Peugeot Boxer 2002.5 Handleiding (in Dutch)
Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2002.5, Model line: Boxer, Model: Peugeot Boxer 2002.5Pages: 182, PDF Size: 2.81 MB
Page 11 of 182

16-09-2002
1111
Nr. Symbool Functie
VERWARMING / AIRCONDITIONING
98
Bediening airconditio- ning.
1
Bediening luchttoevoer.
2
Regeling luchtverde-ling.
3
Temperatuurregeling.
4 Regeling luchtopbrengst.
5 Aanjager achter (extraverwarming).
6
UW BOXER IN EEN OOGOPSLAG
Page 12 of 182

16-09-2002
12UW BOXER IN EEN OOGOPSLAG
Page 13 of 182

16-09-2002
INDELING INTERIEUR
1. KAARTENBAKKEN IN DE PORTIERENA.Armsteun.
B. Flessenhouder.
C. Kaartenbak.
2. HANDGREEP Deze is beschikbaar voor de middelste passagier
v——r.
3. ZONNEKLEP De zonnekleppen zijn voorzien van etuis voor hetopbergen van documenten.
4. SCHRIJFBLAD (Opklapbaar) Het schrijfblad bevindt zich in het midden van hetdashboard. Trek het blad Domhoog bij de klem Fom hem te
gebruiken.
De klem Fkan als documenthouder gebruikt worden.
Druk op het middelste gedeelte van de stang E
om de tafel Dweg te klappen.
Opmerking: De schrijftafel is niet beweegbaar als
uw auto is voorzien van een passagiersairbag.
5. DASHBOARDKASTJE Het dashboardkastje is afsluitbaar.Trek aan de handgreep om het te openen. 6. AANSTEKER
7. ASBAK
Trek aan het deksel om de asbak te openen.
T rek, om de asbak te legen, deze na het openen
omhoog.
8. 12 V-AANSLUITING Deze bevindt zich aan de onderzijde van de mid- denconsole.
9. OPBERGVAK ONDER DE BESTUURDERS- EN DE PASSAGIERSSTOEL
10. TAFEL (2-persoons voorbank) In de rugleuning van de 2-persoons voorbank iseen tafel geintegreerd. Trek aan de handgreep aan de bovenzijde van de
rugleuning om de tafel neer te klappen.De tafel bevat:
- een documenthouder,
- een pennenhouder,- twee bekerhouders.
13
129
UW BOXER IN EEN OOGOPSLAG
Page 14 of 182

16-09-2002
PEUGEOT ONDERHOUDSCONTROLES Uw auto heeft lange onderhoudsintervallen. ¥Voor uitvoeringen met benzinemotor: elke 30.000 km of elke twee jaar.
¥V oor uitvoeringen met benzine-/LPG*-/ aardgassysteem: elke 30.000 km of elke twee jaar.
Let op, het LPG-/aardgassysteem dient elke 15.000 km of elk jaar gecontroleerd te worden.
¥V oor modellen met direct ingespoten dieselmotor: elke 20.000 km of elke twee jaar.
* Liquefied Petroleum Gas
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES
18
Page 15 of 182

16-09-2002
Door de lange intervallen tussen de onderhoudscontroles is het noodzakelijk het motoroliepeil regelmatig te contro- leren: het is normaal dat er tussen twee verversingen motorolie bijgevuld moet worden. Daarom nodigt Peugeot u uit voor een tussentijdse controle tussen twee onderhoudscontroles.
Deze tussentijdse controle wordt niet aangegeven door de onderhoudsintervalindicator. De controle moet elke 15.000 km plaatsvinden voor uitvoeringen met benzinemotor en uitvoeringen met benzine-/LPG-/aardgassysteemen elke 10.000 km voor dieselmotoren met directe inspuiting. Een Peugeot-monteur voert een kortdurende controle uit. Bovendien worden vloeistoffen indien nodig bijgevuld (olie, koelvloeistof, ruitensproeiervloeistof tot 2 liter). Een te laag oliepeil kan ernstige schade aan de motor veroorzaken: controleer daarom het motoroliepeil ten min- ste elke 3000 of 5000 km, afhankelijk van de gebruiksomstandigheden. Deze lange intervallen zijn mogelijk geworden door de doorontwikkeling van onze auto's en van de smeermiddelen:
DAAROM IS HET VERPLICHT UITSLUITEND MOTOROLIèN TE GEBRUIKEN DIE GEHOMOLOGEERD ZIJN EN AAN- BEVOLEN WORDEN DOOR DE CONSTRUCTEUR.
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES19
Page 16 of 182

16-09-2002
ONDERHOUDSINTERVALINDI
CATOR De onderhoudsintervalindicator bevindt zich samen met de kilome-terteller en de dagteller in het instru-mentenpaneel. Hij bepaalt deafstand tot de volgende onderhouds-beurt aan de hand van het gebruikvan de auto. Werking
Als het contact wordt aangezet, gaat gedurende enkele seconden deonderhoudssleutel branden. De kilo-meterteller geeft de resterende kilo-meters (afgerond) tot de eerstvol-gende onderhoudscontrole aan. V oorbeeld: De afstand tot de eerst-
volgende onderhoudscontrole
bedraagt 4.800 km. Als het contactwordt aangezet geeft het displaygedurende enkele seconden het vol-gende aan: Enkele seconden na het aanzettenvan het contact geeft de teller weerde kilometerstand of de stand van dedagteller aan. De afstand tot de eerstvolgende beurt is minder dan 1.000 km. Als het contact wordt aangezet, zul- len gedurende enkele seconden deonderhoudssleutel en de kilometer-stand knipperen. Enkele seconden na het aanzetten van het contact geeft de teller weerde kilometerstand aan en blijft deonderhoudssleutel branden. Dit omaan te geven dat er binnenkort on-derhoudswerkzaamheden uitge-voerd moeten worden.De afstand tot de eerstvolgendebeurt is overschreden. Elke keer als het contact wordt aan- gezet, gaat de onderhoudssleutelgedurende enkele seconden knippe-ren en geeft de teller knipperend hetaantal kilometers aan dat er teveelgereden is totdat de onderhoudscon-trole is uitgevoerd. Enkele seconden na het aanzetten van het contact werkt de teller weernormaal en blijft de onderhoudssleu-tel branden.
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES
20
Page 17 of 182

16-09-2002
Op 0 zetten
Uw PEUGEOT-servicepunt zet de onderhoudsintervalindicator na elkeonderhoudsbeurt weer op 0. Als u zelf de onderhoudscontrole van uw auto heeft uitgevoerd, kan deonderhoudsintervalindicator op de vol-gende wijze op 0 gezet worden: ☞Zet het contact af.
☞ Druk op de resetknop van de dagteller en houd deze inge-drukt.
☞ Zet het contact aan.
De afstand tot de eerstvolgendeonderhoudscontrole knippert. ☞
Houd de resetknop van de dagtel- ler ingedrukt tot de onderhoudsin-tervalindicator "=0"aangeeft en
de onderhoudssleutel verdwijnt.
Belangrijk: Als u na deze handeling
de accu wilt loskoppelen, vergrendeldan de auto en wacht minimaal vijfminuten. Het resetten van de onder-houdsintervalindicator zal andersniet worden opgeslagen. ONDERHOUD VAN SLIJTAGE-ONDERDELEN EN CONTROLE VAN VERBRUIKTE ARTIKELEN Bepaalde belangrijke onderdelen van uw auto vragen specifieke onderhoud- scontroles: -
De remvloeistof dient elke 60.000 km of elke 2 jaar vervangen te worden.
- De koelvloeistof dient elke 120.000 km of elke 5 jaar vervangen te worden bij
uitvoeringen met direct ingespoten HDI/TED dieselmotor.
- Het pollenfilter dient bij elk bezoek aan het PEUGEOT-servicepunt (onder-
houdscontroles en tussentijdse controles) of, afhankelijk van de omgeving
(stof, vervuiling, enz.), vakergecontroleerd te worden.
-V oor de HDI Turbo diesel motoren met roetfilter moet het PEUGEOT-servi-
cepunt elke 80.000 km het filter onderhouden en het additiefreservoirbij-
vullen.
-V ervangen van de distributieriem: raadpleeg een PEUGEOT-servicepunt.
- De airbags en de pyrotechnische gordelspanners dienen elke 10 jaar door
een PEUGEOT-servicepunt gecontroleerd te worden.
- De bandenspanning moet minstens eens per maand bij koude banden
gecontroleerd worden.
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES 21
Page 18 of 182

16-09-2002
KILOMETERSTAND 30 000 60 000 90 000
DE VERSCHILLENDE TYPEN ONDERHOUDSCONTROLES Elke auto heeft zijn eigen onderhoudsinterval, die door de constructeur is vastgesteld op basis van de technische eigenschappen. Deze bestaat uit 3 verschillende onderhoudscontroles (A, B en C), tussentijdse controles en enkele aanvullende werk- zaamheden; deze zijn speciaal op uw auto, de kilometerstand en de leeftijd ervan afgestemd. Uw dealer geeft bij de garantiecontrole en daarna bij elke onderhoudscontrole het type en de werkzaamheden van de volgende onderhoudscontrole aan.
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES
22
ONDERHOUDSINTERVAL VAN UW BOXER BENZINE
Onderhoudscontrole elke 2 jaar of max. elke 30.000 km
Garantiecontrole bij 10.000 km of na 6 maanden*.
Deze is noodzakelijk om aanspraak op de garantie te kunnen maken
V oor dit onderhoudsinterval dient olie op synthetische basisgebruikt te worden.
Het gebruik van synthetische olie of brandstofbesparende olie is ook toegestaan.
Bijzondere gebruiksomstandigheden (zie het desbetreffende hoofd-
stuk)
* Wat het eerst bereikt is.
T ussentijdse controle tussen twee
onderhoudscontroles.
120 000 150 000 180 000 210 000 240 000
Page 19 of 182

16-09-2002
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES23
ONDERHOUDSINTERVAL VAN UW BOXER BENZINE/LPG OF AARDGAS
Onderhoudscontrole elke 2 jaar of max. elke 30.000 km + Controle van het LPG-/aardgassysteem
elke 15.000 km of elk jaar.
Controles LPG-/aardgassysteem: - Controle van afdichting aansluitingen.- Uitlezen geheugen zelfdiagnosesysteem LPG-/aardgassysteem.
- Afstellen verdamperdruk. V oor dit onderhoudsinterval dient olie op synthetische basisgebruikt te worden. Het gebruik van synthetische olieof
brandstofbesparende olie is ook toegestaan.
Bijzondere gebruiksomstandigheden (zie het desbetreffende hoofd-
stuk)
* Wat het eerst bereikt is.
T ussentijdse controle tussen twee
onderhoudscontroles + controle LPG-aardgassysteem.
KILOMETERSTAND 30 000 60 000 90 000
Garantiecontrole bij 10.000 km of na
6 maanden*.
Deze is noodzakelijk om aanspraak op de garantie te kunnen maken
120 000 150 000 180 000 210 000 240 000
+ controle LPG/aardgas + controle LPG/aardgas
+ vervangen filter elektroklep
LPG/aardgas + controle LPG/aardgas
+ controle LPG/aardgas
+ vervangen filter elektroklep
LPG/aardgas + controle LPG/aardgas
+ controle LPG/aardgas
+ vervangen filter elektroklep
LPG/aardgas + controle LPG/aardgas
+ controle LPG/aardgas
+ vervangen filter elektroklep
LPG/aardgas
Page 20 of 182

16-09-2002
DE PEUGEOT-ONDERHOUDSCONTROLES
24
ONDERHOUDSINTERVAL VAN UW BOXER 2,0/2,2 LITER HDI TURBO DIESEL
Onderhoudscontrole elke 2 jaar of max. elke 20.000 km
Bijzondere gebruiksomstandigheden (zie het desbetreffende hoofd-
stuk)
* Wat het eerst bereikt is.
T ussentijdse controle tussen twee
onderhoudscontroles.
KILOMETERSTAND 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000
Garantiecontrole bij
10.000 km of na6 maanden*.
Deze is noodzakelijk om
aanspraak op de garantie te kunnen maken.
120 000 140 000 160 000 180 000 200 000 220 000 240 000
Voor dit onderhoudsinterval dient olie op synthetische basisgebruikt te worden.