display Peugeot 406 Break 2002 Handleiding (in Dutch)
[x] Cancel search | Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2002, Model line: 406 Break, Model: Peugeot 406 Break 2002Pages: 166, PDF Size: 1.81 MB
Page 51 of 166

RDS Gebruik van RDS-functie op FMDe RDS-functie biedt de mogelijkheid om naar een bepaalde zender te luisteren, ongeacht verschillende frequenties die voor deze zender gebruikt worden in de diverse regio's. Druk kort op de toets "RDS"om de RDS-functie in of uit te schakelen.
Op het display verschijnt: - "RDS" als deze functie is ingeschakeld,
- "(RDS)" als deze functie wel ingeschakeld, maar niet beschikbaar is.
Volgen van RDS-zenders Op het display wordt de naam van de zender aangegeven. De radio zoekt steeds de sterkste zender die hetzelfde programma uitzendt.
Verkeersinformatie Druk op de toets "TA"om deze functie in of uit te schakelen.
Op het display verschijnt: - "TA" als deze functie is ingeschakeld,
- "(TA)" als deze functie wel ingeschakeld, maar niet beschikbaar is.
Als deze functie is ingeschakeld, wordt de geluidsbron die op dat moment te horen is (radio, cassette of CD) onderbroken om voorrang te verlenen aan de ontvangen verkeersinformatie.
Druk tijdens een bericht kortstondig op de toets "TA" om de weergave te onderbreken; de verkeersfunctie wordt uitgescha- keld. N.B.: Het volume van de verkeersinformatie is onafhankelijk van het normale volume van de radio. U kunt dit instellen met de volumeknop. De instelling wordt opgeslagen en gebruikt bij de volgende berichten.
UW 406 IN DETAIL
80
Page 61 of 166

BassenDruk, als er "BASS"op het display wordt aangegeven, op de toets Hof Iom de bassen in te stellen.
- "BASS –9" minimum instelling bassen,
- "BASS 0" normale stand,
- "BASS +9" maximum instelling bassen.
Toonregeling Druk, als er "TREB"op het display wordt aangegeven, op de toets Hof Iom de hoge tonen in te stellen.
- "TREB –9" minimum instelling hoge tonen,
- "TREB 0" normale stand,
- "TREB +9" maximum instelling hoge tonen.
Loudness-functieMet deze functie kunnen de bassen en hoge tonen bij een gering volume automatisch versterkt worden. Druk op de toets Hof Iom deze functie in of uit te schakelen.
Faderregeling (verdeling volume voor/achter) Druk, zodra er "FAD"wordt aangegeven, op de toets Hof Iom de fader in te stellen.
Met de toets Hwordt het volume vóór versterkt.
Met de toets Iwordt het volume achter versterkt.
BalansregelingDruk, zodra er "BAL"wordt aangegeven, op de toets Hof Iom de balans in te stellen.
Met de toets Hwordt het volume rechts versterkt.
Met de toets Iwordt het volume links versterkt.
Automatische volumeregeling "CAV" Met deze functie kan het volume automatisch worden aangepast aan het geluidsniveau als gevolg van de rijsnelheid.Druk op de toets Hof Iom de functie in of uit te schakelen.
UW 406 IN DETAIL
91
Page 64 of 166

RDS Gebruik van RDS-functie (Radio Data System) op FMDe RDS-functie biedt de mogelijkheid om naar een bepaalde zender te luisteren, ongeacht verschillende fre- quenties die voor deze zender gebruikt worden in de diverse regio's. Druk kort op de toets "RDS"om de RDS-functie in of uit te schakelen.
Op het display verschijnt: - "RDS" als deze functie is ingeschakeld,
- "(RDS)" als deze functie wel ingeschakeld, maar niet beschikbaar is.
Volgen van RDS-zenders Op het display wordt de naam van de zender aangegeven. De radio zoekt steeds de sterkste zender die hetzelfde pro- gramma uitzendt.
Verkeersinformatie Druk op de toets "TA"om deze functie in of uit te schakelen.
Op het display verschijnt: - "TA" als deze functie is ingeschakeld,
- "(TA)" als deze functie wel ingeschakeld, maar niet beschikbaar, is.
De geluidsweergave (van radio, CD, of CD-wisselaar) wordt onderbroken voor verkeersinformatie.
Druk tijdens een bericht kortstondig op de toets "TA"om de weergave te onderbreken; de verkeersfunctie wordt uitgeschakeld.
N.B.: Het volume van de verkeersinformatie is onafhankelijk van het normale volume van de radio. U kunt dit instel- len met de volumeknop. De instelling wordt opgeslagen en gebruikt bij de volgende berichten. Regionale functie (REG)
Sommige gekoppelde zenders zenden op bepaalde tijdstippen op dezelfde frequentie verschillende, regio- nale programma's uit. Met deze functie kan een regionaal programma worden beluisterd.
Houd de toets "RDS"gedurende meer dan 2 seconden ingedrukt om deze functie in of uit te schakelen.
UW 406 IN DETAIL
94
Page 68 of 166

NAVIGATIESYSTEEM Presentatie Het navigatiesysteem helpt u door middel van beeld en geluid om debestemming van uw keuze te berei-ken. Het systeem berust op een bes-tand met cartografische gegevensen een GPS-systeem (Global Posi-tioning System). Dit systeem bepaaltuw positie met behulp van een aan-tal satellieten. Het navigatiesysteem bestaat uit de volgende onderdelen:
- de afstandsbediening,
- de display,
- de computer,
- de schakelaar voor het herhalenvan het laatste gesproken bericht,
- de CD-rom.
Sommige functies of diensten in
deze handleiding kunnen variëren, afhankelijk van de gebruikte CD-
rom of het land van bestemming.DE AFSTANDSBEDIENING Een opbergmogelijkheid voor de afstandsbediening bevindt zich voor de asbak. Door de afstandsbediening op de display te richten kunnen de verschillende functies worden geselecteerd.
Pijltjestoetsen: Met behulp van de pijltjestoetsen kan een item op het scherm worden geselecteerd. In het beginmenu kan met behulp van de toetsen "Omhoog" en "Omlaag" de lichtsterkte van hetscherm worden ingesteld.
menu : het indrukken van deze toets geeft toegang tot het
hoofdmenu. Deze toets kan op elk gewenstmoment worden ingedrukt.
esc : escape-toets
"Kort indrukken": annuleren van de actuele hande-ling en terug naar het vorige scherm. "Langer dan 2 seconden indrukken": terug naar beginmenu. Deze toets kan vanuit elk menu worden ingedrukt. Deze functie werkt niet tijdens het navigeren.
mod : Mode-toets
"Kort indrukken": wisselen tussen weergave vandatum, navigeren en de radio.
val : Bevestigingstoets
Bevestigen van de geselecteerde functie.
UW 406 IN DETAIL
98
Page 69 of 166

De display De functies van de verschillende menu's verschijnen aan de onderkant van het scherm: 1.Gekozen functie.
2. Functie niet beschikbaar in deze situatie.
3. Functie beschikbaar.
N.B.: In de optie "List"kunnen maximaal 80 adressen
worden opgeslagen. Tijdens het navigeren geeft het scherm verschillende soor- ten informatie afhankelijk van de uit te voerenmanoeuvres. 1.
Afstand tot de volgende manoeuvre.
2. Volgende manoeuvre.
3. Volgende afslag.
4. Tijd.
5. Buitentemperatuur.
6. Huidige weg.
7. Afstand tot de eindbestemming.
8. Uit te voeren manoeuvre.
UW 406 IN DETAIL
99
Page 76 of 166

UW 406 IN DETAIL
106
Instellingen display
Vanuit het hoofdmenu kan het menu "Configure display"
worden gekozen met de volgende instellingen:
- Regelen van de lichtsterkte van de tekst en de achter- grond op het scherm.
- Instellen van de datum en de tijd.
- Keuze van de taal voor de weergave op de display en de gesproken informatie (Duits, Spaans, Frans, Engels, Ita- liaans).
- Instellen van formaten en eenheden. Er kan gekozen worden tussen de weergave in km/h of mph en in gradenCelsius of Fahrenheit en tussen 12- of 24-uurs weerga-ve van de tijd.Opties
Vanuit het hoofdmenu kan het menu "Navigation
options" worden gekozen met de volgende mogelijkhe-
den:
- Beheer van de geheugens. Met deze functie kan de omschrijving van een opgeslagen adres gewijzigd wor- den en kan een adres gewist worden. Kies daarvoor het
geheugen en dan de omschrijving van het desbetreffen-de adres.
- Het regelen van de geluidssterkte van de gesproken berichten.
- Het wissen van alle gegevens in beide geheugens.
Page 85 of 166

4 - Regeling luchtverdeling
Door herhaaldelijk op de boven- of de onderkant vande schakelaar te drukkenkan de luchtstroom ges-tuurd worden naar:
- de voorruit (ontwasemen),
- de voorruit en de beenruimte,
- de linker, rechter en middelste ven- tilatieroosters,
- de linker, rechter en middelste ven- tilatieroosters en de beenruimte,
- de beenruimte. Door één keer op de boven- of de onderkant van de schakelaar tedrukken kan de vorige, respectieve-lijk de volgende instelling uit bovens-taande lijst gekozen worden. Handmatige bediening Al naar gelang uw wensen kunt u de automatische bediening van het sys-teem handmatig aanpassen. Bij het indrukken van de toets
"AUTO"
zal het systeem weer volle-
dig automatisch functioneren.
5 - Airconditioning
Bij het indrukken vandeze toets wordt deairconditioning uit-
geschakeld. Druk de toets nogmaals in om de automatische werking van de aircon-ditioning te hervatten. De aanduiding"A/C" verschijnt op het display.
6 - Regeling luchtopbrengst
De luchtopbrengstkan verhoogd of ver-
minderd worden door respectievelijkde toets +of –in te drukken.7 - Toevoer van
buitenlucht
Bij het indrukken vandeze toets wordt de lucht
in het interieur gerecirculeerd. De recircu-latiestand, die op het display wordt aange-geven, dient om de toevoer van buiten-lucht bij stank en stofoverlast af te sluiten. Gebruik de luchtrecirculatie alleen als dit echt nodig is. Druk de toets nogmaals inom de automatische toevoer van buiten-lucht te hervatten. Als deze stand wordt gebruikt in een voch- tig klimaat, bestaat er een risico dat de rui-ten beslaan.
8 - Achterruitver-warming
Het indrukken van deschakelaar bij draaiende
motor zorgt voor het inschakelen van deachterruitverwarming en de verwarmingvan de buitenspiegels. Deze gaat na ongeveer 15 minuten automatisch uit. Druk nogmaals op de schakelaar om de achterruitverwarming opnieuw in teschakelen. Druk de toets nogmaals inom de achterruitverwarming eerder uit teschakelen. Opmerking: Condensvorming in de air-
conditioning kan ertoe leiden dat er zich een klein plasje water onder de autovormt, dit is een normaal verschijnsel.
UW 406 IN DETAIL
63
Page 97 of 166

SLEUTELS Met behulp van de sleutel kunnen de voorportieren en het dashboardka-stje vergrendeld of ontgrendeldworden, kan de passagiersairbagworden uitgeschakeld en wordt hetcontactslot bediend. Centrale vergrendeling Met behulp van de sleutel in het slot van het bestuurdersportier kunnende portieren en de achterklep gelijk-tijdig vergrendeld of ontgrendeld
worden. Als één van de voor– ofachterportieren geopend is, werkt decentrale vergrendeling niet. Met de afstandsbediening kunnen dezelfde functies worden uitgevoerd. Afstandsbediening
VergrendelenDruk op de knop Aom de auto te
vergrendelen.
UW 406 IN DETAIL
108
Het vergrendelen wordt bevestigd door het gedurende ongeveer tweeseconden branden van de richtinga-anwijzers. OntgrendelenDruk op de knop Bom de auto te
ontgrendelen.Dit wordt bevestigd door het snel knipperen van de richtingaanwijzers. Opmerking : druk de knop van de
afstandsbediening niet buiten het bereik van de auto in. Hierdoor kanhet systeem buiten werking raken. Indat geval moet de afstandsbedieningopnieuw geprogrammeerd worden. ELEKTRONISCHE
STARTBLOKKERING Deze diefstalbeveiliging blokkeert het motormanagementsysteem envoorkomt zo het starten van demotor bij een inbraak. In de sleutel is een chip aangebracht die over een specifieke codebeschikt. Bij het aanzetten van hetcontact moet de code van de sleutelworden herkend door de startblokke-ring, waarna de motor gestart kanworden. Bij een storing in het systeem klinkt een geluidssignaal en verschi-jnt een melding op het multifunctio-
nele display. LET OP:
uw auto is dan niet meer
beveiligd.Raadpleeg zo snel mogelijk een
PEUGEOT-servicepunt.
Lokaliseren van de auto Om de eerder vergrendelde auto te lokaliseren op een parkeerplaats:
druk op de knop A, de plafonniers
gaan branden en de knipperli- chten knipperen gedurendeenkele seconden.
Waarschuwingssignaal sleutel Als het bestuurdersportier wordt geopend terwijl de sleutel nog in hetcontact steekt, klinkt er een geluids-signaal.
Page 98 of 166

UW 406 IN DETAIL
109
Batterij van afstandsbediening vervangen Als de batterij leeg is, verschijnt in combinatie met een geluidssignaaleen melding op het multifunctionele
display. Wip het huis met een muntstuk bij het oog los om bij de batterij tekomen (CR 2016/3 V). Als de afstandsbediening na het vervangen van de batterij niet werkt,moet deze opnieuw geprogrammeerdworden.Codekaart Op deze kaart staat de identificatie-
code die uw PEUGEOT-servicepuntnodig heeft bij werkzaamheden aande startblokkering. De code is afge-dekt, verwijder de film alleen als ditstrikt noodzakelijk is. Bewaar de codekaart op een veili- ge plaats buiten de auto.Herprogrammeren van de afstandsbediening
Zet het contact uit.
Zet het contact weer aan.
Druk meteen op de knop A.
Zet het contact uit en verwijder de sleutel uit het contactslot. Deafstandsbediening werkt nuweer
.
Page 100 of 166

SLEUTELS Met behulp van de sleutel kunnen de voorportieren en het dashboardka-stje vergrendeld of ontgrendeldworden, kan de passagiersairbagworden uitgeschakeld en wordt hetcontactslot bediend. Centrale vergrendeling Met behulp van de sleutel in het slot van het bestuurdersportier kunnende portieren en de achterklep gelijk-tijdig vergrendeld of ontgrendeld
worden. Als één van de voor– ofachterportieren geopend is, werkt decentrale vergrendeling niet. Met de afstandsbediening kunnen dezelfde functies worden uitgevoerd. Afstandsbediening
VergrendelenDruk op de knop Aom de auto te
vergrendelen.
UW 406 IN DETAIL
108
Het vergrendelen wordt bevestigd door het gedurende ongeveer tweeseconden branden van de richtinga-anwijzers. OntgrendelenDruk op de knop Bom de auto te
ontgrendelen.Dit wordt bevestigd door het snel knipperen van de richtingaanwijzers. Opmerking : druk de knop van de
afstandsbediening niet buiten het bereik van de auto in. Hierdoor kanhet systeem buiten werking raken. Indat geval moet de afstandsbedieningopnieuw geprogrammeerd worden. ELEKTRONISCHE
STARTBLOKKERING Deze diefstalbeveiliging blokkeert het motormanagementsysteem envoorkomt zo het starten van demotor bij een inbraak. In de sleutel is een chip aangebracht die over een specifieke codebeschikt. Bij het aanzetten van hetcontact moet de code van de sleutelworden herkend door de startblokke-ring, waarna de motor gestart kanworden. Bij een storing in het systeem klinkt een geluidssignaal en verschi-jnt een melding op het multifunctio-
nele display. LET OP:
uw auto is dan niet meer
beveiligd.Raadpleeg zo snel mogelijk een
PEUGEOT-servicepunt.
Lokaliseren van de auto Om de eerder vergrendelde auto te lokaliseren op een parkeerplaats:
druk op de knop A, de plafonniers
gaan branden en de knipperli- chten knipperen gedurendeenkele seconden.
Waarschuwingssignaal sleutel Als het bestuurdersportier wordt geopend terwijl de sleutel nog in hetcontact steekt, klinkt er een geluids-signaal.