airbag Peugeot 406 2003 Handleiding (in Dutch)
[x] Cancel search | Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2003, Model line: 406, Model: Peugeot 406 2003Pages: 177, PDF Size: 2.47 MB
Page 133 of 177

17-02-2003
Houd u aan de volgende veiligheidsvoorschriften voor een maximale effectiviteit van de airbags :
¥ Draag altijd een correct afgestelde veiligheidsgordel.
¥ Maak er een gewoonte van om normaal rechtop in de voorstoelen te zitten (laat aan passagierszijde uw voeten niet op het dashboard rusten).
¥ Zorg dat er zich geen obstakels (bijvoorbeeld accessoires of huisdieren) bevinden tussen de airbag en de inzittenden. Dit kan de goede werking van de airbag belemmeren en/of de inzittende bij het opblazen van de airbag verwonden.
¥ Het is beslist niet toegestaan om werkzaamheden uit te voeren aan airbagsystemen, alleen een PEUGEOT-servicepunt heeft hiervoor gekwalificeerd personeel.
¥ Laat na een aanrijding of diefstal van uw auto de airbagsystemen controleren.
¥ De systemen zijn ontworpen om 10 jaar volledig operationeel te zijn. Laat ze daarna door een PEUGEOT-servicepunt vervangen. Airbags voor
¥ Houd het stuurwiel niet aan de spaken vast en laat uw handen niet op het stuurwielkussen rusten.
¥ Tracht roken in de auto zoveel mogelijk te vermijden. Als de airbag wordt opgeblazen, kunnen brandende sigaretten of een pijp brandwonden of ander letsel veroorzaken.
¥ Verwijder het stuurwiel nooit, maak geen gaten in de stuurwielbekleding en sla er niet op.
Zij-airbags
¥ Bevestig nooit iets aan de rugleuning van de voorstoelen, dit zou bij het afgaan van de airbags kunnen leiden tot verwondingen aan armen of middel.
¥ Ga niet onnodig dicht tegen het portierpaneel zitten.
¥ Bedek de voorstoelen alleen met goedgekeurde stoelhoezen. Raadpleeg uw PEUGEOT- servicepunt.
RIJDEN MET UW 406 155
Page 157 of 177

17-02-2003
Zekering Functies
1 shuntCentraal airbagsysteem.
25 ASchakelaar ventilatie.
3 10 A Instrumentenpaneel.
45 ASignaal + na contact voor intelligente servicecentrale.
5Ð Niet gebruikt.
6 10 ASchakelaars stuurkolom.
7 15 ASirene alarminstallatie.
8 10 ANavigatiesysteem.
95 ASignaal + accu voor intelligente servicecentrale.
10 15A Autoradio.
11 10 ADerde remlicht.
12 10 A Remlicht rechts.
13 20 ARuitbediening aan bestuurderszijde.
14 30 AVoeding ruitbediening achter.
15 Ð+ accu stekkerdoos trekhaak.
16 20 AGeheugen stoelverstelling.
17 20 AElektrisch verstelbare stoel aan passagierszijde.
18 10 A
Verlichting aansteker, display, verlichting schakelaars en asbak, schakelstandindicatie (automatische transmissie).
Zekeringenkast dashboard
ONDERHOUD VAN UW 406
42
Page 165 of 177

17-02-2003
ONDERHOUD VAN UW 406
52
ACCESSOIRES VOOR DE 406
Maak voor uw PEUGEOT alleen gebruik van de door het merk goedgekeurde accessoires en originele onderdelen.Al deze accessoires en onderdelen zijn, na getest en goedgekeurd te zijn ten aanzien van bedrijfszekerheid en veilig-
heid, aangepast aan uw PEUGEOT ; iets wat PEUGEOT niet van andere producten kan garanderen.
Uw PEUGEOT-servicepunt biedt u een ruime keuze aan originele, door PEUGEOT goedgekeurde accessoires met PEUGEOT-
garantie :
Ð Veiligheid : Inbraakalarm, graveren van ruiten, wielbouten met slot, verbanddoos, gevarendriehoek, enz.
Ð Bescherming : Stoelhoezen geschikt voor stoelen met zij-airbags, matten, dorpellijsten, stootlijsten.
Ð Communicatie : Telefoon, handsfree-kit, navigatiesysteem, autoradio's, CD-wisselaar, luidsprekers.
Ð Styling : Lichtmetalen velgen, sierlijsten, spoilers, sportuitlaat, lederen versnellingsppookknop, met
leder bekleed stuurwiel.
Ð Comfort : Airconditioning, schuif-/kanteldak*, opbergsystemen, bagagenet, console voor autotelefoon,
armleuning, dorpellijsten, opbergvak bagageruimte, windschermen voor de portieren.
Ð Vrije tijd : Trekhaak, dakdragers, ski- en fietsendragers, dakkoffers, sneeuwkettingen, enz...
Ð Kinderen : Kinderzitjes, zonneschermen voor de zijruiten en een zonnescherm voor de achterruit.
Ð Onderhoudsmiddelen : Ruitensproeiervloeistof, reinigings-/onderhoudsmiddelen voor interieur en exterieur.
* Bij het aanbrengen van een schuifdak kan het nodig zijn om de daktraverse door te zagen. Gebruik uitsluitend originele PEUGEOT producten.