaiknop om uw keuze te bevestigen. Draai de draaiknop Hnaar rechts om in oplopende frequentie naar zenders te zoeken of naar links om in aflopende fre-
quentie naar zenders te zoeken. Automatisch afstemmen Selecteer in het menu van de audiofunctie "Radio" de functie "Frequentie"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk ver-
volgens op deze draaiknop om uw keuze te bevestigen. Druk op de toets Rom de radio in aflopende frequentie naar zenders te laten zoeken of op de toets Tom de radio in oplo-
pende frequentie naar zenders te laten zoeken.T ijdens het zoeken verschijnt de melding "SEEK". De radio stopt bij de eerste zender die na het loslaten van de toets wordt
gevonden.Als de functie verkeersinformatie TAof de functie PTYis ingeschakeld, wordt alleen afgestemd op zenders die het desbe-
treffende programmatype uitzenden. Eerst worden de sterkste zenders afgezocht in de stand "LOC". Daarna wordt in de stand "DX"ook naar zwakkere zenders
gezocht.Selecteer door aan de draaiknop Hte draaien in het menu van de audiofunctie "Radio" de functie "LOC/DX"om direct in de
stand "DX"te zoeken. Druk vervolgens op deze draaiknop om de gevoeligheid te wijzigen. Op het display verschijnt het des-
betreffende symbool.

Page 60 of 182

16-09-2002
UW BOXER IN DETAIL
64
Handmatig opslaan van zenders Kies het gewenste station. Houd een van de toetsen "1"t/m "6" langer dan 1 seconde ingedrukt.
Een geluidssignaal geeft aan dat het station onder deze voorkeuzetoets is opgeslagen. Automatisch opslaan van zenders (autostore) Selecteer in het menu van de audiofunctie "Radio" de functie "Autostore"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk ver-
volgens op deze draaiknop om uw keuze te bevestigen. Uw audio-/telefoon-/GPS-systeem slaat automatisch de 6 sterkste zenders in het geselecteerde golfbereik op.Als er minder dan 6 zenders worden gevonden, blijven de resterende geheugens ongewijzigd.
Oproepen van opgeslagen zenders T elkens als kort een van de toetsen "1"t/m "6" wordt ingedrukt, wordt de desbetreffende zender weergegeven. Dit geldt
voor ieder golfbereik. Stereo-/mono-ontvangst Selecteer in het menu van de audiofunctie "Radio" de functie "St/Mono"door aan de draaiknop Hte draaien. Druk vervol-
gens op deze draaiknop om de weergave te wijzigen.
Op het display verschijnt het desbetreffende symbool.

Page:   < prev 1-10 ... 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 91-100 ... 190 next >