Peugeot 307 SW 2003 Handleiding (in Dutch)
Manufacturer: PEUGEOT, Model Year: 2003, Model line: 307 SW, Model: Peugeot 307 SW 2003Pages: 183, PDF Size: 2.19 MB
Page 131 of 183

14-04-2003
UW 307 SW IN DETAIL119
MAKE-UPSPIEGEL MET VERLICHTING Als het contact aan is, gaat de verlich- ting van de make-upspiegel brandenzodra het afdekklepje geopend wordt.
VENSTERS VOOR
TOL-/PARKEERKAARTEN De athermische voorruit bevat twee niet-reflecterende gedeelten aanweerskanten van de binnenspiegel. Hier kunnen de tol- en/of parkeer- kaarten worden bevestigd.
Automatische binnenspiegel De binnenspiegel verstelt geleidelijk en automatisch van de dag- in de nacht-
stand. Om verblinding te voorkomen, wordt de spiegel automatisch donker,afhankelijk van de hoeveelheid licht die vanaf de achterzijde van de auto op despiegel valt. Zodra de hoeveelheid licht (bijvoorbeeld zonneschijn, verlichting vanachteropkomend verkeer) vermindert, wordt het spiegelbeeld weer helder vooreen optimaal zicht.
Werking Zet het contact aan en druk op schakelaar 1 :
- Verklikkerlampje 2aan (schakelaar ingedrukt): automatische werking.
- Verklikkerlampje 2uit: automatische werking uitgeschakeld. De spiegel blijft in
de dagstand staan.
BijzonderhedenZodra de achteruit wordt ingeschakeld, wordt de spiegel in de dagstand gezet voor een maximaal zicht naar achteren.
Page 132 of 183

14-04-2003
KOPLAMPEN VERSTELLEN Afhankelijk van de belading van de auto wordt aanbevolen de koplam-pen te verstellen. 01 of 2 personen voorin.
- 3 personen.
1 5 - 7 personen.
2 5 - 7 personen + maximaal toegestane belading.
3 Bestuurder + maximaal toegestane belading.
Stand 0: basisinstelling. ALARMKNIPPERLICHTEN Druk de knop in, de richtingaanwij- zers knipperen tegelijkertijd. De alarmknipperlichten werken ook als het contact is afgezet. Automatische ontsteking van de alarmknipperlichten* Bij een noodstop schakelen de alarmknipperlichten, afhankelijk vande remvertraging die optreedt, auto-matisch in. De alarmknipperlichtenblijven knipperen totdat er opnieuwgas wordt gegeven. U kunt de alarmknipperlichten echter ook uitschakelen door de knop in tedrukken.
* Volgens land van bestemming.STUURWIEL IN HOOGTE EN DIEPTE VERSTELLEN Zorg dat de auto stil staat en ont- grendel het stuurwiel door aan hen-del
Ate trekken.
Verstel het stuurwiel in hoogte en diep-te en vergrendel het stuurwiel door dehendel Avolledig in te drukken.
CLAXON Druk op een van de spaken of in het midden van het stuurwiel.
UW 307 SW IN DETAIL
120
Page 133 of 183

14-04-2003
PLAFONNIERS
1 - Plafonnier v——r
2 - Kaartleeslampjes v——r
3 - Leeslampjes 2e zitrij
4 - Plafonnier 3e zitrij
Zet het contact aan of in de stand accessoires en bedien de desbetreffende schakelaar.De plafonniers v——r en achter gaan branden als de sleutel uit het contact wordt gehaald, bij het ontgrendelen van de auto of zodra er een portier wordt geopend. Ze gaan geleidelijk uit als het contact wordt aangezet of bij het vergrendelen van de auto.Bovendien gaan de plafonniers v——r en achter knipperen als tijdens het rijden een portier of de achterklep niet goed gesloten is. Door op de knop 1te drukken gaan de plafonniers v——r en achter gedurende 10 minuten branden.
Door op de knop 3of 4te drukken gaat het desbetreffende leeslampje of de plafonnier achter gedurende 10 minuten
branden.
Opmerking: De plafonniers kunnen worden uitgeschakeld door de schakelaar 1meer dan drie seconden ingedrukt te hou-
den. Het is door kort op de knop 1te drukken ook mogelijk alleen de plafonnier v——r in- en uit te schakelen. De kaartlees-
lampjes kunnen dan gewoon worden bediend. Druk langer dan drie seconden op de schakelaar om de verlichting opnieuw in te schakelen.
UW 307 SW IN DETAIL 121
Page 134 of 183

14-04-2003
UW 307 SW IN DETAIL
122
Page 135 of 183

14-04-2003
INDELING VAN HET INTERIEUR
1. DashboardkastjeHet dashboardkastje is afsluitbaar.
Trek aan de handgreep om het dashboardkastje te openen.De verlichting van het dashboardkastje treedt in werking zodra het wordt geopend.Het dashboardkastje wordt via een afsluitbare ventilatiebuis voorzien van dezelfde airconditioning als het interieur en
bevat drie aansluitingen voor een videorecorder.
Bovendien zijn er in het dashboardkastje speciale ruimtes gecre‘erd voor een flesje mineraalwater, een pen, dit instruc- tieboekje, een bril, munten, enz.
2. Asbak v——r Trek aan het deksel om de asbak te openen. Druk om de asbak te legen na het openen op de lip en trek de asbak omhoog.
3. Opbergruimte
4. 12 V-aansluiting De 12 V-aansluiting is van het type aansteker, is voorzien van een dop en kan worden gebruikt als het contact in de stand
accessoires (1e stand van de sleutel) of AAN staat.
5. Portiervak
6. Opbergruimte/flessenhouder
7. Afvalbak Open de afvalbak helemaal om deze te legen (tot voorbij het zware punt) en trek aan de bak om deze eruit te nemen. Maak de bak weer aan het deksel vast om hem terug te zetten.
UW 307 SW IN DETAIL 123
Page 136 of 183

14-04-2003
UW 307 SW IN DETAIL
124
Page 137 of 183

14-04-2003
UW 307 SW IN DETAIL125
INDELING BAGAGERUIMTE
1. Handgrepen en kledinghanger
2. Bevestigingspunten bagagenet voor hoge belading Het bagagenet voor hoge belading kan op de 2e en 3e zitrij worden bevestigd.
Open de afdekplaatjes van de desbetreffende boven- ste bevestigingen. Plaats de uiteinden van de metalen staaf in deze bevestigingen. Bevestig de haken van het ondoorzichtige doek aan de
sjorogen op de vloer. Deze sjorogen bevinden zich loodrecht onder de
desbetreffende bovenste bevestigingen.
Trek de twee riemen aan.Bevestig de twee haken van de elastieken van het ondoorzichtige doek aan dezelfde sjorogen. Opmerking: plaats het net zo dat het etiket vanuit de
bagageruimte zichtbaar is. Hierdoor kan de veiligheids- gordel van de middelste zitplaats normaal worden uit-getrokken en opgerold.
3. 12 V-aansluiting De 12 V-aansluiting is van het type aansteker en bevindtzich op de linker steun van de bagage-afdekking.
De 12 V-aansluiting wordt ook gevoed als het contact uit staat.
4. Armsteunen achter met handgreep
5. Opbergnetten In ŽŽn van deze twee opbergnetten bevindt zich het bagagenet.
6. Bagage-afdekking Plaatsen:
- plaats ŽŽn uiteinde van het oprolmechanisme van de bagage-afdekking in de steun bij de 2e zitrij, - plaats het uiteinde aan de andere zijde door dit in te
drukken,
- laat het los om het te bevestigen,
- rol de bagage-afdekking uit tot aan de achterklep- sponning,
- steek de geleiders van de bagage-afdekking in de rails op de zijpanelen.
Verwijderen:
- verwijder de geleiders van de bagage-afdekking uit de rails op de zijpanelen.
- rol de bagage-afdekking op,
- druk het uiteinde in en verwijder het uit de steun achter de 2e zitrij.
Draai de bagage-afdekking om deze op te bergen om en plaats deze ter hoogte van de eerder neergelatentwee bagagenetten. Opmerking: het oprolmechanisme is voorzien van
twee haken voor eventuele bevestiging van het baga- genet.
7. Bagagenet Bevestig de zeven haken van het net aan de sjorogen
en de verankeringen op de vloer.
8. Bevestiging van het bagagenet als "hangmat" ter hoogte van de achterklep
Vouw het bagagenet ŽŽn keer op.Bevestig de twee haken in het midden aan de sjorogen
op de vloer. Bevestig de overige vier haken aan de zijpanelen van de bagageruimte.
Zie rangschikking netten (volgende bladzijde).
Page 138 of 183

14-04-2003
UW 307 SW IN DETAIL
126
Voorbeelden rangschikking netten:
Bagagenet als "portefeuille" Bagagenet als "hangmat" ter hoogte van achterklep Bagagenet als "hangmat" ter hoogte van het oprolmechanismeBagagenet voor hoge belading op2e zitrij
Bagagenet in vorm van "L" Bagage-afdekking opgeborgen ter
hoogte van de twee opbergnetten